Karta atleta

Export do excelu
  • Jana Holubcová
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.14 h Praha - Stromovka 25.01.2020
100 m 12.61 Ostrava 08.09.2020
150 m 20.47 Trutnov 25.04.2018
200 m 25.81 Ústí nad Orlicí 30.06.2018
200 m 27.10 h Praha - Stromovka 25.01.2020
300 m 42.52 Dvůr Králové nad Labem 18.08.2017
400 m 58.95 Pardubice 09.06.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 09.39 h Jablonec nad Nisou 04.02.2017
60 m překážek (0.84) 09.09 h Praha - Stromovka 25.01.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 15.00 Kolín 07.06.2017
100 m překážek (0.84) 14.56 Svitavy 13.09.2020
300 m překážek 42.81 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
400 m překážek (0.76) 62.62 Jablonec nad Nisou 19.09.2020
skok daleký 5.03 h Praha - Strahov 13.01.2020
skok daleký 5.41 Trutnov 17.08.2020
hod oštěpem 600g 25.78 Kolín 15.09.2019
středoškolský pohár 1327 Dvůr Králové n/L 20.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.14 h Praha - Stromovka 25.01.2020
100 m 12.61 Ostrava 08.09.2020
200 m 27.10 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 25.92 Hradec Králové 13.06.2020
400 m 59.19 Jablonec nad Nisou 15.08.2020
60 m překážek (0.84) 09.09 h Praha - Stromovka 25.01.2020
100 m překážek (0.84) 14.56 Svitavy 13.09.2020
300 m překážek 42.81 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
400 m překážek (0.76) 62.62 Jablonec nad Nisou 19.09.2020
skok daleký 5.03 h Praha - Strahov 13.01.2020
skok daleký 5.41 Trutnov 17.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.84)/U23Z/R3 4 Jablonec nad Nisou 14.86
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.76)/U23Z/R1 3 Jablonec nad Nisou 62.62
20.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.76)/U23Z/F 5 Jablonec nad Nisou 62.95
13.09.2020 3. kolo společného KPD mužů a žen a KPJ mužů a žen OPEN (TJ Svitavy) skok daleký/Ž Svitavy 5.14
13.09.2020 3. kolo společného KPD mužů a žen a KPJ mužů a žen OPEN (TJ Svitavy) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 1 Svitavy 64.84
13.09.2020 3. kolo společného KPD mužů a žen a KPJ mužů a žen OPEN (TJ Svitavy) 100 m překážek (0.84)/Ž Svitavy 14.56
08.09.2020 Zlatá tretra (World Athletics Continental Tour) 100 m/Ž 5 Ostrava 12.61
29.08.2020 KPD dorostu a juniorů KHK a Pardubického kraje (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Jky/B01 MS Nové Město nad Metují 26.32
29.08.2020 KPD dorostu a juniorů KHK a Pardubického kraje (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Jky/B01 MS Nové Město nad Metují 59.22
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 3 Brno 64.61
17.08.2020 Prázdninový mítink II (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) skok daleký/Ž Trutnov 5.41
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 400 m/U23Z/B01 2 Jablonec nad Nisou 59.19
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 400 m překážek (0.76)/Ž/R1 7 Plzeň 63.41
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.76)/Ž 6 Praha - Eden 64.87
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B03 3 Praha - Eden 25.60
14.07.2020 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/Ž/BB 5 Tábor 25.97
14.07.2020 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/BB Tábor DNS
05.07.2020 1.kolo KPD mužů + žen (Atletika Chrudim) skok daleký/Ž Chrudim 5.05
05.07.2020 1.kolo KPD mužů + žen (Atletika Chrudim) 400 m překážek (0.76)/Ž Chrudim 63.66
05.07.2020 1.kolo KPD mužů + žen (Atletika Chrudim) 100 m překážek (0.84)/Ž Chrudim 14.89
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/M01 2 Hradec Králové 25.92
12.06.2020 Mikromítink ČAS (USK Praha) 300 m překážek/Ž/B01 1 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 42.81
04.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 300 m překážek/Ž/B02 1 Praha - Eden 44.33
23.05.2020 Jarní atletický mítink dopoledne (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B01 4 Litomyšl 13.13
23.05.2020 Jarní atletický mítink dopoledne (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m překážek (0.84)/Ž Litomyšl 14.94
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/R1 Ostrava - Vítkovice DNF
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 60 m/Ž/F MS Praha - Stromovka 08.14
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/F MS Praha - Stromovka 09.09
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 200 m/Ž/B02 MS Praha - Stromovka 27.10
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) skok daleký/Ž 12 Praha - Strahov 5.03
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 60 m překážek (0.84)/Ž/B1 5 Praha - Strahov 09.10