Karta atleta

Export do excelu
  • Matyáš Vacek
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Ešpandr Martin
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.38 Praha - Juliska 10.09.2019
60 m 07.36 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
100 m 11.58 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
150 m 18.81 Praha 13.05.2015
150 m 17.95 h Praha-Stromovka 03.12.2016
200 m 23.75 Praha - Přátelství 27.05.2017
300 m 42.32 Praha 27.04.2015
800 m 3:05.09 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
1000 m 3:20.32 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
1000 m 3:08.88 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
60 m překážek (0.76) 10.42 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
60 m překážek (0.99) 09.86 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
100 m překážek (0.84) 14.92 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
200 m překážek (0.76) 29.65 Praha-Strahov 08.06.2016
skok vysoký 1.68 Kolín 03.10.2017
skok vysoký 1.57 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok o tyči 2.57 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
skok o tyči 2.60 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 6.44 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
skok daleký 6.57 Praha - Eden 26.06.2020
trojskok 13.28 h Praha - Stromovka 23.02.2019
trojskok 14.16 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
vrh koulí 3kg 09.17 Praha 08.09.2014
vrh koulí 4kg 09.73 h Praha-Stromovka 05.12.2015
vrh koulí 4kg 10.78 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
vrh koulí 5kg 11.05 Praha - Eden 06.10.2018
vrh koulí 6kg 10.38 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 6kg 10.70 Ústí nad Orlicí 03.10.2020
hod diskem 1kg 30.38 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
hod oštěpem 600g 35.92 Praha-Strahov 08.06.2016
hod oštěpem 800g 45.28 Praha - Přátelství 27.08.2020
hod kriketovým míčkem 53.28 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
středoškolský pohár 0528 Kolín 03.10.2017
pětiboj 1789 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
sedmiboj hala [J] 3741 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
devítiboj 4452 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.36 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
100 m 11.58 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
1000 m 3:08.88 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
60 m překážek (0.99) 09.86 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok vysoký 1.57 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok o tyči 2.60 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 6.16 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 6.57 Praha - Eden 26.06.2020
trojskok 14.16 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
vrh koulí 6kg 10.38 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 6kg 10.70 Ústí nad Orlicí 03.10.2020
hod oštěpem 800g 45.28 Praha - Přátelství 27.08.2020
sedmiboj hala [J] 3741 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 76. Ústecký desetiboj - veřejný závod všech kategorií a KP mužů a žen PA kraje (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) desetiboj [J]/J Ústí nad Orlicí DNF
03.10.2020 76. Ústecký desetiboj - veřejný závod všech kategorií a KP mužů a žen PA kraje (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/J Ústí nad Orlicí 11.90
04.10.2020 76. Ústecký desetiboj - veřejný závod všech kategorií a KP mužů a žen PA kraje (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 1500 m/J Ústí nad Orlicí DNS
04.10.2020 76. Ústecký desetiboj - veřejný závod všech kategorií a KP mužů a žen PA kraje (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 110 m překážek (0.99)/J Ústí nad Orlicí DNS
04.10.2020 76. Ústecký desetiboj - veřejný závod všech kategorií a KP mužů a žen PA kraje (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) hod diskem 1,75kg/J Ústí nad Orlicí DNS
04.10.2020 76. Ústecký desetiboj - veřejný závod všech kategorií a KP mužů a žen PA kraje (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) hod oštěpem 800g/J Ústí nad Orlicí DNS
03.10.2020 76. Ústecký desetiboj - veřejný závod všech kategorií a KP mužů a žen PA kraje (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) vrh koulí 6kg/J Ústí nad Orlicí 10.70
03.10.2020 76. Ústecký desetiboj - veřejný závod všech kategorií a KP mužů a žen PA kraje (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/J Ústí nad Orlicí 6.28
04.10.2020 76. Ústecký desetiboj - veřejný závod všech kategorií a KP mužů a žen PA kraje (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok o tyči/J Ústí nad Orlicí DNS
03.10.2020 76. Ústecký desetiboj - veřejný závod všech kategorií a KP mužů a žen PA kraje (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok vysoký/J Ústí nad Orlicí DNS
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) trojskok/J Praha - Eden DNS
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/J Praha - Eden DNS
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) skok daleký/J Praha - Eden DNS
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/J 4 Ostrava - Vítkovice 14.16
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) hod oštěpem 800g/J 8 Praha - Přátelství 45.28
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) trojskok/J Praha - Přátelství 13.86
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) trojskok/M Turnov 13.49
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) hod oštěpem 800g/M 12 Turnov 38.82
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) skok daleký/J 12 Praha - Juliska 5.61
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 800g/J 7 Praha - Juliska 41.60
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) skok daleký/J Praha - Eden 6.57
27.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) trojskok/J Praha - Eden 13.93
19.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B01 6 Praha - Eden 11.54
12.06.2020 Mikromítink ČAS (USK Praha) 100 m/M/B01 8 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 11.58
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B03 Praha - Eden DNS
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj hala [J]/J/F 11 Jablonec nad Nisou 3741
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/J/B01 7 Jablonec nad Nisou 3:08.88
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/J/B03 1 Jablonec nad Nisou 07.36
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 6kg/J/FB 6 Jablonec nad Nisou 10.38
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/J/FB 4 Jablonec nad Nisou 6.16
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/J/FB 7= Jablonec nad Nisou 1.57
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/B03 4 Jablonec nad Nisou 09.86
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/J/FB 5 Jablonec nad Nisou 2.60