Karta atleta

Export do excelu
  • Dominik Machotka
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.25 h Praha - Stromovka 01.02.2020
60 m 07.36 Praha - Eden 29.05.2020
100 m 11.23 Vlašim 22.06.2019
150 m 17.05 Praha - Eden 07.05.2019
150 m 17.00 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 22.50 Beroun 24.08.2019
200 m 22.49 h Ostrava - Vítkovice 23.02.2020
300 m 35.71 Praha - Eden 30.05.2019
300 m 35.45 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 49.45 Praha - Eden 15.06.2019
400 m 49.88 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m překážek (0.84) 16.44 Praha 18.10.2015
300 m překážek (0.84) 44.13 Praha - Eden 13.06.2017
skok daleký 5.65 h Praha - Stromovka 04.02.2017
skok daleký 5.42 Praha - Přátelství 06.09.2018
vrh koulí 5kg 10.94 h Praha - Stromovka 17.01.2017
vrh koulí 6kg 09.94 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
vrh koulí 6kg 10.47 Praha - Juliska 14.06.2018
hod kladivem 6kg 24.90 Praha - Eden 28.08.2018
sprintérský trojboj 2276 Bílina 17.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.25 h Praha - Stromovka 01.02.2020
60 m 07.36 Praha - Eden 29.05.2020
100 m 11.34 Praha - Eden 31.07.2020
150 m 17.00 h Praha - Strahov 17.01.2020
150 m 17.33 Praha - Eden 04.06.2020
200 m 22.49 h Ostrava - Vítkovice 23.02.2020
200 m 22.66 Plzeň 09.08.2020
300 m 35.45 h Praha - Strahov 10.01.2020
300 m 35.84 Praha - Eden 29.05.2020
400 m 49.88 h Praha - Stromovka 01.02.2020
400 m 49.75 Plzeň 08.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/U23M/R1 4 Jablonec nad Nisou 49.76
20.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/U23M/F 8 Jablonec nad Nisou 50.38
08.09.2020 Zlatá tretra (World Athletics Continental Tour) 400 m/M/B1 6 Ostrava 50.06
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 400 m/M/B01 2 Praha - Děkanka 49.79
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/M/B01 3 Praha - Děkanka 22.78
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 100 m/U23M/F Jablonec nad Nisou 11.50
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 200 m/U23M/B01 1 Jablonec nad Nisou 22.71
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 100 m/U23M/R02 1 Jablonec nad Nisou 11.46
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/M/R1 7 Plzeň 49.75
09.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/R3 7 Plzeň 22.66
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M Praha - Eden 11.34
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m/M Praha - Eden 50.40
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 400 m/M/B02 1 Domažlice 50.88
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 200 m/M/B02 1 Domažlice 22.83
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m/M/B01 3 České Budějovice 50.72
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/M/B02 2 České Budějovice 22.81
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R01 3 Praha - Eden 11.51
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B02 2 Praha - Eden 50.68
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/M/FB 6 Praha - Eden 11.54
27.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B02 4 Praha - Eden 23.26
19.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B01 2 Praha - Eden 36.77
19.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B01 6 Praha - Eden 23.40
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B01 5 Praha - Eden 51.64
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B02 3 Praha - Eden 23.39
04.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B01 7 Praha - Eden 17.33
04.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B02 4 Praha - Eden 36.36
29.05.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B01 3 Praha - Eden 07.36
29.05.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B01 5 Praha - Eden 35.84
29.05.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B02 3 Praha - Eden 16.95
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/R1 5 Ostrava - Vítkovice 50.10
23.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/R3 3 Ostrava - Vítkovice 22.49
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B3 3 Praha - Stromovka 50.20
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/FB Praha - Stromovka DNF
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/R02 3 Praha - Stromovka 07.25
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B03 2 Praha - Stromovka 49.88
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B03 3 Praha - Stromovka 22.66
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B3 2 Praha - Stromovka 22.54
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B21 2 Praha - Stromovka 22.57
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B4 2 Praha - Stromovka 07.30
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B4 2 Praha - Stromovka 07.36
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B3 1 Praha - Stromovka 35.74
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B6 2 Praha - Strahov 17.13
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B19 2 Praha - Strahov 17.00
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/B01 3 Ostrava - Vítkovice 50.57
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B04 3 Ostrava - Vítkovice 22.84
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B9 1 Praha - Strahov 17.14
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B4 1 Praha - Strahov 35.45