Karta atleta

Export do excelu
  • Sebastián Šlechta
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér: Zdílna Miroslav
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.51 Liberec 19.06.2020
100 m 11.74 Liberec 19.06.2020
150 m 22.92 Jičín 08.06.2014
150 m 20.42 h Jablonec nad Nisou 30.01.2016
200 m 24.03 h Jablonec nad Nisou 19.02.2020
200 m 23.21 Jablonec nad Nisou 13.06.2020
300 m 54.02 h Jablonec nad Nisou 15.02.2014
300 m 36.67 Mladá Boleslav 27.05.2020
400 m 52.21 h Jablonec nad Nisou 19.02.2020
400 m 49.57 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
600 m 1:24.94 Mladá Boleslav 27.05.2020
800 m 2:31.25 h Jablonec nad Nisou 30.01.2016
800 m 1:57.21 Jablonec nad Nisou 18.07.2020
1000 m 3:39.58 Kolín 20.05.2014
60 m překážek (0.76) 12.55 h Jablonec nad Nisou 15.02.2014
60 m překážek (0.76) 12.35 Turnov 28.09.2014
200 m překážek (0.76) 31.70 Bílina 10.09.2016
skok vysoký 1.20 Jičín 16.06.2013
hod oštěpem 600g 31.59 Jablonec nad Nisou 10.05.2016
hod kriketovým míčkem 39.13 Jičín 08.06.2014
sprintérský trojboj 2167 Liberec 19.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.51 Liberec 19.06.2020
100 m 11.74 Liberec 19.06.2020
200 m 24.03 h Jablonec nad Nisou 19.02.2020
200 m 23.21 Jablonec nad Nisou 13.06.2020
300 m 36.67 Mladá Boleslav 27.05.2020
400 m 52.21 h Jablonec nad Nisou 19.02.2020
400 m 49.57 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
600 m 1:24.94 Mladá Boleslav 27.05.2020
800 m 1:57.21 Jablonec nad Nisou 18.07.2020
sprintérský trojboj 2167 Liberec 19.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/U23M/R3 4 Jablonec nad Nisou 50.20
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 200 m/J/B01 6 Turnov 23.76
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 100 m/J/F 4 Turnov 11.92
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 400 m/J Turnov 50.98
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 100 m/J/R02 4 Turnov 12.85
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/R2 3 Ostrava - Vítkovice 49.62
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/F 7 Ostrava - Vítkovice 49.57
30.08.2020 KPJ muži, ženy a juniorské a dorostenecké kategorie (AC Mladá Boleslav) 200 m/J Mladá Boleslav 23.45
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/M/B01 1 Kolín 49.91
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) 800 m/M/B01 7 Bílina 1:58.59
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/M Jablonec nad Nisou 1:57.21
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/M/B01 5 Jablonec nad Nisou 52.94
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m/M/B01 3 Mladá Boleslav 49.88
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B02 7 Mladá Boleslav 23.49
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 100 m/J/FA 6 Mladá Boleslav 12.48
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 400 m/J Mladá Boleslav 50.35
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 200 m/J/B01 7 Mladá Boleslav 23.77
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 100 m/J/R02 3 Mladá Boleslav 11.96
19.06.2020 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B02 2 Liberec 23.33
19.06.2020 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) sprintérský trojboj/M 9 Liberec 2167
19.06.2020 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/M/B02 4 Liberec 07.51
19.06.2020 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/B02 4 Liberec 11.74
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/J 5 Jablonec nad Nisou 11.89
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 400 m/J Jablonec nad Nisou 50.07
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/J/B01 2 Jablonec nad Nisou 23.21
09.06.2020 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav) 500 m/Mix Mladá Boleslav 1:05.68
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Mladá Boleslav (AC Mladá Boleslav) 800 m/M Mladá Boleslav 2:00.79
27.05.2020 VOTVÍRÁK_LKAS - oddílové závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 300 m/M/B01 3 Mladá Boleslav 36.67
27.05.2020 VOTVÍRÁK_LKAS - oddílové závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 600 m/M Mladá Boleslav 1:24.94
19.02.2020 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/M/B01 1 Jablonec nad Nisou 52.21
19.02.2020 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B03 1 Jablonec nad Nisou 24.03