Karta atleta

Export do excelu
  • Tobiáš Skýpala
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Kadla Jiří
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - 1 - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.88 Frýdek-Místek 16.06.2016
60 m 07.65 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
100 m 11.72 Břeclav 22.08.2020
150 m 18.07 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 24.27 h Ostrava 20.01.2018
200 m 23.72 Olomouc 04.07.2020
300 m 37.0 Holešov 21.05.2020
300 m 36.72 h Praha - Strahov 14.01.2022
400 m 51.64 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
400 m 51.36 Šumperk 16.08.2020
600 m 1:27.5 Holešov 21.05.2020
600 m 1:24.83 h Praha - Strahov 14.01.2022
800 m 1:58.68 Břeclav 26.05.2018
800 m 1:58.95 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
1500 m 4:15.89 Hranice 30.06.2018
110 m překážek (0.91) 17.20 Břeclav 16.08.2017
200 m překážek (0.76) 28.66 Šumperk 11.09.2016
400 m překážek (0.91) 54.76 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
skok daleký 5.63 Šumperk 25.08.2018
trojskok 11.57 Břeclav 16.08.2017
středoškolský pohár 1201 Atletický stadion TJ Valašské Meziříčí 18.09.2018
sprintérský trojboj 2200 Uherské Hradiště 28.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.4 Valašské Meziříčí 01.06.2020
100 m 11.72 Břeclav 22.08.2020
200 m 23.72 Olomouc 04.07.2020
300 m 37.0 Holešov 21.05.2020
400 m 51.64 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
400 m 51.36 Šumperk 16.08.2020
600 m 1:27.5 Holešov 21.05.2020
800 m 2:00.31 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
800 m 2:00.19 Opava 03.10.2020
400 m překážek (0.91) 54.76 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
sprintérský trojboj 2200 Uherské Hradiště 28.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 400 m překážek (0.91)/J/B01 6 Opava 57.44
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 800 m/J/B02 3 Opava 2:00.19
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.91)/J/B01 1 Břeclav 56.02
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.91)/U23M/R3 2 Jablonec nad Nisou 56.09
20.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.91)/U23M/F Jablonec nad Nisou 54.87
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.91)/J/R1 1 Ostrava - Vítkovice 54.78
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.91)/J/F 4 Ostrava - Vítkovice 54.76
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.91)/J/B01 2 Třinec 55.33
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) 100 m/J/B03 Třinec DNF
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/R02 5 Břeclav 11.72
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.91)/M/B02 1 Břeclav 55.64
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m/M/B04 MS Šumperk 51.36
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 400 m překážek (0.91)/M/R3 4 Plzeň 55.15
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 400 m překážek (0.91)/J/F Olomouc 56.63
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 400 m překážek (0.91)/M/B01 3 Uherské Hradiště 56.09
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m/M/R02 7 Uherské Hradiště 11.68
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m překážek (0.91)/J/B01 2 Vyškov 56.30
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/J/B03 Vyškov DNF
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/J/B03 4 Vyškov 24.15
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 400 m překážek (0.91)/M/B01 4 Olomouc 56.33
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 200 m/M/B05 2 Olomouc 23.72
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Valašské Meziříčí II (SKM Valašské Meziříčí) 60 m/M Valašské Meziříčí 07.4
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/J 5 Uherské Hradiště 07.50
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m/M/B01 6 Uherské Hradiště 23.41
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) sprintérský trojboj/M 7 Uherské Hradiště 2200
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m/M/B02 1 Uherské Hradiště 11.56
26.05.2020 Krajský přebor - dálka, trojskok, 200př, 300př, 400př (jen ZL-KAS) (TJ Jiskra Otrokovice) 400 m překážek (0.91)/M Otrokovice 58.36
21.05.2020 Krajský přebor v nemistrovských bězích a hodu oštěpem (jen ZL-KAS) (Atletika Holešov, z.s.) 300 m/M/B02 2 Holešov 37.0
21.05.2020 Krajský přebor v nemistrovských bězích a hodu oštěpem (jen ZL-KAS) (Atletika Holešov, z.s.) 600 m/M Holešov 1:27.5
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/R4 4 Ostrava - Vítkovice 52.04
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 400 m/M/B05 2 Ostrava - Vítkovice 51.64
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/J/B3 2 Ostrava - Vítkovice 52.25
19.01.2020 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 800 m/M/B01 6 Ostrava - Vítkovice 2:00.31