Karta atleta

Export do excelu
  • Zdeněk Mašek
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.51 Bílina 19.08.2017
60 m 07.49 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
100 m 11.76 Bílina 20.05.2017
150 m 18.07 Děčín 28.08.2015
150 m 18.15 h Praha - Strahov 12.01.2018
200 m 23.90 h Praha - Stromovka 19.01.2020
200 m 23.75 Kolín 22.08.2020
300 m 38.25 Bílina 28.04.2018
300 m 37.76 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 57.52 h Praha-Strahov 09.01.2016
400 m 54.12 Ústí nad Labem 24.09.2019
600 m 1:56.27 Meziboří 14.06.2013
800 m 3:27.74 h Praha-Strahov 05.02.2012
800 m 3:12.51 Bílina 20.05.2012
1500 m 7:03.41 Děčín 15.05.2012
60 m překážek (0.76) 14.01 Bílina 20.05.2012
skok vysoký 1.30 Ústí nad Labem 01.05.2015
skok daleký 4.59 h Chemnitz 10.01.2015
skok daleký 5.06 Děčín 04.05.2017
trojskok 10.96 Pardubice 18.05.2014
vrh koulí 5kg 07.61 Chomutov 08.06.2017
hod diskem 1,75kg 18.40 Ústí nad Labem 02.06.2019
hod kladivem 4kg 16.23 Bílina 02.06.2015
hod kladivem 6kg 14.37 Ústí nad Labem 02.06.2019
hod oštěpem 600g 14.28 Most 27.05.2014
hod kriketovým míčkem 32.93 Litvínov 28.04.2013
středoškolský pohár 1266 Ústí nad Labem 24.09.2019
pětiboj 0573 Bílina 20.05.2012
sprintérský trojboj 2073 Bílina 19.08.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.60 h Praha - Stromovka 21.01.2020
60 m 07.59 Ústí nad Labem 03.07.2020
100 m 11.79 Kolín 22.08.2020
150 m 18.09 Děčín 27.08.2020
200 m 23.90 h Praha - Stromovka 19.01.2020
200 m 23.75 Kolín 22.08.2020
300 m 37.76 h Praha - Stromovka 21.01.2020
300 m 38.37 Ústí nad Labem 04.09.2020
400 m 54.58 Ústí nad Labem 23.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) 100 m/M/F 6 Meziboří 11.91
13.09.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) 100 m/M/R01 3 Meziboří 11.90
04.09.2020 Ústecké sprinty IV (Athletic club Ústí nad Labem) 300 m/M/B01 1 Ústí nad Labem 38.37
27.08.2020 Večerní závody na dráze (ASK Děčín) 60 m/M Děčín 07.60
27.08.2020 Večerní závody na dráze (ASK Děčín) 150 m/M Děčín 18.09
23.08.2020 Ústecké sprinty III (Athletic club Ústí nad Labem) 400 m/M Ústí nad Labem 54.58
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R01 6 Kolín 11.79
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B02 3 Kolín 23.75
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R02 5 Jablonec nad Nisou 12.03
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B01 3 Jablonec nad Nisou 23.93
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m/M/B02 5 Mladá Boleslav 54.71
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B03 4 Mladá Boleslav 24.36
03.07.2020 Ústecké sprinty (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 60 m/M/B01 2 Ústí nad Labem 07.59
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 200 m/M/B01 4 Bílina 24.20
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 100 m/M/R04 2 Bílina 11.94
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/M/B07 4 Praha - Strahov 24.54
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/R09 3 Praha - Strahov 07.66
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B4 8 Praha - Stromovka 07.71
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B14 4 Praha - Stromovka 07.60
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B4 4 Praha - Stromovka 37.76
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 200 m/M/B08 MS Praha - Stromovka 23.90
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/M/R3 5 Chemnitz 07.63
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 200 m/M/B1 2 Chemnitz 24.32