Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Hacko
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: Sokol Lukáš
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.74 Praha - Eden 27.06.2019
60 m 07.57 h Praha - Stromovka 25.01.2020
100 m 12.11 Bělá nad Radbuzou 12.09.2019
150 m 18.10 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 24.67 Písek 31.08.2019
200 m 24.10 h Praha - Stromovka 19.01.2020
300 m 39.38 h Praha - Strahov 10.01.2020
hod oštěpem 800g 37.55 Nýřany 22.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.74 Praha - Eden 27.06.2019
100 m 12.11 Bělá nad Radbuzou 12.09.2019
200 m 24.67 Písek 31.08.2019
hod oštěpem 800g 37.55 Nýřany 22.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2019 14. ročník atletického mítinku Bělská míle (Atletika Písek) 100 m/M/F 4 Bělá nad Radbuzou 12.16
12.09.2019 14. ročník atletického mítinku Bělská míle (Atletika Písek) 100 m/M/R02 2 Bělá nad Radbuzou 12.11
10.09.2019 XXXIV. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, XI. ročník Memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 100 m/M/B02 3 Mariánské Lázně 12.18
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/J MS Písek 12.29
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/J/B01 MS Písek 24.67
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/R01 2 Stříbro 12.41
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/FB Stříbro 12.15
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/M/B03 1 Stříbro 24.71
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B03 2 Praha - Eden 07.74
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B02 3 Praha - Eden 18.39
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) hod oštěpem 800g/M 8 Nýřany 37.55
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 100 m/M/FB 5 Nýřany 12.48
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 100 m/M/R03 5 Nýřany 12.47
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 200 m/M/B03 2 Nýřany 25.76
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/M/R01 4 Plzeň 12.38
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 200 m/M/B02 3 Plzeň 25.31
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) hod oštěpem 800g/M 12 Plzeň 36.76
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/M/R03 5 Písek 12.91
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/M/B03 Písek DNS
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/M/R02 5 Nýřany 12.57
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 200 m/M/B04 2 Nýřany 25.98