Karta atleta

Export do excelu
  • Štěpán Neděla
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletika Vlašim, z.s.
  • Trenér: Svoboda Martin
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.19 h Praha - Strahov 04.02.2017
60 m 08.08 Vlašim 30.05.2020
100 m 12.80 Vlašim 30.05.2020
150 m 21.81 h Praha-Strahov 05.02.2015
150 m 19.71 Vlašim 18.05.2016
200 m 24.86 h Praha - Strahov 11.01.2020
200 m 25.30 Vlašim 30.05.2020
300 m 41.0 Kolín 07.05.2016
300 m 38.64 h Praha - Strahov 07.12.2019
400 m 64.79 h Praha - Strahov 28.11.2015
400 m 55.61 Vlašim 29.08.2018
600 m 1:58.72 Vlašim 13.06.2014
800 m 2:05.02 h Praha - Stromovka 21.01.2020
800 m 2:01.97 Praha - Juliska 18.08.2020
1000 m 3:34.90 Kladno 28.09.2014
1000 m 2:46.38 h Praha - Strahov 07.12.2019
1500 m 4:17.07 Vlašim 22.06.2019
1500 m 4:23.34 h Praha - Strahov 26.01.2020
1 anglická míle 4:44.77 Kolín 21.08.2019
3000 m 09:34.46 Praha - Juliska 29.08.2019
60 m překážek (0.76) 12.82 Vlašim 06.09.2014
110 m překážek (0.91) 19.51 Vlašim 29.08.2018
200 m překážek (0.76) 31.79 Beroun 17.06.2016
300 m překážek (0.84) 44.25 Kolín 06.06.2018
400 m překážek (0.91) 58.75 Praha - Děkanka 21.08.2021
1500 m překážek 5:04.21 Jablonec nad Nisou 17.09.2016
2000 m překážek (0.84) 6:40.27 Opava 28.09.2018
3000 m překážek 10:11.20 Plzeň 28.08.2021
skok daleký 3.65 h Praha-Strahov 12.01.2014
skok daleký 4.75 Vlašim 01.09.2018
hod diskem 1,5kg 20.32 Vlašim 01.09.2018
hod oštěpem 700g 26.61 Vlašim 01.09.2018
hod kriketovým míčkem 42.03 Vlašim 06.09.2014
pohár rozhlasu 1204 Vlašim 10.05.2017
středoškolský pohár 1284 Kolín 03.10.2018
pětiboj 1118 Vlašim 06.09.2014
sprintérský trojboj 1620 Vlašim 30.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.08 Vlašim 30.05.2020
100 m 12.80 Vlašim 30.05.2020
200 m 24.86 h Praha - Strahov 11.01.2020
200 m 25.30 Vlašim 30.05.2020
800 m 2:05.02 h Praha - Stromovka 21.01.2020
800 m 2:01.97 Praha - Juliska 18.08.2020
1500 m 4:23.34 h Praha - Strahov 26.01.2020
1500 m 4:17.67 Vlašim 23.08.2020
400 m překážek (0.91) 59.92 Vlašim 23.08.2020
3000 m překážek 10:26.33 Opava 03.10.2020
sprintérský trojboj 1620 Vlašim 30.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 3000 m překážek/J 4 Opava 10:26.33
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 3000 m/J Praha - Eden DNS
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) 400 m překážek (0.91)/J/B01 3 Praha - Přátelství 60.06
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) 1500 m/J 5 Praha - Přátelství 4:18.64
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m překážek (0.91)/M/B01 3 Vlašim 59.92
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/M 4 Vlašim 4:17.67
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 3000 m/J Praha - Juliska DNS
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 800 m/J MS Praha - Juliska 2:01.97
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 3000 m překážek/M Plzeň 10:38.85
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 400 m překážek (0.91)/J Kladno 61.23
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 1500 m/J Kladno 4:22.17
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 800 m/J/F MS Vlašim 2:06.58
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) sprintérský trojboj/M 5 Vlašim 1620
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B02 2 Vlašim 25.30
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) 60 m/M/B02 3 Vlašim 08.08
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/B02 2 Vlašim 12.80
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 1500 m/M/F MS Praha - Strahov 4:23.34
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/M/B2 7 Praha - Stromovka 2:05.02
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 800 m/J Praha - Strahov 2:05.88
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 200 m/J/B04 3 Praha - Strahov 24.86