Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Nevole
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: Nakládal Tomáš
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 1238 985
    400 m 1027 958
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - 1 - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.24 Praha - Děkanka 06.10.2018
60 m 07.05 Praha - Juliska 17.09.2019
60 m 06.88 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
100 m 10.76 Brno 26.07.2019
150 m 16.51 h Praha - Strahov 19.01.2018
150 m 16.22 Praha - Eden 10.07.2020
200 m 21.67 h Praha - Stromovka 27.01.2018
200 m 21.29 Praha - Eden 31.07.2020
300 m 41.26 h Praha-Strahov 05.02.2015
300 m 34.33 Praha - Eden 10.07.2020
400 m 48.69 h Praha - Stromovka 11.02.2020
400 m 47.26 Plzeň 09.08.2020
600 m 1:27.43 Praha - Děkanka 07.10.2017
800 m 2:36.98 Praha 17.09.2013
1500 m 5:45.11 Praha 30.05.2012
60 m překážek (0.76) 11.80 Praha 18.06.2013
200 m překážek (0.76) 31.87 Praha 27.05.2015
skok o tyči 2.30 Praha 19.05.2015
skok daleký 4.18 h Praha 15.12.2013
skok daleký 4.96 Praha 03.10.2015
vrh koulí 3kg 05.28 Praha 14.06.2012
vrh koulí 5kg 07.79 Praha - Děkanka 24.08.2016
hod diskem 1,5kg 18.97 Praha - Děkanka 24.08.2016
hod oštěpem 700g 20.09 Praha - Děkanka 24.08.2016
hod kriketovým míčkem 30.02 ZŠ Campanus, Praha 11 25.09.2013
pětiboj 1376 Praha 12.10.2013
čtyřboj 1089 ZŠ Campanus, Praha 11 25.09.2013
sprintérský trojboj 2597 Bílina 18.08.2018
vrhačský trojboj 0770 Praha - Děkanka 24.08.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.88 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
100 m 10.80 Zlín 15.08.2020
150 m 16.22 Praha - Eden 10.07.2020
200 m 21.78 h Ostrava - Vítkovice 23.02.2020
200 m 21.29 Praha - Eden 31.07.2020
300 m 34.33 Praha - Eden 10.07.2020
400 m 48.69 h Praha - Stromovka 11.02.2020
400 m 47.26 Plzeň 09.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2020 22. Anhalt-Meeting 400 m/M/B1 6 Dessau 48.65
15.08.2020 Mítink Zlín 2020 (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/M/B2 1 Zlín 10.80
15.08.2020 Mítink Zlín 2020 (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m/M/B1 Zlín DNS
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/M/R2 2 Plzeň 47.88
09.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/M/F 4 Plzeň 47.26
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M Praha - Eden 21.29
26.07.2020 13. ročník Hvězdného házení a 11. ročník Memoriálu Jana Mazance (Mílaři Domažlice) 400 m/M Domažlice 48.47
26.07.2020 13. ročník Hvězdného házení a 11. ročník Memoriálu Jana Mazance (Mílaři Domažlice) 200 m/M/B01 Domažlice DNS
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m/M/R01 1 Domažlice 11.25
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 200 m/M/B01 2 Domažlice 21.64
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m/M/FA Domažlice 10.82
14.07.2020 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/BB 2 Tábor 10.86
10.07.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B01 1 Praha - Eden 16.22
10.07.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B01 1 Praha - Eden 34.33
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m/M/B01 2 České Budějovice 47.68
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/M/FA 4 Praha - Eden 10.89
27.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B01 2 Praha - Eden 22.10
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R02 1 Praha - Eden 10.96
23.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/R1 2 Ostrava - Vítkovice 21.78
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R3 1 Ostrava - Vítkovice 06.89
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/F 7 Ostrava - Vítkovice 06.88
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B1 3 Praha - Stromovka 06.97
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B3 1 Praha - Stromovka 48.69
05.02.2020 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B6 Jablonec nad Nisou DQ
05.02.2020 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B8 1 Jablonec nad Nisou 07.02
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/FA 5 Praha - Stromovka 07.03
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B01 3 Praha - Stromovka 21.88
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/R04 1 Praha - Stromovka 07.06
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B1 6 Praha - Stromovka 07.01
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B15 6 Praha - Stromovka 07.07
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/M/R05 MS Praha - Stromovka 07.11
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/M/FMS 4 Praha - Stromovka 07.09