Karta atleta

Export do excelu
  • Roman Baše
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Purmanová Veronika
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - 1 - -
- - - - - - - 1 - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.79 Praha - Podvinný mlýn 16.09.2018
60 m 07.40 h Praha - Stromovka 09.02.2019
100 m 11.27 Praha - Eden 25.07.2020
150 m 19.74 h Praha-Stromovka 23.01.2016
150 m 17.68 Praha - Eden 04.05.2018
200 m 23.09 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 23.17 Praha - Eden 10.06.2020
300 m 42.44 h Praha-Stromovka 05.12.2015
300 m 36.63 Praha - Děkanka 04.06.2020
400 m 51.24 h Praha - Stromovka 01.02.2020
400 m 51.14 Praha - Děkanka 13.06.2020
1000 m 2:59.04 Praha-Eden 21.05.2016
1000 m 2:46.50 h Praha - Stromovka 09.02.2020
1500 m 4:36.93 Praha - Děkanka 14.06.2020
60 m překážek (0.84) 09.40 h Praha-Strahov 17.12.2016
60 m překážek (0.91) 08.54 h Praha-Stromovka 03.02.2018
60 m překážek (0.99) 08.52 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m překážek (0.84) 14.93 Brno 06.09.2016
110 m překážek (0.91) 15.03 Kolín 02.06.2018
110 m překážek (0.99) 14.73 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
200 m překážek (0.76) 29.41 Praha - Přátelství 06.06.2017
300 m překážek (0.84) 41.50 Praha - Eden 28.08.2018
400 m překážek (0.91) 57.00 Opava 03.10.2020
skok vysoký 1.97 h Praha - Stromovka 02.02.2020
skok vysoký 1.97 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok o tyči 4.00 h Praha - Stromovka 02.02.2019
skok o tyči 4.02 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
skok daleký 6.38 h Praha - Stromovka 25.01.2020
skok daleký 6.63 Praha - Juliska 18.08.2020
trojskok 13.39 Praha - Eden 26.05.2018
vrh koulí 4kg 10.43 Praha-Eden 21.05.2016
vrh koulí 5kg 12.02 h Praha - Stromovka 10.02.2018
vrh koulí 5kg 11.93 Kolín 01.06.2018
vrh koulí 6kg 12.04 h Praha - Stromovka 08.02.2020
vrh koulí 6kg 12.12 Praha - Eden 25.07.2020
hod diskem 1kg 33.28 Jihlava 07.05.2016
hod diskem 1,5kg 29.30 Kolín 02.06.2018
hod diskem 1,75kg 30.95 Karlovy Vary 20.06.2020
hod oštěpem 600g 35.57 Jihlava 07.05.2016
hod oštěpem 700g 30.30 Kolín 02.06.2018
hod oštěpem 800g 39.62 Praha - Eden 26.07.2020
sedmiboj hala [Dci] 4563 h Praha - Stromovka 11.02.2018
sedmiboj hala [J] 4811 h Praha - Stromovka 10.02.2019
devítiboj 4621 Jihlava 08.05.2016
desetiboj [Dci] 6070 Kolín 02.06.2018
desetiboj [J] 6642 Praha - Eden 26.07.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.42 h Praha - Stromovka 08.02.2020
100 m 11.27 Praha - Eden 25.07.2020
200 m 23.09 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 23.17 Praha - Eden 10.06.2020
300 m 36.63 Praha - Děkanka 04.06.2020
400 m 51.24 h Praha - Stromovka 01.02.2020
400 m 51.14 Praha - Děkanka 13.06.2020
1000 m 2:46.50 h Praha - Stromovka 09.02.2020
1500 m 4:36.93 Praha - Děkanka 14.06.2020
60 m překážek (0.99) 08.58 h Praha - Stromovka 09.02.2020
110 m překážek (0.99) 14.73 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
400 m překážek (0.91) 57.00 Opava 03.10.2020
skok vysoký 1.97 h Praha - Stromovka 02.02.2020
skok vysoký 1.97 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok o tyči 3.90 h Praha - Stromovka 01.02.2020
skok o tyči 4.02 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
skok daleký 6.38 h Praha - Stromovka 25.01.2020
skok daleký 6.63 Praha - Juliska 18.08.2020
trojskok 12.89 České Budějovice 30.08.2020
vrh koulí 6kg 12.04 h Praha - Stromovka 08.02.2020
vrh koulí 6kg 12.12 Praha - Eden 25.07.2020
hod diskem 1,75kg 30.95 Karlovy Vary 20.06.2020
hod oštěpem 800g 39.62 Praha - Eden 26.07.2020
sedmiboj hala [J] 4794 h Praha - Stromovka 09.02.2020
desetiboj [J] 6642 Praha - Eden 26.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2020 Kontrolní závody IV - Klášterec nad Ohří (TJ Klášterec nad Ohří) skok o tyči/M Klášterec nad Ohří 3.76
11.10.2020 Kontrolní závody IV - Klášterec nad Ohří (TJ Klášterec nad Ohří) skok vysoký/M 1= Klášterec nad Ohří 1.90
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 110 m překážek (0.99)/J/B01 4 Opava 15.41
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) skok vysoký/J Opava 1.93
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 400 m překážek (0.91)/J/B03 1 Opava 57.00
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) skok vysoký/J 4 Praha - Eden 1.89
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/B01 5 Praha - Eden 15.48
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.91)/J/B02 1 Praha - Eden 57.98
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/U23M 15 Jablonec nad Nisou 1.91
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/R1 4 Ostrava - Vítkovice 14.82
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/J 7 Ostrava - Vítkovice 1.91
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/J 10 Ostrava - Vítkovice 4.02
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/J 10 Ostrava - Vítkovice 6.39
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/F 5 Ostrava - Vítkovice 14.73
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) 110 m překážek (0.99)/J 4 České Budějovice 15.51
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 6kg/J České Budějovice 11.46
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) trojskok/M České Budějovice 12.89
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) skok daleký/M Praha - Děkanka 6.40
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) skok vysoký/M 8 Praha - Děkanka 1.85
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/M/B02 2 Praha - Děkanka 23.46
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) skok daleký/J MS Praha - Juliska 6.63
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (0.99)/J MS Praha - Juliska 15.50
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 200 m/J/B02 MS Praha - Juliska 23.40
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj [J]/J/F Praha - Eden 6642
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/J/B1 2 Praha - Eden 11.27
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B1 4 Praha - Eden 51.54
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/J Praha - Eden 4:40.63
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/B1 3 Praha - Eden 15.24
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/J Praha - Eden 1.92
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok o tyči/J 4 Praha - Eden 4.00
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/J Praha - Eden 6.59
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 6kg/J Praha - Eden 12.12
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,75kg/J 4 Praha - Eden 30.89
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/J 5 Praha - Eden 39.62
20.06.2020 Karlovarský Mítink (SC Start Karlovy Vary) vrh koulí 6kg/J Karlovy Vary DNS
20.06.2020 Karlovarský Mítink (SC Start Karlovy Vary) hod diskem 1,75kg/J Karlovy Vary 30.95
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m/J/B01 1 Praha - Děkanka 11.30
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) 400 m/J/B01 1 Praha - Děkanka 51.14
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 6kg/J Praha - Děkanka 11.67
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/J 1= Praha - Děkanka 6.50
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) 110 m překážek (0.99)/J/B01 1 Praha - Děkanka 15.29
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) hod diskem 1,75kg/J Praha - Děkanka 28.75
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) skok o tyči/J Praha - Děkanka 3.60
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/J Praha - Děkanka 1.97
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) hod oštěpem 800g/J Praha - Děkanka 38.72
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) desetiboj [J]/J/F Praha - Děkanka 6505
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) 1500 m/J Praha - Děkanka 4:36.93
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J 4 Praha - Eden 15.50
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B03 2 Praha - Eden 23.17
04.06.2020 Veřejné závody - Děkanka podruhé (Spartak Praha 4) 110 m překážek (0.99)/J Praha - Děkanka 15.47
04.06.2020 Veřejné závody - Děkanka podruhé (Spartak Praha 4) 300 m/M/B01 1 Praha - Děkanka 36.63
04.06.2020 Veřejné závody - Děkanka podruhé (Spartak Praha 4) skok daleký/M Praha - Děkanka 6.40
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Klášterec nad Ohří (TJ Klášterec nad Ohří) skok o tyči/M Klášterec nad Ohří 3.83
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Klášterec nad Ohří (TJ Klášterec nad Ohří) 300 m/M Klášterec nad Ohří 37.49
31.05.2020 Kontrolní závody - Klášterec nad Ohří (TJ Klášterec nad Ohří) hod oštěpem 800g/J Klášterec nad Ohří 38.64
31.05.2020 Kontrolní závody - Klášterec nad Ohří (TJ Klášterec nad Ohří) vrh koulí 6kg/J Klášterec nad Ohří 10.85
28.05.2020 Veřejné závody - Děkanka poprvé (Spartak Praha 4) skok o tyči/M/F 5 Praha - Děkanka 0.00
28.05.2020 Veřejné závody - Děkanka poprvé (Spartak Praha 4) hod diskem 1,75kg/J/F Praha - Děkanka 30.09
28.05.2020 Veřejné závody - Děkanka poprvé (Spartak Praha 4) 300 m/M/B02 1 Praha - Děkanka 36.82
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/R3 6 Ostrava - Vítkovice 08.67
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/J 9 Ostrava - Vítkovice 1.85
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/R4 5 Ostrava - Vítkovice 23.14
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/B2 1 Praha - Stromovka 07.42
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/J 12 Praha - Stromovka 6.12
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 6kg/J Praha - Stromovka 12.04
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/J 6 Praha - Stromovka 1.80
09.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/J Praha - Stromovka 2:46.50
09.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/B1 4 Praha - Stromovka 08.58
09.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/J 6= Praha - Stromovka 3.80
09.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) sedmiboj hala [J]/J/F Praha - Stromovka 4794
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/J/S01 1 Praha - Stromovka 3.90
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/FA 6 Praha - Stromovka 08.62
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 6kg/J 4 Praha - Stromovka 11.66
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/J Praha - Stromovka 1.97
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/R02 4 Praha - Stromovka 08.66
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/J/B03 1 Praha - Stromovka 51.24
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) skok daleký/J MS Praha - Stromovka 6.38
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 60 m překážek (0.99)/J/F MS Praha - Stromovka 08.88
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 200 m/J/B01 MS Praha - Stromovka 23.09
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) vrh koulí 6kg/J MS Praha - Stromovka 11.33
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 800 m/M/B02 Praha - Stromovka DNS
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj hala [J]/J/F Jablonec nad Nisou 4419
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/J/B02 4 Jablonec nad Nisou 07.61
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/J/B01 1 Jablonec nad Nisou 2:50.14
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 6kg/J/FA 4 Jablonec nad Nisou 10.44
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/J/FA 5 Jablonec nad Nisou 6.01
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/J/FA 5 Jablonec nad Nisou 3.50
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/J/FA Jablonec nad Nisou 1.87
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/B02 5 Jablonec nad Nisou 09.18