Karta atleta

Export do excelu
  • Simona Hrachovská
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.90 h Otrokovice 17.02.2015
60 m 09.15 Dubnica nad Váhom 19.06.2014
60 m 09.14 h Olomouc 30.01.2015
150 m 22.55 Brno 08.09.2014
300 m 51.67 Vyškov 04.05.2014
skok vysoký 1.39 h Otrokovice 27.02.2014
skok vysoký 1.25 Otrokovice 07.05.2015
skok daleký 4.16 Brno 08.09.2014
skok daleký 4.31 h Otrokovice 22.01.2015
vrh koulí 3kg 10.15 h Otrokovice 09.02.2017
vrh koulí 3kg 10.75 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
vrh koulí 4kg 08.92 h Olomouc 18.01.2020
vrh koulí 4kg 09.86 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 0,75kg 28.58 Uherské Hradiště 28.09.2016
hod diskem 1kg 31.09 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
hod kladivem 3kg 34.50 Olomouc 05.05.2018
hod kladivem 4kg 31.90 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 500g 36.93 Zlín 03.05.2017
hod oštěpem 600g 34.28 Jihlava 19.05.2018
hod kriketovým míčkem 49.24 Uherské Hradiště 28.04.2014
středoškolský pohár 0340 Otrokovice 13.09.2018
středoškolský pohár 0458 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
vrhačský trojboj 1456 Otrokovice 11.05.2020
vrhačský čtyřboj 1837 Otrokovice 11.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 08.92 h Olomouc 18.01.2020
vrh koulí 4kg 09.86 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1kg 27.84 Otrokovice 11.05.2020
hod kladivem 4kg 31.90 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 600g 31.96 Otrokovice 11.05.2020
vrhačský trojboj 1456 Otrokovice 11.05.2020
vrhačský čtyřboj 1837 Otrokovice 11.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž 10 Znojmo 25.12
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) hod diskem 1kg/Ž 12 Znojmo 22.67
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 11 Znojmo 08.89
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 4kg/Ž 11 Břeclav 09.17
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) hod kladivem 4kg/Ž 8 Břeclav 31.13
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 1kg/Ž 7 Břeclav 27.26
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod oštěpem 600g/Ž 11 Vyškov 29.83
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod kladivem 4kg/Ž 6 Vyškov 28.82
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod diskem 1kg/Ž 8 Vyškov 25.83
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod diskem 1kg/Jky Otrokovice 27.84
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod kladivem 4kg/Jky Otrokovice 31.90
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 4kg/Jky Otrokovice 09.86
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod oštěpem 600g/Jky Otrokovice 31.96
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrhačský čtyřboj/Jky Otrokovice 1837
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrhačský trojboj/Jky Otrokovice 1456
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 4kg/Jky 5 Olomouc 08.92