Karta atleta

Export do excelu
  • Linda Hettlerová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Ryba Jakub
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 1263 1002
    200 m 494 1051
    akt. 20.07.2021
  • Úspěchy:
    2019: MEJ-100 m/R, 200 m/R, 4x100 m/R
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 - - - 1 - - - -
- - - 1 - - 1 3 - - 1 - 2 - -
- - - - - - 2 1 - 1 2 - 1 2 -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Dráha Juniorky
4 x 100 m 45.25 Praha 15.06.2019
4 x 100 m - oddíl 46.18 Jablonec nad Nisou 29.06.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.84 Stříbro 23.05.2015
60 m 07.60 h Ostrava 16.02.2019
100 m 11.84 Praha 11.06.2019
150 m 19.00 h Praha-Stromovka 06.03.2016
150 m 18.35 Klatovy 10.05.2018
200 m 24.07 Györ 07.07.2019
200 m 24.04 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
300 m 41.75 h Praha - Strahov 10.01.2017
300 m 40.68 Klatovy 10.05.2018
400 m 57.31 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
800 m 2:47.72 Plzeň 01.07.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 09.80 h Praha-Strahov 16.02.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 09.55 Praha 12.07.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 09.21 h Praha-Strahov 07.02.2015
60 m překážek (0.76/8.50) 08.81 h Praha - Strahov 29.01.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 14.49 Klatovy 06.09.2016
200 m překážek (0.76) 29.27 Stříbro 18.06.2016
300 m překážek (0.76) 43.05 Domažlice 26.05.2018
skok vysoký 1.30 Nýřany 15.05.2013
skok daleký 5.11 h Praha-Strahov 07.02.2015
skok daleký 5.34 Kolín 15.09.2019
vrh koulí 2kg 09.95 Domažlice 09.09.2014
vrh koulí 3kg 08.04 Karlovy Vary 03.05.2015
hod kriketovým míčkem 40.02 Plzeň 01.07.2014
pětiboj 2796 Plzeň 01.07.2014
čtyřboj 1926 Praha 03.06.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.60 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m 12.02 Kladno 18.07.2020
200 m 24.04 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
200 m 24.30 Kladno 18.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B01 2 Praha - Eden 25.75
20.09.2020 Mezistátní utkání ČR-Polsko juniorů a juniorek 100 m/Jky 6 Karpacz 12.50
20.09.2020 Mezistátní utkání ČR-Polsko juniorů a juniorek 200 m/Jky 6 Karpacz 25.25
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Jky/R3 1 Ostrava - Vítkovice 12.39
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Jky/F Ostrava - Vítkovice 12.15
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/R2 2 Ostrava - Vítkovice 25.00
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/F Ostrava - Vítkovice 24.71
22.08.2020 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B1 8 Ostrava - Vítkovice 24.75
22.08.2020 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/R2 4 Ostrava - Vítkovice 12.35
22.08.2020 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/FB 6 Ostrava - Vítkovice 12.29
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R3 3 Kladno 12.02
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/FB Kladno 12.14
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B2 3 Kladno 24.30
04.07.2020 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/R1 3 Praha - Juliska 12.31
04.07.2020 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/FB 4 Praha - Juliska 12.25
04.07.2020 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B2 4 Praha - Juliska 24.63
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 100 m/Jky/FA Karlovy Vary 12.40
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 100 m/Jky/R01 1 Karlovy Vary 12.92
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 200 m/Jky/B01 1 Karlovy Vary 24.91
23.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/R1 3 Ostrava - Vítkovice 24.33
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R1 4 Ostrava - Vítkovice 07.75
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R2 2 Ostrava - Vítkovice 07.67
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/F Ostrava - Vítkovice 07.60
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/R3 1 Ostrava - Vítkovice 24.23
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/F Ostrava - Vítkovice 24.04
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/B01 MS Praha - Stromovka 24.79
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 200 m/Ž/B01 Praha - Stromovka DNS
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Ž/R01 Praha - Stromovka DNS
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/B01 3 Ostrava - Vítkovice 07.84
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B01 Ostrava - Vítkovice DNS