Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Bosák
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: Najbrt Tomáš
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.92 České Budějovice 22.04.2015
60 m 07.35 h Praha - Strahov 19.01.2019
100 m 11.50 Praha - Děkanka 22.08.2020
150 m 17.77 Plzeň 12.09.2015
150 m 17.99 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 23.15 Stará Boleslav 25.08.2018
200 m 23.09 h Praha - Stromovka 02.02.2020
300 m 37.67 Plzeň 12.09.2015
300 m 37.46 h Praha - Strahov 17.01.2020
400 m 52.57 h Praha-Stromovka 20.02.2016
400 m 52.55 Sušice 14.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.41 h Praha - Strahov 13.01.2020
100 m 11.50 Praha - Děkanka 22.08.2020
150 m 17.99 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 23.09 h Praha - Stromovka 02.02.2020
200 m 23.29 České Budějovice 04.07.2020
300 m 37.46 h Praha - Strahov 17.01.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/M/FB 4 Praha - Děkanka 11.50
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/M/R04 2 Praha - Děkanka 11.69
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/M/B03 1 Praha - Děkanka 23.54
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m/M/R01 6= Domažlice 11.65
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m/M/FB Domažlice 11.67
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 200 m/M/B03 1 Domažlice 23.34
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/R03 6 České Budějovice 11.62
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/M/B02 5 České Budějovice 23.29
27.06.2020 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/B01 MS Pacov 11.56
19.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B01 5 Praha - Eden 11.46
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/R05 MS Praha - Stromovka 07.47
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B04 MS Praha - Stromovka 23.09
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B18 3 Praha - Stromovka 23.46
25.01.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 200 m/M/B01 2 Praha - Strahov 23.26
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B10 3 Praha - Strahov 17.99
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B6 1 Praha - Strahov 37.46
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 60 m/M/B5 2 Praha - Strahov 07.41