Karta atleta

Export do excelu
  • Palaštuková Aneta
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Jindřich Šimánek
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.8 Mladá Boleslav 18.06.2014
60 m 08.16 h Jablonec nad Nisou 31.01.2015
100 m 13.0 Stará Boleslav 03.05.2014
150 m 19.48 Mladá Boleslav 23.05.2015
150 m 19.87 h Praha - Strahov 19.01.2018
200 m 26.71 Kolín 01.06.2018
200 m 26.61 h Praha - Stromovka 24.01.2017
300 m 43.36 Plzeň 20.09.2014
300 m 43.54 h Praha - Strahov 19.01.2018
400 m 61.86 Praha-Juliska 23.06.2018
800 m 2:35.79 Kolín 01.06.2018
800 m 2:40.49 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
1500 m 5:54.81 Turnov 23.09.2012
60 m překážek 11.16 Jičín 16.06.2013
60 m překážek 09.85 h Praha - Stromovka 04.02.2017
100 m překážek 17.92 Kolín 01.06.2018
300 m překážek 48.13 Praha - Děkanka 14.06.2016
sprintérský trojboj 2127 Liberec 08.05.2014
pětiboj hala 2648 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
sedmiboj 3833 Kolín 01.06.2018
desetiboj 4136 Praha - Eden 11.08.2018
vrhačský trojboj 1127 Praha-Juliska 15.09.2016
hod diskem 1kg 22.61 Praha - Přátelství 06.09.2018
hod oštěpem 500g 28.68 Praha-Juliska 15.09.2016
hod oštěpem 600g 30.22 Praha - Eden 28.08.2018
vrh koulí 3kg 09.18 Praha - Podvinný mlýn 22.08.2017
vrh koulí 4kg 08.74 Kolín 01.06.2018
vrh koulí 4kg 08.45 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok daleký 5.27 Stará Boleslav 03.06.2017
skok daleký 5.35 h Praha - Stromovka 04.02.2017
trojskok 11.18 Praha - Eden 08.09.2019
trojskok 11.17 h Praha - Stromovka 23.02.2019
skok vysoký 1.42 Kolín 01.06.2018
skok vysoký 1.43 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.40 h Praha - Stromovka 21.01.2020
150 m 20.79 h Praha - Strahov 10.01.2020
skok daleký 5.09 h Praha - Stromovka 21.01.2020
trojskok 10.82 h Praha - Strahov 13.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B7 1 Praha - Stromovka 08.40
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B16 5 Praha - Stromovka 08.46
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Ž/F1 4 Praha - Stromovka 5.09
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) dálka/Ž MS Praha - Stromovka 4.90
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Ž/R04 MS Praha - Stromovka 08.52
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) dálka/Ž 15 Praha - Strahov 4.87
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) trojskok/Ž 10 Praha - Strahov 10.82
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Ž/B10 3 Praha - Strahov 20.79
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Ž/B20 2 Praha - Strahov 20.83