Karta atleta

Export do excelu
  • Blanka Tomášková
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér: Horák Jan
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Koule 417 855
    Disk 501 798
    Kladivo 339 873
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 1 - - 2 1 - - - - - - -
- - - 1 - - 2 - - 3 - - - - -
- - - 1 - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
skok daleký 3.20 Uherské Hradiště 23.08.2017
vrh koulí 3kg 14.21 h Olomouc 11.02.2017
vrh koulí 3kg 14.96 Uherské Hradiště 21.09.2017
vrh koulí 4kg 14.39 Györ 07.07.2019
vrh koulí 4kg 13.74 h Olomouc 18.01.2020
hod diskem 0,75kg 35.02 Šumperk 12.09.2015
hod diskem 1kg 46.58 Györ 07.07.2019
hod kladivem 3kg 58.50 Brno 24.05.2017
hod kladivem 4kg 56.93 Olomouc 28.06.2019
hod oštěpem 500g 19.88 Uherské Hradiště 16.08.2017
hod oštěpem 600g 26.36 Uherské Hradiště 01.06.2020
středoškolský pohár 0873 Uherské Hradiště 20.09.2018
středoškolský pohár 0796 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
vrhačský trojboj 1784 Uherské Hradiště 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 13.74 h Olomouc 18.01.2020
vrh koulí 4kg 14.01 Plzeň 08.08.2020
hod diskem 1kg 41.85 Olomouc 04.07.2020
hod kladivem 4kg 56.59 Olomouc 02.08.2020
hod oštěpem 600g 26.36 Uherské Hradiště 01.06.2020
vrhačský trojboj 1784 Uherské Hradiště 01.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 4kg/Ž 4 Plzeň 14.01
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 1kg/Ž Plzeň NM
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) hod kladivem 4kg/Ž 6 Plzeň 56.59
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) vrh koulí 4kg/Ž Olomouc 13.57
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) hod kladivem 4kg/Ž Olomouc 56.59
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) hod diskem 1kg/Ž Olomouc NM
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod kladivem 4kg/Ž Uherské Hradiště 50.07
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod diskem 1kg/Ž Uherské Hradiště 40.70
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) vrh koulí 4kg/Ž Uherské Hradiště 13.77
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) hod diskem 1kg/Ž Olomouc 41.85
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) hod kladivem 4kg/Ž Olomouc 56.28
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) vrh koulí 4kg/Ž Olomouc 13.14
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) vrh koulí 4kg/Ž Olomouc 12.83
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) hod diskem 1kg/Ž 4 Olomouc 41.61
09.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod kladivem 4kg/Ž Uherské Hradiště 54.62
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Uherské Hradiště (AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště) vrhačský trojboj/Ž Uherské Hradiště 1784
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Uherské Hradiště (AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště) hod diskem 1kg/Ž Uherské Hradiště 38.36
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Uherské Hradiště (AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště) hod oštěpem 600g/Ž Uherské Hradiště 26.36
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Uherské Hradiště (AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště) vrh koulí 4kg/Ž Uherské Hradiště 13.40
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod diskem 1kg/Ž Uherské Hradiště 39.08
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) vrh koulí 4kg/Ž Uherské Hradiště 12.98
16.05.2020 Oddílové přebory Slovácké Slávie Uherské Hradiště (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod oštěpem 600g/Ž Uherské Hradiště 25.82
16.05.2020 Oddílové přebory Slovácké Slávie Uherské Hradiště (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod diskem 1kg/Dky Uherské Hradiště 40.26
16.05.2020 Oddílové přebory Slovácké Slávie Uherské Hradiště (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod kladivem 4kg/Ž Uherské Hradiště 51.04
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 4 Ostrava - Vítkovice 13.63
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Ž Ostrava - Vítkovice 13.05
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Ž Ostrava - Vítkovice 13.32
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 4kg/Ž MS Olomouc 13.19
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 4kg/Ž Olomouc 13.74
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) vrh koulí 4kg/Ž Praha - Strahov 12.59