Karta atleta

Export do excelu
  • Anita Žáková
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér: Dryák Luboš
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - 1 - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 13.20 Plzeň 16.08.2016
150 m 19.94 Stará Boleslav 26.06.2015
150 m 19.51 h Praha - Strahov 19.12.2015
200 m 26.14 Praha-Strahov 02.06.2016
200 m 26.62 h Praha - Stromovka 27.01.2018
300 m 41.11 h Praha - Strahov 19.12.2015
300 m 41.93 Domažlice 19.08.2017
400 m 57.44 h Praha-Stromovka 21.02.2016
400 m 57.39 Stará Boleslav 11.06.2016
800 m 2:14.38 Kladno 11.09.2016
800 m 2:12.88 h Ostrava 25.02.2018
1500 m 4:58.81 Plzeň 28.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 27.16 h Praha - Stromovka 28.01.2020
400 m 58.95 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
400 m 61.16 Kolín 01.06.2020
800 m 2:22.08 h Praha - Strahov 09.02.2020
800 m 2:16.81 Domažlice 18.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/U23Z/R1 3 Jablonec nad Nisou 2:17.03
20.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/U23Z/F 8 Jablonec nad Nisou 2:21.91
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR 800 m/Ž Brno 2:17.87
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 800 m/Ž 4 Praha - Děkanka 2:18.91
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 400 m/Ž/B03 1 Praha - Děkanka 62.82
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Ž/R1 7 Plzeň 2:20.51
26.07.2020 13. ročník Hvězdného házení a 11. ročník Memoriálu Jana Mazance (Mílaři Domažlice) 800 m/Ž 5 Domažlice 2:19.90
26.07.2020 13. ročník Hvězdného házení a 11. ročník Memoriálu Jana Mazance (Mílaři Domažlice) 400 m/Ž/B02 Domažlice DNS
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 800 m/Ž Domažlice 2:16.81
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 400 m/Ž/B02 5 Domažlice 62.01
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Ž 8 České Budějovice 2:24.07
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 400 m/Ž Kladno 62.09
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 800 m/Ž Kladno 2:17.87
06.06.2020 4. mítink Plzeňského kraje (AC Domažlice) 400 m/Ž/B01 4 Domažlice 61.37
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - 66. ročník Polabských závodů - Kolín (TJ Sokol Kolín - atletika) 400 m/Ž/B01 2 Kolín 61.16
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/R4 4 Ostrava - Vítkovice 58.95
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Ž/B1 3 Praha - Stromovka 59.74
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 800 m/Ž/B02 MS Praha - Strahov 2:22.08
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 400 m/Ž/B04 Praha - Strahov DNS
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Ž/B04 MS Praha - Stromovka 59.71
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B8 3 Praha - Stromovka 27.16
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Ž Praha - Stromovka 61.27
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 800 m/Ž/F 7 Praha - Strahov 2:28.63
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B01 4 Praha - Strahov 27.98
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Ž/B02 4 Praha - Strahov 62.45