Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Höfner
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Jelínková Veronika
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.53 h Praha - Strahov 07.12.2019
60 m 07.64 Kolín 12.05.2020
100 m 11.80 Kolín 21.08.2019
150 m 21.77 h Praha-Strahov 12.01.2014
150 m 17.89 Kolín 20.05.2020
200 m 24.11 h Praha - Strahov 11.01.2020
200 m 23.66 Vlašim 06.06.2020
300 m 37.29 h Praha - Strahov 07.12.2019
300 m 38.34 Kolín 20.05.2020
400 m 53.73 h Praha - Strahov 11.01.2020
400 m 51.41 Kolín 29.08.2020
600 m 1:48.39 Vlašim 13.06.2014
800 m 2:49.19 h Praha-Strahov 16.02.2013
800 m 2:29.82 Hradec Králové 01.07.2014
1000 m 3:27.51 Kladno 15.09.2013
1500 m 5:11.25 h Praha-Strahov 11.01.2015
1500 m 4:41.88 Jablonec nad Nisou 15.09.2018
60 m překážek (0.76) 12.63 h Praha-Strahov 16.02.2013
60 m překážek (0.76) 10.52 Kladno 28.09.2014
60 m překážek (0.84) 11.46 h Praha - Strahov 06.12.2014
60 m překážek (0.91) 09.10 h Praha - Strahov 10.12.2017
100 m překážek (0.84) 15.44 Brno 07.09.2016
110 m překážek (0.91) 16.65 Čáslav 30.08.2017
110 m překážek (0.99) 16.45 Kolín 29.08.2020
200 m překážek (0.76) 29.37 Třebíč 10.09.2016
300 m překážek (0.84) 41.14 Praha-Juliska 23.06.2018
400 m překážek (0.91) 56.07 Plzeň 08.08.2020
1500 m překážek 5:02.60 Opava 01.10.2016
skok vysoký 1.62 Atletický stadion Čáslav 20.09.2018
skok daleký 4.76 h Praha-Strahov 12.01.2014
skok daleký 5.76 Kolín 01.05.2018
hod kriketovým míčkem 38.11 Stará Boleslav 30.04.2013
středoškolský pohár 1260 Čáslav 25.09.2019
pětiboj 1673 Hradec Králové 01.07.2014
čtyřboj 1227 Kolín 06.06.2013
sprintérský trojboj 1834 Kolín 22.08.2018
chůze dráha 3000 m 22:23.45 Praha - Eden 28.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.64 Kolín 12.05.2020
100 m 11.96 Kladno 27.06.2020
150 m 17.89 Kolín 20.05.2020
200 m 24.11 h Praha - Strahov 11.01.2020
200 m 23.66 Vlašim 06.06.2020
300 m 38.34 Kolín 20.05.2020
400 m 53.73 h Praha - Strahov 11.01.2020
400 m 51.41 Kolín 29.08.2020
110 m překážek (0.99) 16.45 Kolín 29.08.2020
400 m překážek (0.91) 56.07 Plzeň 08.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.91)/J/R2 5 Ostrava - Vítkovice 57.44
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.99)/J MS Kolín 16.45
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/J/B01 1 Kolín 51.41
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m překážek (0.91)/M/B01 2 Kolín 56.14
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 400 m překážek (0.91)/M/R3 6 Plzeň 56.07
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.91)/M/B02 5 Praha - Eden 58.22
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B02 2 Jablonec nad Nisou 56.80
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B01 1 Mladá Boleslav 57.05
27.06.2020 2. kolo Středočeského krajského přeboru družstev dorostu a juniorů (A.C. TEPO Kladno) 100 m/J/R01 6 Kladno 12.15
27.06.2020 2. kolo Středočeského krajského přeboru družstev dorostu a juniorů (A.C. TEPO Kladno) 100 m/J/FB Kladno 11.96
27.06.2020 2. kolo Středočeského krajského přeboru družstev dorostu a juniorů (A.C. TEPO Kladno) 400 m překážek (0.91)/J Kladno 60.03
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 400 m/J 5 Kladno 53.29
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 200 m/J/B02 2 Kladno 23.88
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 400 m překážek (0.91)/J/F Vlašim 58.59
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 200 m/J/B02 2 Vlašim 23.66
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - 66. ročník Polabských závodů - Kolín (TJ Sokol Kolín - atletika) 400 m/M Kolín 52.84
20.05.2020 4. veřejné závody (T. J. Sokol Kolín - atletika) 300 m/M/B01 2 Kolín 38.34
20.05.2020 4. veřejné závody (T. J. Sokol Kolín - atletika) 150 m/M/B02 1 Kolín 17.89
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/M Kolín DNF
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B04 MS Kolín 07.64
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B04 MS Kolín 12.08
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 400 m/J/B02 3 Praha - Strahov 53.73
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 200 m/J/B05 1 Praha - Strahov 24.11