Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Málek
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
  • Trenér: Pícha Petr
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - 1 1 1 - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
400 m 54.98 Mladá Boleslav 27.06.2020
600 m 1:27.38 h Jablonec nad Nisou 16.01.2019
800 m 1:59.16 h Jablonec nad Nisou 26.01.2019
800 m 1:54.88 Praha 07.06.2021
1000 m 2:36.86 Liberec 08.05.2018
1500 m 3:58.60 h Praha - Stromovka 01.02.2020
1500 m 3:55.48 Ostrava 19.05.2021
3000 m 08:44.88 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
3000 m 08:38.94 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
5000 m 17:25.32 Turnov 13.09.2020
2000 m překážek (0.91) 5:58.62 Karpacz 20.09.2020
3000 m překážek 09:15.27 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
hod diskem 1,75kg 16.71 Turnov 13.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 54.98 Mladá Boleslav 27.06.2020
800 m 1:55.34 Kolín 22.08.2020
1500 m 3:58.60 h Praha - Stromovka 01.02.2020
1500 m 3:56.98 Ostrava 08.09.2020
3000 m 08:44.88 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
3000 m 08:38.94 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
5000 m 17:25.32 Turnov 13.09.2020
2000 m překážek (0.91) 5:58.62 Karpacz 20.09.2020
3000 m překážek 09:15.27 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
hod diskem 1,75kg 16.71 Turnov 13.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.12.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů vytrvalců, žen, juniorů a juniorek (Český běžecký klub, z.s.) Přespolní běh/J Praha - Běchovice 19:43
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 1500 m/J 4 Opava 4:15.12
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 800 m/J/B01 7 Opava 2:03.81
20.09.2020 Mezistátní utkání ČR-Polsko juniorů a juniorek 2000 m překážek (0.91)/J 5 Karpacz 5:58.62
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) hod diskem 1,75kg/J 7 Turnov 16.71
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 5000 m/J Turnov 17:25.32
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 1500 m/J Turnov 4:12.22
08.09.2020 Zlatá tretra (World Athletics Continental Tour) 1500 m/M 5 Ostrava 3:56.98
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m překážek/J Ostrava - Vítkovice 09:15.27
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/M/B01 2 Kolín 1:55.34
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/M Kolín 4:03.77
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 3000 m překážek/M MB Kladno 09:18.90
14.07.2020 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 800 m/M/BB 4 Tábor 1:55.74
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 1500 m/M Mladá Boleslav 3:58.85
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 800 m/J Mladá Boleslav 1:59.00
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 400 m/J Mladá Boleslav 54.98
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 1500 m/J Mladá Boleslav 4:21.31
19.06.2020 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 1500 m/M/B01 1 Liberec 4:02.16
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/J Jablonec nad Nisou 1:56.52
05.06.2020 Mikromítink ČAS (SSK Vítkovice) 3000 m/M 8 Ostrava - Vítkovice 08:38.94
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/J Ostrava - Vítkovice 3:59.89
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/J 4 Ostrava - Vítkovice 08:44.88
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/M/B01 MS Praha - Stromovka 3:58.60
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/J Ostrava - Vítkovice 08:48.97