Karta atleta

Export do excelu
  • Jiří Janeček
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér: Pernica Jan
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    800 m 1219 876
    akt. 11.05.2021
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.03 h Dresden 17.12.2016
60 m 07.80 Bílina 28.04.2018
100 m 12.06 Bílina 09.05.2018
150 m 24.48 h Praha-Strahov 23.02.2013
150 m 18.86 Děčín 07.06.2016
200 m 24.44 Kadaň 31.05.2018
300 m 43.27 h Praha - Strahov 21.02.2015
300 m 36.93 Ústí nad Labem 17.05.2020
400 m 50.59 Děčín 26.05.2019
400 m 50.43 h Praha - Stromovka 19.01.2020
500 m 1:05.5 Ústí nad Labem 24.05.2020
600 m 1:35.42 Jablonec nad Nisou 05.09.2015
600 m 1:31.29 h Dresden 17.12.2016
800 m 1:55.18 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
800 m 1:55.36 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
1000 m 2:37.73 Chomutov 08.09.2019
1500 m 4:54.66 h Jablonec nad Nisou 15.02.2017
1500 m 4:25.09 Děčín 05.06.2018
1 anglická míle 4:58.89 Děčín 11.06.2016
2000 m 6:29.13 Praha - Děkanka 05.06.2016
60 m překážek (0.76) 12.15 Meziboří 15.06.2014
60 m překážek (0.84) 10.37 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
300 m překážek (0.84) 46.15 Děčín 05.06.2018
300 m překážek (0.91) 47.76 Chomutov 08.09.2019
400 m překážek (0.91) 65.31 Ústí nad Labem 09.06.2019
skok vysoký 1.30 h Praha-Strahov 26.01.2014
skok vysoký 1.40 Chomutov 08.06.2017
skok o tyči 1.90 Bílina 02.06.2015
skok daleký 5.33 h Praha-Stromovka 10.02.2016
skok daleký 5.71 Bílina 09.05.2018
trojskok 10.51 Litvínov 07.09.2017
vrh koulí 3kg 04.17 Ústí nad Labem 25.04.2012
vrh koulí 3kg 05.08 h Praha-Strahov 23.02.2013
hod kriketovým míčkem 46.06 Bílina 29.09.2016
pětiboj 1485 Meziboří 15.06.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 36.93 Ústí nad Labem 17.05.2020
400 m 50.43 h Praha - Stromovka 19.01.2020
400 m 51.70 Ústí nad Labem 14.06.2020
500 m 1:05.5 Ústí nad Labem 24.05.2020
800 m 1:55.18 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
800 m 1:55.36 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 800 m/J 5 Praha - Eden 2:02.95
04.07.2020 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 800 m/M MB Praha - Juliska 1:56.40
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 400 m/M/B01 3 Bílina 52.08
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 800 m/M/B01 1 Bílina 1:55.73
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen ÚKAS (AC Ústí nad Labem) 800 m/M Ústí nad Labem 1:57.78
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen ÚKAS (AC Ústí nad Labem) 400 m/M/B01 3 Ústí nad Labem 51.70
12.06.2020 Mikromítink ČAS (USK Praha) 800 m/M/B02 2 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 1:55.36
24.05.2020 Klubové závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s. ) 500 m/M Ústí nad Labem 1:05.5
17.05.2020 Zahajovací závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 300 m/M/B01 2 Ústí nad Labem 36.93
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/R3 5 Ostrava - Vítkovice 1:55.18
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/J/R2 2 Ostrava - Vítkovice 1:56.96
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/J/F 4 Ostrava - Vítkovice 1:56.86
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 800 m/M/B01 1 Praha - Strahov 1:56.97
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 400 m/M/B01 2 Praha - Strahov 52.71
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 400 m/M/B03 MS Praha - Stromovka 50.43
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 800 m/M MS Praha - Strahov 1:57.40