Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Stach
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Kotala Jan
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.53 Ostrava 29.09.2015
60 m 07.52 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
100 m 12.24 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
150 m 20.07 h Ostrava 01.03.2016
150 m 19.92 Opava 28.06.2016
200 m 25.08 h Ostrava 08.02.2018
300 m 44.00 Ostrava-Vítkovice 23.08.2016
800 m 2:39.49 h Ostrava 06.12.2016
1000 m 3:25.97 h Ostrava 24.01.2016
60 m překážek (0.84) 09.26 h Ostrava 17.12.2016
100 m překážek (0.84) 15.95 Šumperk 11.09.2016
200 m překážek (0.76) 30.02 Třinec 12.06.2016
skok vysoký 1.50 h Ostrava 06.12.2016
skok daleký 6.48 Olomouc 25.05.2019
skok daleký 6.37 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
trojskok 14.26 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
trojskok 14.36 Olomouc 02.08.2020
vrh koulí 4kg 09.39 h Ostrava 23.01.2016
sedmiboj hala [Zci] 2649 h Ostrava 23.01.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.52 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
skok daleký 6.37 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
skok daleký 6.46 Šumperk 05.07.2020
trojskok 14.26 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
trojskok 14.36 Olomouc 02.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/U23M 4 Jablonec nad Nisou 14.09
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/J 7 Ostrava - Vítkovice 13.79
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) trojskok/M Třinec 13.89
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) skok daleký/M Třinec 6.45
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) trojskok/M Šumperk 14.14
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/M 8 Šumperk 6.04
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) trojskok/J Olomouc 14.36
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) skok daleký/J 5 Olomouc 6.32
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) trojskok/J Vyškov 13.47
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/J 10 Vyškov 5.81
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/M/FA 4 Šumperk 6.46
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) trojskok/M Šumperk 13.56
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) skok daleký/M/SB 5 Olomouc 6.35
23.06.2020 3.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) trojskok/M Opava 13.30
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/J 4 Ostrava - Vítkovice 14.26
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/M/R05 4 Ostrava - Vítkovice 07.52
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2020 (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/J/F 5 Otrokovice 13.77
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/J Ostrava - Vítkovice 6.37
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/J Ostrava - Vítkovice 13.98
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/J Ostrava - Vítkovice 13.76
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M 5 Ostrava - Vítkovice 6.30