Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Zdražilová
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SK Hranice, z.s.
  • Trenér: Úlehlová Klára
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - 1 - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.22 h Ostrava 13.02.2018
60 m 08.08 Opava 23.06.2020
100 m 12.79 Šumperk 16.08.2020
150 m 19.02 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
150 m 19.01 Ostrava - Vítkovice 19.08.2020
200 m 25.53 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2020
200 m 25.72 Šumperk 16.08.2020
300 m 41.41 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
300 m 40.64 Ostrava - Vítkovice 19.08.2020
400 m 57.33 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
400 m 56.15 Jablonec nad Nisou 20.09.2020
600 m 1:56.03 Přerov 13.05.2014
800 m 2:24.17 Břeclav 31.08.2019
800 m 2:20.09 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
1000 m 3:50.86 Olomouc 20.08.2014
1500 m 5:53.88 h Bratislava 07.02.2015
1500 m 5:40.71 Olomouc 08.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.23 Olomouc 16.10.2013
60 m překážek (0.76/8.20) 11.56 h Olomouc 16.01.2015
60 m překážek (0.76/8.50) 10.97 h Ostrava 23.01.2016
60 m překážek (0.84) 09.76 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 19.09 Přerov 23.09.2015
100 m překážek (0.84) 17.89 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 17.43 Přerov 25.09.2017
200 m překážek (0.76) 30.57 Olomouc 21.08.2019
300 m překážek (0.76) 47.16 Olomouc 16.09.2017
400 m překážek (0.76) 62.20 Plzeň 08.08.2020
skok vysoký 1.49 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok vysoký 1.54 Litomyšl 28.09.2019
skok daleký 4.96 Hranice 29.09.2018
skok daleký 5.17 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 3kg 06.85 h Ostrava 23.01.2016
vrh koulí 3kg 07.15 Přerov 25.09.2017
vrh koulí 4kg 06.42 Litomyšl 28.09.2019
vrh koulí 4kg 06.70 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
hod oštěpem 500g 24,94 Přerov 26.09.2017
hod oštěpem 600g 21.33 Litomyšl 28.09.2019
hod kriketovým míčkem 42.57 Šumperk 26.05.2016
středoškolský pohár 1541 Přerov 24.09.2019
pětiboj 1333 Olomouc 16.10.2013
pětiboj hala [Zky] 1311 h Olomouc 15.03.2014
pětiboj hala [Dky] 2234 h Ostrava 23.01.2016
pětiboj hala [Z] 2826 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
sedmiboj [Zky] 3135 Přerov 24.09.2015
sedmiboj [Dky] 3622 Přerov 26.09.2017
sedmiboj [Z] 4002 Litomyšl 28.09.2019
čtyřboj 1895 Přerov 16.09.2015
sprintérský trojboj 2110 Přerov 01.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.08 Opava 23.06.2020
100 m 12.79 Šumperk 16.08.2020
150 m 19.02 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
150 m 19.01 Ostrava - Vítkovice 19.08.2020
200 m 25.53 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2020
200 m 25.72 Šumperk 16.08.2020
300 m 41.41 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
300 m 40.64 Ostrava - Vítkovice 19.08.2020
400 m 57.33 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
400 m 56.15 Jablonec nad Nisou 20.09.2020
800 m 2:20.09 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
60 m překážek (0.84) 09.76 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
400 m překážek (0.76) 62.20 Plzeň 08.08.2020
skok vysoký 1.48 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 5.17 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 4kg 06.70 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
pětiboj hala [Z] 2528 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/U23Z/R1 1 Jablonec nad Nisou 56.99
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.76)/U23Z/R3 Jablonec nad Nisou DNF
20.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/U23Z/F Jablonec nad Nisou 56.15
08.09.2020 Zlatá tretra (World Athletics Continental Tour) 400 m/Ž Ostrava 56.89
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž Třinec DNF
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 400 m/Ž/B01 1 Třinec 57.78
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 1 Třinec 65.21
19.08.2020 Vítkovický atletický mítink (SSK Vítkovice) 300 m/Ž Ostrava - Vítkovice 40.64
19.08.2020 Vítkovický atletický mítink (SSK Vítkovice) 150 m/Ž/B01 3 Ostrava - Vítkovice 19.01
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/FA Šumperk 12.90
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B01 2 Šumperk 25.72
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 1 Šumperk 62.49
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/R03 1 Šumperk 12.79
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 400 m překážek (0.76)/Ž/R1 5 Plzeň 62.20
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 400 m překážek (0.76)/Ž/F Olomouc 63.84
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 MS Ústí nad Orlicí 62.96
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m překážek (0.76)/Jky/B01 MS Vyškov 63.54
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Jky/B01 MS Vyškov 58.86
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/FA 4 Šumperk 12.91
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/R04 1 Šumperk 12.81
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 1 Šumperk 64.61
23.06.2020 3.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 200 m/Ž/B01 1 Opava 25.82
23.06.2020 3.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/Ž/B02 1 Opava 08.08
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Hranice (SK Hranice) 300 m/Ž Hranice 41.0
23.05.2020 Jarní atletický mítink dopoledne (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B01 3 Litomyšl 12.96
23.05.2020 Jarní atletický mítink odpoledne (TJ Jiskra Litomyšl) 300 m/Ž/B01 1 Litomyšl 41.03
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/R3 3 Ostrava - Vítkovice 57.33
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 800 m/Ž/B02 Ostrava - Vítkovice DNS
05.02.2020 Czech Indoor Gala (European Athletics Indoor Permit Meetings) (ČAS) 200 m/Ž/B3 2 Ostrava - Vítkovice 25.53
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Ž Ostrava - Vítkovice 2:20.81
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B02 1 Ostrava - Vítkovice 58.09
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Z]/Ž 11 Ostrava - Vítkovice 2528
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 800 m/Ž Ostrava - Vítkovice 2:20.09
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Ž 12 Ostrava - Vítkovice 06.70
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/Ž 9 Ostrava - Vítkovice 5.17
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Ž/B02 6 Ostrava - Vítkovice 13.64
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/Ž Ostrava - Vítkovice 1.48
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Ž 4 Ostrava - Vítkovice 5.11
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B02 1 Ostrava - Vítkovice 59.20
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B02 2 Ostrava - Vítkovice 25.72
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Ž Ostrava - Vítkovice 41.41
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/R02 4 Ostrava - Vítkovice 09.88
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Ž/B02 1 Ostrava - Vítkovice 19.02
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/F 4 Ostrava - Vítkovice 09.76