Karta atleta

Export do excelu
  • Andrea Zabloudilová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Kristinus David
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 1695 964
    100 m př. 436 1056
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - 1 - - - - - - -
- - - - - - 1 - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.09 Pacov 18.06.2016
60 m 07.66 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m 12.17 Praha - Juliska 04.07.2020
150 m 20.30 h Praha-Strahov 16.01.2016
150 m 20.07 Jihlava 07.05.2016
200 m 26.54 h Praha - Strahov 20.01.2018
200 m 26.02 Praha - Eden 28.09.2018
300 m 44.17 Třebíč 21.05.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 09.37 h Praha-Stromovka 03.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 08.57 h Ostrava 24.02.2018
60 m překážek (0.84) 08.43 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.53 Třebíč 10.09.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 13.91 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
100 m překážek (0.84) 13.70 Ostrava - Vítkovice 22.08.2020
200 m překážek (0.76) 30.43 Třebíč 10.09.2016
300 m překážek (0.76) 44.92 Jihlava 28.04.2018
400 m překážek (0.76) 64.20 Praha - Juliska 04.07.2020
skok daleký 4.98 h Praha-Strahov 17.01.2015
skok daleký 5.13 Třebíč 17.04.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.66 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m 12.17 Praha - Juliska 04.07.2020
60 m překážek (0.84) 08.43 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m překážek (0.84) 13.70 Ostrava - Vítkovice 22.08.2020
400 m překážek (0.76) 64.20 Praha - Juliska 04.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 100 m/Jky/FA Opava 12.36
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.84)/Jky/B01 1 Opava 13.76
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 100 m/Jky/R03 1 Opava 12.33
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 400 m překážek (0.76)/Jky/B02 2 Opava 66.27
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Jky/B01 1 Břeclav 12.54
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.84)/Jky/B01 1 Břeclav 14.19
20.09.2020 Mezistátní utkání ČR-Polsko juniorů a juniorek 110 m překážek/Jky 6 Karpacz 15.09
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Jky/R3 1 Ostrava - Vítkovice 13.91
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Jky/F Ostrava - Vítkovice 13.83
30.08.2020 Finále KPD juniorů, dorostu, žactva (Atletika Jihlava) 100 m překážek (0.84)/Jky MS Jihlava 13.88
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR 100 m překážek (0.84)/Ž Brno 14.00
22.08.2020 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 5 Ostrava - Vítkovice 13.70
22.08.2020 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/R2 3 Ostrava - Vítkovice 12.23
22.08.2020 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/FB 5 Ostrava - Vítkovice 12.24
22.08.2020 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 5 Ostrava - Vítkovice 65.30
15.08.2020 Mítink Zlín 2020 (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž 4 Zlín 13.88
15.08.2020 Mítink Zlín 2020 (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m/Ž/B2 Zlín DNS
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/R3 5 Plzeň 12.30
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Ž/R1 3 Plzeň 14.02
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Ž/F 6 Plzeň 14.06
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R2 5 Kladno 12.30
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 1 Kladno 13.81
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 2 Kladno 64.94
14.07.2020 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/BA 4 Tábor 14.09
04.07.2020 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/R3 3 Praha - Juliska 12.17
04.07.2020 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/FB Praha - Juliska 12.23
04.07.2020 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 2 Praha - Juliska 14.24
04.07.2020 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 2 Praha - Juliska 64.20
13.06.2020 KP mužů, žen, juniorů a dorostu (Atletika Jihlava) 100 m/Ž MS Jihlava 12.32
13.06.2020 KP mužů, žen, juniorů a dorostu (Atletika Jihlava) 100 m překážek (0.84)/Ž MS Jihlava 14.36
06.06.2020 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (Atletika Jihlava) 200 m/Jky Jihlava DNS
06.06.2020 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (Atletika Jihlava) 100 m/Jky MS Jihlava 12.41
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Jihlava (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Jky Jihlava 07.68
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R3 4 Ostrava - Vítkovice 07.80
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/R3 3 Ostrava - Vítkovice 08.55
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/F 6 Ostrava - Vítkovice 08.52
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R3 1 Ostrava - Vítkovice 07.67
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/R3 1 Ostrava - Vítkovice 08.53
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/F Ostrava - Vítkovice 08.43
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/F 5 Ostrava - Vítkovice 07.66
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Ž/F Ostrava - Vítkovice 08.61
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Ž/R01 1 Ostrava - Vítkovice 08.73
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Jky/R1 1 Ostrava - Vítkovice 07.80
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Jky/F Ostrava - Vítkovice 07.81
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Jky/R1 1 Ostrava - Vítkovice 08.61
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Jky/F Ostrava - Vítkovice 08.54
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (0.84)/Ž/B01 MS Praha - Strahov 08.54
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Ž/R01 MS Praha - Strahov 07.73
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Ž/R03 MS Praha - Stromovka 07.75
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/B02 MS Praha - Stromovka 08.73
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Ž/FMS Praha - Stromovka DNS
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.84)/Jky/B02 MS Praha - Strahov 08.81