Karta atleta

Export do excelu
  • Patrik Bouška
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Chyšky,z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.68 h České Budějovice 02.03.2019
60 m 07.76 h České Budějovice 11.11.2017
60 m 07.92 Rokycany 15.05.2020
100 m 12.31 České Budějovice 31.07.2020
150 m 18.4 Pacov 27.05.2020
200 m 24.90 Nová Včelnice 16.09.2018
300 m 43.29 h Praha-Strahov 23.01.2016
300 m 39.8 Pacov 23.05.2020
400 m 56.03 Pacov 31.08.2019
800 m 2:08.01 Tábor 18.07.2018
800 m 2:12.82 h Praha - Strahov 25.01.2020
1000 m 2:53.06 Písek 08.05.2018
1500 m 4:34.59 h Praha - Stromovka 27.01.2018
1500 m 4:32.67 Pacov 18.08.2018
2000 m 6:10.34 Praha - Děkanka 05.06.2016
3000 m 09:40.47 h Praha-Stromovka 04.02.2018
3000 m 09:26.49 Praha - Juliska 14.06.2018
5000 m 17:44.02 Jablonec nad Nisou 07.09.2019
10000 m 39:04.39 Písek 10.07.2019
10 km silnice 38:33 Běchovice-Praha 30.09.2018
60 m překážek (0.99) 10.91 h Praha - Strahov 25.01.2020
110 m překážek (0.99) 20.88 Písek 25.05.2019
400 m překážek (0.91) 69.36 Nová Včelnice 10.06.2018
3000 m překážek 11:09.42 Tábor 09.06.2019
skok vysoký 1.47 Nová Včelnice 04.05.2019
skok o tyči 2.45 Nová Včelnice 05.05.2019
skok daleký 5.28 Pacov 27.05.2020
vrh koulí 4kg 09.20 České Budějovice 29.05.2016
vrh koulí 5kg 08.49 Jindřichův Hradec 01.05.2017
vrh koulí 5kg 09.36 h Nová Včelnice 11.12.2019
vrh koulí 6kg 08.74 h Praha - Strahov 25.01.2020
vrh koulí 6kg 08.71 Pacov 17.06.2020
hod diskem 1,75kg 17.53 Nová Včelnice 05.05.2019
hod kladivem 6kg 21.46 Pacov 22.07.2020
hod oštěpem 800g 30.33 Pacov 22.07.2020
středoškolský pohár 1770 Stadion Míru, Tábor 20.09.2018
desetiboj [J] 3806 Nová Včelnice 04.05.2019
chůze dráha 5000 m 38:11.28 Jablonec nad Nisou 07.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.92 Rokycany 15.05.2020
100 m 12.31 České Budějovice 31.07.2020
150 m 18.4 Pacov 27.05.2020
200 m 25.4 Pacov 17.06.2020
300 m 39.8 Pacov 23.05.2020
800 m 2:12.82 h Praha - Strahov 25.01.2020
800 m 2:15.1 Pacov 23.05.2020
1000 m 2:53.97 Rokycany 15.05.2020
1500 m 4:36.56 h Praha - Strahov 09.02.2020
1500 m 4:42.48 České Budějovice 31.07.2020
3000 m 10:07.55 h Praha - Stromovka 02.02.2020
3000 m 10:27.35 České Budějovice 05.06.2020
5000 m 18:30.58 Nová Včelnice 14.06.2020
60 m překážek (0.99) 10.91 h Praha - Strahov 25.01.2020
skok vysoký 1.45 Pacov 17.06.2020
skok daleký 5.28 Pacov 27.05.2020
vrh koulí 6kg 08.74 h Praha - Strahov 25.01.2020
vrh koulí 6kg 08.71 Pacov 17.06.2020
hod kladivem 6kg 21.46 Pacov 22.07.2020
hod oštěpem 800g 30.33 Pacov 22.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.07.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 1500 m/M/B01 5 České Budějovice 4:42.48
31.07.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 100 m/M/B02 1 České Budějovice 12.31
22.07.2020 Atletická středa (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 800g/J Pacov 30.33
22.07.2020 Atletická středa (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kladivem 6kg/J Pacov 21.46
22.07.2020 Atletická středa (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/J Pacov 12.10
17.06.2020 Atletická středa (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/J Pacov 25.4
17.06.2020 Atletická středa (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/J Pacov 1.45
17.06.2020 Atletická středa (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 6kg/J Pacov 08.71
17.06.2020 Atletická středa (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 800g/J Pacov 29.54
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen a KP 5000m mužů (TJ Nová Včelnice) 5000 m/M/F MS Nová Včelnice 18:30.58
05.06.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 3000 m/M/B01 8 České Budějovice 10:27.35
27.05.2020 Atletická středa (uzavřené oddílové závody) (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/J/F Pacov 5.28
27.05.2020 Atletická středa (uzavřené oddílové závody) (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/J/F Pacov 18.4
23.05.2020 Zahajovací závody (uzavřené oddílové závody) (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/J Pacov 07.4
23.05.2020 Zahajovací závody (uzavřené oddílové závody) (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/J Pacov 2:15.1
23.05.2020 Zahajovací závody (uzavřené oddílové závody) (TJ Slavoj BANES Pacov) 300 m/J Pacov 39.8
23.05.2020 Zahajovací závody (uzavřené oddílové závody) (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/J Pacov 18.5
15.05.2020 1. mítink Plzeňského kraje (AC Falcon Rokycany z.s.) 1000 m/M 8 Rokycany 2:53.97
15.05.2020 1. mítink Plzeňského kraje (AC Falcon Rokycany z.s.) 60 m/J Rokycany 07.92
15.02.2020 Memoriál Karla Líbala - Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m všech kategorií (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 3000 m/M/B07 10 Jablonec nad Nisou 10:17.13
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 1500 m/M/B03 MS Praha - Strahov 4:36.56
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/J/F MS Praha - Stromovka 10:07.55
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 3000 m/M/F Praha - Strahov DNS
25.01.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 800 m/M 5 Praha - Strahov 2:12.82
25.01.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) vrh koulí 6kg/J 5 Praha - Strahov 08.74
25.01.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m překážek (0.99)/J/F Praha - Strahov 10.91
25.01.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 1500 m/M Praha - Strahov DNS