Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Přibyl
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.91 Bílina 19.08.2017
60 m 07.69 h Praha-Stromovka 23.01.2018
100 m 11.99 Praha - Eden 30.05.2019
150 m 18.04 Praha - Eden 04.05.2018
150 m 17.92 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 23.62 h Praha - Stromovka 28.01.2020
200 m 22.98 Praha - Eden 28.05.2021
300 m 37.12 h Praha - Stromovka 21.01.2020
300 m 35.83 Praha - Eden 17.05.2021
400 m 51.55 h Praha - Stromovka 01.02.2020
400 m 51.00 Praha - Eden 12.06.2021
500 m 1:07.93 Praha - Eden 03.05.2019
800 m 1:58.90 Kolín 15.09.2019
800 m 1:58.26 h Praha - Stromovka 02.02.2020
1500 m 4:24.29 Praha - Eden 03.09.2019
1500 m 4:13.12 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
2000 m 6:04.68 h Praha - Strahov 10.01.2020
3000 m 10:08.25 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
110 m překážek (0.99) 16.50 Praha - Juliska 13.10.2019
110 m překážek (1.06) 16.11 Praha - Eden 12.06.2021
300 m překážek (0.84) 40.70 Praha - Eden 13.06.2017
300 m překážek (0.91) 38.69 Praha - Eden 17.05.2021
400 m překážek (0.91) 54.27 Ostrava 19.05.2021
2000 m překážek (0.91) 6:56.24 Castellón 15.09.2018
skok vysoký 1.50 h Praha-Stromovka 05.12.2015
skok vysoký 1.62 Praha - Juliska 12.10.2019
skok o tyči 2.80 Praha - Juliska 13.10.2019
skok daleký 5.77 Praha - Eden 11.08.2018
vrh koulí 5kg 09.34 Praha-Juliska 15.09.2016
vrh koulí 6kg 10.92 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 7,26kg 09.35 Praha - Juliska 22.09.2020
hod diskem 1,5kg 21.51 Praha-Juliska 15.09.2016
hod diskem 1,75kg 27.59 Praha - Juliska 13.10.2019
hod diskem 2kg 26.05 Praha - Juliska 22.09.2020
hod oštěpem 700g 19.70 Praha-Juliska 15.09.2016
hod oštěpem 800g 26.51 Praha - Juliska 22.09.2020
středoškolský pohár 0656 Nová Včelnice 19.09.2017
desetiboj [J] 5408 Praha - Juliska 13.10.2019
sprintérský trojboj 1781 Hradec Králové 06.09.2017
vrhačský trojboj 1084 Praha - Juliska 22.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.73 h Praha - Stromovka 28.01.2020
150 m 17.92 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 23.62 h Praha - Stromovka 28.01.2020
200 m 23.44 Praha - Eden 31.07.2020
300 m 37.12 h Praha - Stromovka 21.01.2020
300 m 36.71 Praha - Eden 04.06.2020
400 m 51.55 h Praha - Stromovka 01.02.2020
400 m 51.49 Praha - Eden 26.06.2020
500 m 1:08.22 Praha - Eden 28.05.2020
800 m 1:58.26 h Praha - Stromovka 02.02.2020
800 m 1:59.88 Domažlice 18.07.2020
1500 m 4:13.12 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
2000 m 6:04.68 h Praha - Strahov 10.01.2020
300 m překážek (0.91) 39.70 Praha - Eden 04.06.2020
400 m překážek (0.91) 54.89 Jablonec nad Nisou 20.09.2020
vrh koulí 7,26kg 09.35 Praha - Juliska 22.09.2020
hod diskem 2kg 26.05 Praha - Juliska 22.09.2020
hod oštěpem 800g 26.51 Praha - Juliska 22.09.2020
vrhačský trojboj 1084 Praha - Juliska 22.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2020 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/M 11 Praha - Juliska 1084
22.09.2020 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 2kg/M 10 Praha - Juliska 26.05
22.09.2020 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 800g/M 12 Praha - Juliska 26.51
22.09.2020 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 7,26kg/M 11 Praha - Juliska 09.35
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.91)/U23M/R1 3 Jablonec nad Nisou 55.49
20.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.91)/U23M/F 4 Jablonec nad Nisou 54.89
09.09.2020 2. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 200 m/M/B01 5 Stará Boleslav 23.60
09.09.2020 2. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 400 m překážek (0.91)/M Stará Boleslav 55.50
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 400 m/M/B02 4 Praha - Děkanka 51.61
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/M/B03 4 Praha - Děkanka 23.97
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 400 m překážek (0.91)/M/R1 5 Plzeň 55.53
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.91)/M/B02 1 Praha - Eden 55.24
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B06 1 Praha - Eden 23.44
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 800 m/M 8 Domažlice 1:59.88
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 400 m překážek (0.91)/M/B01 4 Domažlice 57.00
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m překážek (0.91)/M/B01 3 České Budějovice 56.27
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B02 5 Praha - Eden 51.49
27.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/M/B02 3 Praha - Eden 2:01.37
19.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B01 4 Praha - Eden 38.17
19.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.91)/M/B02 2 Praha - Eden 40.34
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B02 4 Praha - Eden 51.74
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B04 3 Praha - Eden 23.95
04.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.91)/M/B02 2 Praha - Eden 39.70
04.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B04 1 Praha - Eden 36.71
28.05.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.91)/M/B02 4 Praha - Eden 40.61
28.05.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 500 m/M/B02 3 Praha - Eden 1:08.22
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/R2 7 Ostrava - Vítkovice 1:58.82
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B7 1 Praha - Stromovka 51.99
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/M/B01 8 Praha - Stromovka 1:58.26
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B04 4 Praha - Stromovka 51.55
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B3 4 Praha - Stromovka 24.00
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B21 3 Praha - Stromovka 23.62
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B7 8 Praha - Stromovka 07.73
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B10 5 Praha - Stromovka 07.74
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B5 3 Praha - Stromovka 37.12
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B8 1 Praha - Strahov 17.92
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B19 3 Praha - Strahov 17.99
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/J 6 Ostrava - Vítkovice 4:13.12
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 2000 m/M/B3 1 Praha - Strahov 6:04.68