Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Markofová
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér: Dvořák Oldřich, Markusková Lucie
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.23 h Sokolov 14.01.2016
60 m 08.30 h Praha - Stromovka 20.01.2018
60 m 08.22 Karlovy Vary 25.04.2018
100 m 13.13 Chodov 05.05.2018
150 m 21.75 h Praha-Strahov 15.02.2014
150 m 20.83 Mariánské Lázně 14.05.2014
200 m 29.99 h Praha-Strahov 25.01.2014
200 m 27.12 Česká Lípa 12.05.2018
300 m 45.49 Cheb 23.04.2016
600 m 2:18.04 h Praha 05.02.2011
800 m 2:48.33 Česká Lípa 13.05.2018
50 m překážek (0.76/7.70) 10.63 h Sokolov 18.01.2013
50 m překážek (0.76/8.20) 07.87 h Sokolov 16.12.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.16 Chodov 11.09.2013
60 m překážek 09.51 Karlovy Vary 10.06.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 09.43 h Praha 28.11.2015
60 m překážek 09.16 Karlovy Vary 01.05.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 08.96 h Praha - Strahov 10.02.2017
60 m překážek (0.84) 09.15 h Ostrava 24.02.2018
60 m překážek 09.23 Karlovy Vary 25.04.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 15.29 Chodov 01.05.2015
100 m překážek (0.76/8.50) 14.85 Kolín 17.09.2017
100 m překážek (0.84) 14.88 Bílina 18.05.2019
200 m překážek (0.76) 31.27 Chodov 05.05.2018
300 m překážek (0.76) 48.06 Kolín 17.09.2017
400 m překážek (0.76) 68.89 Plzeň 10.06.2018
skok vysoký 1.45 Karlovy Vary 11.05.2019
skok daleký 5.46 h Praha - Stromovka 25.01.2020
skok daleký 5.63 Karlovy Vary 23.05.2020
trojskok 11.45 Bílina 04.07.2020
vrh koulí 2kg 09.89 Plzeň 28.09.2013
vrh koulí 3kg 11.43 Písek 03.09.2016
vrh koulí 3kg 11.78 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
vrh koulí 4kg 10.68 Domažlice 26.05.2018
vrh koulí 4kg 10.17 h Praha - Stromovka 26.01.2019
hod diskem 0,75kg 26.80 Stříbro 23.05.2015
hod diskem 1kg 19.68 Chodov 01.05.2015
hod oštěpem 600g 21.80 Karlovy Vary 12.05.2019
hod kriketovým míčkem 28.56 Karlovy Vary 12.06.2013
středoškolský pohár 1253 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
sedmiboj [Z] 3891 Česká Lípa 12.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 27.30 Karlovy Vary 23.05.2020
60 m překážek (0.84) 09.25 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m překážek (0.84) 15.27 Turnov 22.08.2020
200 m překážek (0.76) 30.8 Ostrov 27.05.2020
skok daleký 5.46 h Praha - Stromovka 25.01.2020
skok daleký 5.63 Karlovy Vary 23.05.2020
trojskok 11.45 Bílina 04.07.2020
vrh koulí 4kg 09.73 Ostrov 21.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2020 Chodovská tretra, memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) skok daleký/Ž MS Chodov 5.39
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.84)/U23Z/R1 4 Jablonec nad Nisou 15.49
20.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/U23Z 8 Jablonec nad Nisou 5.57
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/U23Z 9 Jablonec nad Nisou 11.18
12.09.2020 3.kolo OMD muži, ženy (Atletclub Nýřany) skok daleký/Ž/F MS Nýřany 5.32
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m překážek (0.84)/Ž České Budějovice 15.39
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Ž České Budějovice 5.42
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) trojskok/Ž České Budějovice 10.98
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 2 Turnov 15.27
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) trojskok/Ž Turnov 10.96
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) skok daleký/Ž Turnov 5.49
21.07.2020 Ostrovské techniky (Atletika Ostrov) skok daleký/Ž Ostrov 5.58
21.07.2020 Ostrovské techniky (Atletika Ostrov) vrh koulí 4kg/Ž Ostrov 09.73
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Ž Liberec 5.39
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) trojskok/Ž Liberec 11.35
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 3 Liberec 15.47
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) skok daleký/Ž Bílina 5.58
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) trojskok/Ž Bílina 11.55
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 2 Bílina 14.80
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 100 m překážek (0.84)/Jky/B02 MS Karlovy Vary 15.40
20.06.2020 Karlovarský Mítink (SC Start Karlovy Vary) skok daleký/Ž Karlovy Vary 5.51
30.05.2020 Skokanský mítink (Triatlet Karlovy Vary z.s.) trojskok/Ž Karlovy Vary 11.16
27.05.2020 Memoriál Miroslava Kitzbergera (Atletika Ostrov) 200 m překážek (0.76)/Ž Ostrov 30.8
23.05.2020 Zahajovací závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/Ž Karlovy Vary 5.63
23.05.2020 Zahajovací závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/Ž/B01 2 Karlovy Vary 27.30
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) skok daleký/Ž Praha - Stromovka 5.46
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/F Praha - Stromovka 09.25
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) skok daleký/Ž MS Praha - Stromovka 5.27
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/B02 MS Praha - Stromovka 09.25
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m překážek (0.84)/Ž/R1 2 Chemnitz 09.40
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m překážek (0.84)/Ž/F 4 Chemnitz 09.33
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) skok daleký/Ž Chemnitz 5.26