Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Jirásek
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Kovář Milan
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Dálka 713 952
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 2 1 - 1 - - - - -
- - - - - - - 1 - - 1 - - - -
1 - - - - - - 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.38 Praha - Kotlářka 08.09.2016
60 m 07.04 h Praha - Stromovka 28.01.2020
100 m 10.99 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
150 m 18.17 h Praha-Strahov 05.02.2015
150 m 18.07 Praha - Eden 29.04.2016
200 m 23.46 h Praha - Stromovka 05.02.2017
200 m 22.30 Praha - Juliska 17.06.2020
300 m 35.83 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
400 m 56.95 Jihlava 07.05.2016
600 m 2:04.13 Praha - Kotlářka 17.05.2011
800 m 2:40.92 Stará Boleslav 26.05.2013
1000 m 3:04.50 h Praha - Stromovka 12.02.2017
1500 m 5:04.97 Pardubice 13.09.2011
60 m překážek (0.76) 09.61 Stará Boleslav 26.05.2013
60 m překážek (0.91) 08.86 h Praha - Stromovka 12.02.2017
100 m překážek (0.84) 15.45 Praha 06.05.2014
110 m překážek (0.91) 16.84 Jihlava 08.05.2016
skok vysoký 1.71 Jihlava 07.05.2016
skok vysoký 1.72 h Praha - Stromovka 11.02.2017
skok o tyči 2.70 Jihlava 08.05.2016
skok o tyči 2.90 h Praha - Stromovka 12.02.2017
skok daleký 7.19 h Ostrava 24.02.2018
skok daleký 7.21 Praha-Juliska 23.06.2018
trojskok 14.44 h Praha - Stromovka 23.02.2019
trojskok 14.27 Praha - Juliska 04.07.2020
vrh koulí 3kg 09.71 h Praha-Stromovka 06.02.2013
vrh koulí 3kg 08.77 Praha-Podvinný Mlýn 16.05.2013
vrh koulí 4kg 10.04 Praha - Kotlářka 18.09.2014
vrh koulí 4kg 10.51 h Praha - Strahov 19.12.2015
vrh koulí 5kg 11.09 h Praha - Stromovka 11.02.2017
vrh koulí 5kg 12.41 Praha - Eden 29.08.2017
hod diskem 1kg 31.14 Praha - Kotlářka 18.09.2014
hod diskem 1,5kg 24.58 Jihlava 08.05.2016
hod oštěpem 600g 28.24 Praha - Kotlářka 18.09.2014
hod kriketovým míčkem 52.42 Stará Boleslav 26.05.2013
pětiboj 2186 Stará Boleslav 26.05.2013
sedmiboj hala [Dci] 4257 h Praha - Stromovka 12.02.2017
desetiboj [Dci] 4815 Jihlava 08.05.2016
sprintérský trojboj 2202 Praha - Kotlářka 08.09.2016
vrhačský trojboj 1250 Praha - Kotlářka 18.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.04 h Praha - Stromovka 28.01.2020
100 m 11.04 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
200 m 22.30 Praha - Juliska 17.06.2020
300 m 35.83 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
skok daleký 7.00 h Praha - Stromovka 01.02.2020
skok daleký 7.16 Praha - Eden 26.06.2020
trojskok 14.27 Praha - Juliska 04.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/U23M 8 Jablonec nad Nisou 6.96
13.09.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) skok daleký/M Meziboří 6.99
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR skok daleký/M Brno 6.86
09.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/M Plzeň NM
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/M 9 Kladno 6.91
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) trojskok/M Kladno NM
04.07.2020 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) skok daleký/M Praha - Juliska NM
04.07.2020 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) trojskok/M 6 Praha - Juliska 14.27
27.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) trojskok/M Praha - Eden 13.53
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) skok daleký/M 4 Praha - Eden 7.16
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/M/FA Praha - Eden DNF
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R03 3 Praha - Eden 11.21
17.06.2020 Oddílové závody (+ pozvaní závodníci) (TJ Dukla Praha) 100 m/M/B01 8 Praha - Juliska 11.05
17.06.2020 Oddílové závody (+ pozvaní závodníci) (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B03 1 Praha - Juliska 22.30
12.06.2020 Mikromítink ČAS (USK Praha) 300 m/M/B01 5 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 35.83
12.06.2020 Mikromítink ČAS (USK Praha) 100 m/M/B01 2 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 11.04
08.06.2020 Memoriál Josefa Odložila skok daleký/M 8 Praha - Juliska 6.88
23.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M 10 Ostrava - Vítkovice 6.78
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/M/SB 4 Praha - Stromovka 6.87
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) skok daleký/M 4 Ostrava - Vítkovice 6.60
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/M Praha - Stromovka 7.00
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B2 3 Praha - Stromovka 07.08
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B11 2 Praha - Stromovka 07.04
22.01.2020 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/M Jablonec nad Nisou 6.86
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) skok daleký/M 8 Praha - Strahov 6.70
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 60 m/M/B7 1 Praha - Strahov 07.05