Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Klejchová
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: Jón Jaroslav
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.75 Hradec Králové 06.09.2017
60 m 08.53 h Praha - Stromovka 28.01.2020
100 m 13.44 Pardubice 22.06.2019
150 m 21.62 Pardubice 24.05.2015
150 m 20.31 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 27.32 Praha - Děkanka 29.06.2017
200 m 27.78 h Praha - Stromovka 28.01.2020
300 m 52.72 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
300 m 49.10 Litomyšl 09.05.2015
400 m 63.90 Pardubice 18.09.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 09.78 h Praha - Stromovka 24.01.2017
60 m překážek (0.84) 09.91 h Praha - Strahov 02.02.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 15.89 Pardubice 13.06.2017
100 m překážek (0.84) 16.52 Kolín 15.09.2019
300 m překážek (0.76) 47.04 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
400 m překážek (0.76) 69.36 Ostrava - Vítkovice 28.09.2017
1500 m překážek 7:32.59 Kladno 11.09.2016
skok daleký 5.36 Praha - Eden 05.07.2019
skok daleký 5.06 h Praha - Stromovka 21.01.2020
hod diskem 0,75kg 17.19 Pardubice 02.06.2015
hod oštěpem 500g 20.81 Pardubice 10.05.2016
hod oštěpem 600g 20.99 Jablonec nad Nisou 18.08.2018
sprintérský trojboj 1817 Hradec Králové 06.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.53 h Praha - Stromovka 28.01.2020
150 m 20.31 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 27.78 h Praha - Stromovka 28.01.2020
60 m překážek (0.84) 09.91 h Praha - Strahov 02.02.2020
100 m překážek (0.84) 17.78 Ústí nad Orlicí 19.07.2020
skok daleký 5.06 h Praha - Stromovka 21.01.2020
skok daleký 5.00 Jičín 23.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) skok daleký/Ž 7 Jičín 5.00
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 2 Jičín 18.01
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/Ž 7 Ústí nad Orlicí 4.88
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 5 Ústí nad Orlicí 17.78
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Ž 10 Litomyšl 4.76
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m překážek (0.84)/Ž/B03 1 Litomyšl 18.04
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) skok daleký/Ž 9 Praha - Strahov 5.03
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/B02 2 Praha - Strahov 09.91
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B19 1 Praha - Stromovka 27.78
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B3 7 Praha - Stromovka 08.56
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B13 6 Praha - Stromovka 08.53
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Ž/F1 5 Praha - Stromovka 5.06
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Jky 15 Ostrava - Vítkovice 5.02
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/B02 6 Ostrava - Vítkovice 10.08
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) skok daleký/Ž 6 Praha - Strahov 5.04
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Ž/B10 2 Praha - Strahov 20.31
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Ž/B19 Praha - Strahov DNS