Karta atleta

Export do excelu
  • Jonáš Váverka
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.46 Šumperk 25.09.2018
60 m 07.32 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
100 m 11.80 Šumperk 25.08.2018
150 m 17.46 Hranice 25.04.2019
150 m 17.42 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
200 m 23.18 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
200 m 22.86 Třinec 29.08.2020
300 m 37.37 Hranice 25.04.2019
400 m 53.65 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
400 m 50.01 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
600 m 1:31.9 Přerov 31.07.2019
800 m 2:42.19 h Olomouc 16.12.2016
800 m 2:26.45 Břeclav 06.05.2017
1000 m 3:28.00 h Olomouc 09.03.2019
1500 m 6:15.42 Přerov 18.07.2018
60 m překážek (0.91) 10.73 h Olomouc 10.03.2018
60 m překážek (0.99) 09.79 h Olomouc 18.01.2020
110 m překážek (0.91) 20.59 Přerov 18.07.2018
skok vysoký 1.57 Přerov 13.06.2018
skok vysoký 1.59 h Olomouc 09.03.2019
skok daleký 6.10 h Olomouc 09.03.2019
skok daleký 6.23 Olomouc 21.08.2019
trojskok 13.24 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
trojskok 13.05 Třinec 23.08.2020
vrh koulí 4kg 08.73 Přerov 28.09.2016
vrh koulí 5kg 09.72 h Olomouc 10.03.2018
vrh koulí 5kg 10.02 Přerov 17.10.2018
vrh koulí 6kg 08.83 h Olomouc 09.03.2019
vrh koulí 6kg 09.45 Přerov 19.05.2020
vrh koulí 7,26kg 07.52 Přerov 06.10.2018
hod diskem 1,5kg 23.31 Přerov 29.08.2018
hod diskem 1,75kg 18.94 Přerov 16.10.2019
hod oštěpem 600g 23.34 Přerov 21.10.2016
hod oštěpem 700g 32.48 Přerov 17.10.2018
hod oštěpem 800g 25.41 Přerov 16.10.2019
středoškolský pohár 1411 Šumperk 25.09.2018
středoškolský pohár 0654 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
sedmiboj hala [Dci] 2546 h Olomouc 10.03.2018
sedmiboj hala [J] 2935 h Olomouc 09.03.2019
desetiboj [Dci] 3758 Přerov 18.07.2018
sprintérský trojboj 2052 Přerov 01.05.2019
vrhačský trojboj 1074 Přerov 17.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.32 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
100 m 11.80 Vyškov 11.07.2020
150 m 17.42 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
200 m 23.18 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
200 m 22.86 Třinec 29.08.2020
400 m 50.01 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
60 m překážek (0.99) 09.79 h Olomouc 18.01.2020
skok daleký 5.75 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
trojskok 12.89 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
trojskok 13.05 Třinec 23.08.2020
vrh koulí 6kg 09.45 Přerov 19.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/R3 3 Ostrava - Vítkovice 50.01
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/F 8 Ostrava - Vítkovice 51.69
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/R3 4 Ostrava - Vítkovice 23.08
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) trojskok/J 9 Třinec 12.84
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) 200 m/J/B02 1 Třinec 22.86
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B01 4 Třinec 23.10
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 400 m/M/B01 3 Třinec 51.34
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) trojskok/M Třinec 13.05
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) trojskok/M 5 Šumperk 12.70
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m/M/B01 6 Šumperk 51.11
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/M/B01 4 Šumperk 23.38
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) trojskok/J 6 Olomouc 12.50
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 200 m/J/B01 3 Olomouc 23.35
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/J/B03 1 Vyškov 11.80
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/J/B02 Vyškov DNS
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m/M/B02 2 Šumperk 51.22
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/M/B04 1 Šumperk 23.07
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 100 m/M/R02 5 Olomouc 11.87
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 200 m/M/B04 1 Olomouc 23.86
19.05.2020 1.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 6kg/J Přerov 09.45
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/J/B3 3 Ostrava - Vítkovice 23.18
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/J 8 Ostrava - Vítkovice 12.71
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/R 4 Olomouc 09.79
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/F Olomouc DNS
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/J/R02 3 Olomouc 07.46
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/J/FB Olomouc 07.47
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) trojskok/J Olomouc 12.42
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/M 5 Olomouc 5.57
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/J 4 Ostrava - Vítkovice 12.89
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/J 15 Ostrava - Vítkovice 5.75
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R02 4 Ostrava - Vítkovice 07.37
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R03 1 Ostrava - Vítkovice 07.33
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/J/B03 1 Ostrava - Vítkovice 17.42
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M 9 Ostrava - Vítkovice 5.57
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/F 7 Ostrava - Vítkovice 07.32