Karta atleta

Export do excelu
  • Vít Málek
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Bartůněk Jan
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.42 h Praha-Stromovka 13.01.2016
60 m 08.50 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
100 m 12.74 Praha - Eden 30.09.2017
150 m 21.79 Brno 08.09.2014
150 m 19.69 h Praha-Strahov 17.12.2016
300 m 41.72 Praha-Strahov 08.06.2016
400 m 57.32 Praha - Eden 30.09.2017
600 m 1:57.48 Praha-Podvinný Mlýn 29.05.2014
800 m 2:26.89 h Praha-Strahov 19.02.2015
800 m 2:19.37 Kladno 20.08.2016
1000 m 3:16.28 h Praha 06.12.2014
1000 m 3:00.92 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
1500 m 5:24.98 h Praha-Strahov 30.01.2015
1500 m 4:49.13 Praha 22.09.2017
3000 m 10:31.73 Praha - Podvinný mlýn 22.08.2017
100 m překážek (0.84) 19.46 Praha - Juliska 10.10.2015
110 m překážek (0.91) 18.63 Praha - Eden 07.10.2018
1500 m překážek 5:00.77 Jablonec nad Nisou 17.09.2016
2000 m překážek (0.84) 7:11.41 Praha - Přátelství 20.05.2017
skok vysoký 1.63 Praha - Přátelství 06.09.2018
skok o tyči 3.20 Praha - Eden 07.10.2018
skok daleký 3.89 h Praha-Juliska 16.01.2014
skok daleký 5.09 Praha - Eden 06.10.2018
vrh koulí 3kg 09.96 Praha 15.05.2014
vrh koulí 4kg 11.71 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
vrh koulí 4kg 11.58 h Praha-Stromovka 03.12.2016
vrh koulí 5kg 11.14 Praha - Eden 30.09.2017
vrh koulí 5kg 11.47 h Praha-Stromovka 16.01.2018
vrh koulí 6kg 10.33 Praha - Eden 28.08.2018
vrh koulí 6kg 10.75 h Praha - Stromovka 03.02.2019
hod diskem 1kg 34.34 Praha-Stromovka 22.06.2016
hod diskem 1,5kg 35.64 Praha - Eden 25.05.2018
hod diskem 1,75kg 36.05 Praha - Juliska 18.08.2020
hod diskem 2kg 31.26 Rumburk 22.06.2019
hod kladivem 4kg 40.33 Jablonec nad Nisou 17.09.2016
hod kladivem 5kg 46.06 Praha-Vinohrady 27.06.2018
hod kladivem 6kg 49.11 Praha - Děkanka 18.06.2020
hod kladivem 7,26kg 40.48 Turnov 22.08.2020
hod oštěpem 600g 36.21 Kolín 03.05.2015
hod oštěpem 700g 37.98 Praha - Vokovice 18.09.2018
hod oštěpem 800g 34.43 Praha - Eden 28.08.2018
hod břemenem 14kg 14.29 Pardubice 08.03.2020
hod kriketovým míčkem 52.32 Brno 08.09.2014
devítiboj 3807 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
desetiboj [Dci] 4633 Praha - Eden 01.10.2017
vrhačský trojboj 1464 Praha - Vokovice 18.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 6kg 09.97 h Praha - Stromovka 21.01.2020
hod diskem 1,75kg 36.05 Praha - Juliska 18.08.2020
hod diskem 2kg 30.52 Turnov 22.08.2020
hod kladivem 6kg 49.11 Praha - Děkanka 18.06.2020
hod kladivem 7,26kg 40.48 Turnov 22.08.2020
hod břemenem 14kg 14.29 Pardubice 08.03.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) vrh koulí 6kg/J Opava NM
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) hod diskem 1,75kg/J 16 Opava 34.80
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) hod kladivem 6kg/J 6 Opava 48.56
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) hod kladivem 6kg/J 8 Praha - Eden 44.19
10.09.2020 3. Kolínský vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 6kg/J Kolín 45.95
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) hod kladivem 6kg/J Ostrava - Vítkovice NM
27.08.2020 2. Kolínský vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 7,26kg/M Kolín 39.49
27.08.2020 2. Kolínský vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1,75kg/J Kolín 32.53
26.08.2020 Kladivo pro II. kolo MPD dorostu a juniorů (Spartak Praha 4) hod kladivem 6kg/J Praha - Děkanka 45.14
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) hod kladivem 7,26kg/M 8 Turnov 40.48
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) hod diskem 2kg/M 16 Turnov 30.52
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) hod diskem 1,75kg/J 4 Praha - Juliska 36.05
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) hod kladivem 7,26kg/M Bílina NM
18.06.2020 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) hod kladivem 6kg/J Praha - Děkanka 49.11
11.06.2020 Přebory Prahy v hodu kladivem mužů, juniorů, žen a juniorek (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 6kg/J/F Praha - Vinohrady 46.07
03.06.2020 VZ v hodu kladivem a diskem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 6kg/J Praha - Vinohrady 42.77
03.06.2020 VZ v hodu kladivem a diskem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 1,75kg/J Praha - Vinohrady 34.27
30.05.2020 5. ročník Memoriálu Josefa Hájka v hodu kladivem a vložené závody v hodu diskem mužů a žen (Technicky zajišťuje ASK Slavia) hod kladivem 6kg/J 5 Kolín 43.48
30.05.2020 5. ročník Memoriálu Josefa Hájka v hodu kladivem a vložené závody v hodu diskem mužů a žen (Technicky zajišťuje ASK Slavia) hod kladivem 7,26kg/M 11 Kolín 39.07
08.03.2020 43. ročník Velké ceny v hodu břemenem (Hvězda Pardubice z.s.) hod břemenem 14kg/J 4 Pardubice 14.29
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 6kg/J 8 Praha - Stromovka 09.97