Karta atleta

Export do excelu
  • Šimon Dutý
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Ruda Jan
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.45 Stará Boleslav 05.09.2018
60 m 07.47 h Jablonec nad Nisou 26.01.2019
100 m 11.56 Jablonec nad Nisou 18.08.2018
150 m 17.53 Stará Boleslav 05.09.2018
150 m 17.15 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 23.26 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 23.26 Bílina 17.08.2019
300 m 37.55 Mladá Boleslav 24.04.2019
300 m 37.01 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 52.06 Mladá Boleslav 25.05.2019
400 m 50.61 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
500 m 1:12.50 Mladá Boleslav 25.04.2018
60 m překážek (0.84) 08.80 h Praha-Stromovka 05.03.2016
60 m překážek (0.91) 08.69 h Jablonec nad Nisou 14.02.2018
60 m překážek (0.99) 08.66 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m překážek (0.84) 14.52 Bílina 10.09.2016
110 m překážek (0.91) 15.50 Liberec 16.06.2018
110 m překážek (1.06) 16.95 Mladá Boleslav 24.08.2019
110 m překážek (0.99) 15.97 Kolín 15.09.2019
200 m překážek (0.76) 27.39 Jablonec nad Nisou 18.09.2016
300 m překážek (0.84) 38.94 Praha - Eden 28.08.2018
400 m překážek (0.91) 54.98 Praha - Eden 15.06.2019
skok vysoký 1.33 Kolín 20.05.2014
skok daleký 4.71 h Jablonec nad Nisou 17.01.2015
skok daleký 5.42 Jičín 05.05.2019
trojskok 12.21 Nové Město nad Metují 31.08.2019
vrh koulí 3kg 07.83 Mladá Boleslav 22.05.2014
vrh koulí 4kg 08.84 sletiště 04.06.2015
pohár rozhlasu 1085 Kolín 24.05.2017
středoškolský pohár 2637 Městský stadion Mladá Boleslav 20.09.2018
sprintérský trojboj 2161 Bílina 17.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.66 Praha - Juliska 18.08.2020
150 m 17.15 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 23.29 h Praha - Stromovka 19.01.2020
200 m 23.32 Praha - Juliska 18.08.2020
300 m 37.01 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 50.61 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
400 m 52.16 Jablonec nad Nisou 15.08.2020
60 m překážek (0.99) 08.66 h Praha - Stromovka 01.02.2020
400 m překážek (0.91) 57.97 Kolín 22.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.91)/J/R1 5 Ostrava - Vítkovice 59.36
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) 400 m překážek (0.91)/J/B01 2 Praha - Přátelství 58.10
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m překážek (0.91)/M/B02 3 Kolín 57.97
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 100 m/J/B02 6 Praha - Juliska 11.66
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 200 m/J/B03 1 Praha - Juliska 23.32
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 400 m/U23M/B02 3 Jablonec nad Nisou 52.16
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.91)/M/B02 6 Praha - Eden 58.47
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B03 4 Jablonec nad Nisou 23.66
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B03 Mladá Boleslav DQ
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/R2 2 Ostrava - Vítkovice 50.61
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/R2 6 Ostrava - Vítkovice 08.74
07.02.2020 22. Internationales Hallenmeeting 60 m překážek (0.99)/J/B1 5 Chemnitz 08.99
07.02.2020 22. Internationales Hallenmeeting 60 m překážek (0.99)/J/B2 5 Chemnitz 08.70
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/FA 7 Praha - Stromovka 08.70
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/R01 4 Praha - Stromovka 08.66
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/J/B02 3 Praha - Stromovka 51.89
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 400 m/M/B03 MS Praha - Stromovka 51.23
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m překážek (0.99)/J/F MS Praha - Stromovka 08.74
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 200 m/M/B03 MS Praha - Stromovka 23.29
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B4 1 Praha - Strahov 17.15
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B11 1 Praha - Strahov 37.01