Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Coufalová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: Jón Jaroslav
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.15 Hradec Králové 05.09.2018
60 m 08.14 h Praha - Strahov 02.02.2020
100 m 12.89 Litomyšl 08.06.2019
150 m 20.87 h Praha - Strahov 10.01.2017
200 m 26.84 Ústí nad Orlicí 30.06.2018
200 m 26.89 h Praha - Stromovka 27.01.2019
400 m 62.85 Litomyšl 20.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 17.65 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 10.62 Jablonec nad Nisou 21.06.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 10.28 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 16.91 Litomyšl 09.05.2015
100 m překážek (0.76/8.50) 17.83 Pardubice 07.05.2016
200 m překážek (0.76) 33.26 Pardubice 24.05.2015
skok daleký 5.58 Ústí nad Orlicí 16.06.2018
skok daleký 5.75 h Praha - Stromovka 23.02.2019
trojskok 09.77 h Pardubice 21.01.2017
trojskok 10.34 Čáslav 25.08.2019
hod oštěpem 600g 25.02 Jablonec nad Nisou 18.08.2018
sprintérský trojboj 2206 Hradec Králové 05.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.14 h Praha - Strahov 02.02.2020
100 m 13.19 Litomyšl 04.07.2020
200 m 27.89 h Praha - Stromovka 28.01.2020
skok daleký 5.34 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
skok daleký 5.40 Litomyšl 04.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) skok daleký/Ž Jičín 5.26
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/R03 4 Jičín 13.53
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/FB 4 Jičín 13.41
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/Ž 19 Ústí nad Orlicí 3.40
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/R02 4 Ústí nad Orlicí 13.35
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/FB 4 Ústí nad Orlicí 13.71
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Ž Litomyšl 5.40
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/R01 3 Litomyšl 13.19
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/FB 5 Litomyšl 13.28
20.06.2020 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) skok daleký/Jky Pardubice 4.96
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) skok daleký/Ž Ostrava - Vítkovice 5.34
05.02.2020 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Ž 6 Jablonec nad Nisou 5.22
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) 60 m/Ž/F 6 Praha - Strahov 08.28
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) skok daleký/Ž 5 Praha - Strahov 5.33
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) 60 m/Ž/R04 2 Praha - Strahov 08.14
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B7 4 Praha - Stromovka 27.89
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B3 5 Praha - Stromovka 08.41
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B13 5 Praha - Stromovka 08.40
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Ž/F1 Praha - Stromovka 5.16
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Jky Ostrava - Vítkovice NM
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/B03 6 Ostrava - Vítkovice 08.30