Karta atleta

Export do excelu
  • Dominik Holub
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Nemšovský Peter
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 2 -
- - - - - - - - - 2 - - 2 2 -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.5 h Český Brod 19.01.2013
50 m 06.57 Kolín 27.08.2014
60 m 07.14 Kolín 30.06.2016
60 m 07.15 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m 11.06 Praha - Přátelství 19.05.2017
150 m 17.27 h Praha-Stromovka 06.03.2016
150 m 17.34 Třebíč 10.09.2016
200 m 23.91 h Praha - Strahov 04.02.2017
200 m 22.98 Kolín 15.09.2019
300 m 38.69 h Praha-Strahov 05.02.2015
300 m 36.46 Kolín 30.06.2016
400 m 51.78 Kolín 07.10.2019
800 m 2:27.38 Praha 12.07.2014
1000 m 3:02.64 h Praha-Stromovka 13.02.2016
1000 m 3:32.9 Kolín 20.04.2016
60 m překážek (0.76) 09.22 Praha 12.07.2014
60 m překážek (0.84) 08.31 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m překážek (0.84) 14.21 Třebíč 10.09.2016
skok vysoký 1.56 Kolín 16.04.2015
skok vysoký 1.67 h Český Brod 12.12.2015
skok o tyči 2.50 h Praha-Stromovka 13.02.2016
skok daleký 7.10 Praha - Eden 28.09.2018
skok daleký 6.58 h Praha - Stromovka 02.02.2020
trojskok 14.29 h Praha - Stromovka 23.02.2019
trojskok 14.30 Praha - Juliska 03.06.2019
vrh koulí 3kg 09.19 h Praha 31.01.2014
vrh koulí 4kg 11.04 Praha 18.10.2015
vrh koulí 4kg 11.20 h Praha-Stromovka 12.02.2016
vrh koulí 5kg 09.83 Čáslav 30.08.2017
hod diskem 1,5kg 25.41 Čáslav 30.08.2017
hod diskem 1,75kg 23.91 Kladno 04.05.2019
hod oštěpem 700g 39.93 Kolín 18.06.2017
hod oštěpem 800g 35.96 Kolín 25.05.2019
hod kriketovým míčkem 53.00 Kolín 16.05.2014
středoškolský pohár 2677 Čáslav 25.09.2019
pětiboj 2713 Praha 12.07.2014
čtyřboj 1238 Kolín 28.04.2015
sedmiboj hala [Zci] 4204 h Praha-Stromovka 13.02.2016
sprintérský trojboj 2182 Kolín 21.08.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.18 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020
100 m 11.31 Kladno 27.06.2020
skok daleký 6.58 h Praha - Stromovka 02.02.2020
skok daleký 6.33 Mladá Boleslav 04.07.2020
trojskok 13.98 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
trojskok 13.85 Jablonec nad Nisou 18.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R01 3 Jablonec nad Nisou 11.55
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/M Jablonec nad Nisou 13.85
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/M 12 Jablonec nad Nisou 6.32
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/FB Jablonec nad Nisou 11.49
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) skok daleký/M 11 Mladá Boleslav 6.33
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) trojskok/M 7 Mladá Boleslav 12.51
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/FB 5 Mladá Boleslav 11.56
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/R03 3 Mladá Boleslav 11.35
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) 100 m/J/R02 1 Kladno 11.37
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) skok daleký/J Kladno 5.94
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) 100 m/J/FA Kladno 11.31
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) trojskok/J/F Vlašim 12.81
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/J/F Vlašim 6.18
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/J 10 Ostrava - Vítkovice 6.38
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/J 6 Ostrava - Vítkovice 13.98
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/J MS Praha - Stromovka 6.58
29.01.2020 4. halová středa (LIAZ Jablonec n. N.) trojskok/M Jablonec nad Nisou 13.28
29.01.2020 4. halová středa (LIAZ Jablonec n. N.) 60 m/M/B01 2 Jablonec nad Nisou 07.18
29.01.2020 4. halová středa (LIAZ Jablonec n. N.) 60 m/M/B07 1 Jablonec nad Nisou 07.23
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) trojskok/M MS Praha - Stromovka 13.69
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 200 m/M/B05 Praha - Stromovka DNS
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 60 m/J/F Praha - Strahov DNS
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/J Praha - Strahov 6.26
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 60 m/J/R04 1 Praha - Strahov 07.18