Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Jiroutová
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: AC Rumburk, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.9 Česká Lípa 28.09.2019
60 m 09.29 Rumburk 21.06.2020
100 m 15.1 Rumburk 25.05.2020
150 m 21.6 Rumburk 26.06.2020
800 m 3:00.16 Rumburk 21.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.69 Rumburk 21.06.2020
skok vysoký 1.35 h Jablonec nad Nisou 16.02.2020
skok vysoký 1.36 Rumburk 26.06.2020
skok daleký 3.81 h Jablonec nad Nisou 16.02.2020
skok daleký 4.03 Rumburk 21.06.2020
hod kriketovým míčkem 28.68 Česká Lípa 28.09.2019
pětiboj 1541 Rumburk 21.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.9 Česká Lípa 28.09.2019
60 m 09.40 Česká Lípa 12.09.2019
150 m 23.62 Turnov 21.09.2019
skok vysoký 1.15 Rumburk 06.06.2019
skok daleký 4.00 Česká Lípa 28.09.2019
hod kriketovým míčkem 28.68 Česká Lípa 28.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Finále KPD nejmladšího žactva (AC Česká Lípa) skok daleký/EleZ 5 Česká Lípa 4.00
28.09.2019 Finále KPD nejmladšího žactva (AC Česká Lípa) hod kriketovým míčkem/EleZ 14 Česká Lípa 28.68
28.09.2019 Finále KPD nejmladšího žactva (AC Česká Lípa) 50 m/EleZ/B06 1 Česká Lípa 07.9
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva Libereckého kraje (AC Turnov, z. s.) 150 m/Žkm/B4 1 Turnov 23.62
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva Libereckého kraje (AC Turnov, z. s.) skok daleký/Žkm 26 Turnov 3.47
12.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) skok daleký/Žkm 8= Česká Lípa 3.52
12.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) 60 m/Žkm/B02 1 Česká Lípa 09.40
13.06.2019 2. kolo KPD nejmladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) skok daleký/EleZm/B 4= Česká Lípa 3.52
13.06.2019 2. kolo KPD nejmladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) 150 m/EleZm/B03 1 Česká Lípa 23.8
06.06.2019 2. kolo KPD - mladšího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) skok vysoký/Žkm/B 7 Rumburk 1.15
06.06.2019 2. kolo KPD - mladšího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) 150 m/Žkm/B02 3 Rumburk 23.67
09.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Slovan Varnsdorf ) skok daleký/Žkm/F 13 Varnsdorf 2.87
09.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Slovan Varnsdorf ) 60 m/Žkm/B03 1 Varnsdorf 10.24