Karta atleta

Export do excelu
  • Denisa Folková
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Slovan Liberec, z.s.
  • Trenér: Jeřábek Petr
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2018: ME17-800 m/SF, 100-200-300-400 m/2., YOG-800 m/9.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 2 - - 2 - - - -
- - - - - - - - - 2 - - 1 - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Mistrovství Evropy do 17 let
Györ 2018 Štafeta 100-200-300-400
Rekordy ČR
Žádný aktuálně držený rekord

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.02 h Jablonec nad Nisou 27.12.2011
100 yardů 14.8 h Jablonec nad Nisou 27.12.2011
50 m 09.38 h Jablonec nad Nisou 12.02.2011
60 m 08.45 Turnov 24.05.2016
60 m 08.29 h Jablonec nad Nisou 15.01.2020
100 m 13.11 Jablonec nad Nisou 13.06.2020
150 m 20.17 Liberec 02.07.2016
150 m 20.07 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020
200 m 26.38 Česká Lípa 12.05.2018
200 m 26.34 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
300 m 41.46 h Jablonec nad Nisou 15.01.2020
300 m 41.40 Liberec 01.06.2020
400 m 56.42 Pardubice 05.05.2018
400 m 56.21 h Ostrava 16.02.2019
500 m 1:16.40 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020
600 m 1:36.25 Trnava 24.09.2016
600 m 1:35.83 h Jablonec nad Nisou 16.01.2019
800 m 2:08.10 Turnov 29.05.2018
800 m 2:11.54 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
1000 m 3:02.26 Liberec 01.06.2020
1500 m 5:07.11 h Praha-Stromovka 05.03.2016
1500 m 4:51.14 Mladá Boleslav 27.06.2020
2000 m 7:35.39 Praha - Děkanka 05.06.2016
3000 m 12:21.16 h Jablonec nad Nisou 14.02.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.66 Hradec Králové 01.07.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 11.37 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 10.21 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 09.71 h Jablonec nad Nisou 04.02.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 16.33 Brno 06.09.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 17.30 Jablonec nad Nisou 07.05.2017
200 m překážek (0.76) 33.83 Stará Boleslav 31.08.2016
300 m překážek (0.76) 48.83 Praha - Eden 29.08.2017
400 m překážek (0.76) 68.76 Kolín 01.07.2017
1500 m překážek 5:41.75 Jablonec nad Nisou 04.06.2016
skok vysoký 1.29 Kladno 10.10.2015
skok vysoký 1.30 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
skok daleký 5.21 Olomouc 27.05.2017
skok daleký 5.09 h Jablonec nad Nisou 10.01.2018
vrh koulí 2kg 07.64 Budapešť 29.10.2016
vrh koulí 3kg 06.70 Svitavy 30.04.2016
vrh koulí 3kg 06.77 h Jablonec nad Nisou 27.12.2016
hod oštěpem 500g 19.51 Olomouc 27.05.2017
hod kriketovým míčkem 22.64 Stará Boleslav 11.10.2014
hod plným míčem 1kg 05.30 h Jablonec nad Nisou 27.12.2013
středoškolský pohár 2185 Turnov 26.09.2017
středoškolský pohár 1671 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj 2104 Hradec Králové 01.07.2014
pětiboj hala [Zky] 2013 h Jablonec nad Nisou 11.01.2015
pětiboj hala [Dky] 2832 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
sedmiboj [Zky] 3416 Liberec 03.07.2016
sedmiboj [Dky] 3563 Jablonec nad Nisou 08.05.2017
čtyřboj 1060 Jablonec nad Nisou 03.10.2012
čtyřboj 0947 h Jablonec nad Nisou 31.01.2014
30 m 03.60 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.29 h Jablonec nad Nisou 15.01.2020
100 m 13.11 Jablonec nad Nisou 13.06.2020
150 m 20.07 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020
200 m 27.06 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
200 m 26.42 Jablonec nad Nisou 13.06.2020
300 m 41.46 h Jablonec nad Nisou 15.01.2020
300 m 41.40 Liberec 01.06.2020
400 m 57.75 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
400 m 58.31 Opava 03.10.2020
500 m 1:16.40 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020
800 m 2:13.02 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
800 m 2:09.57 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
1000 m 3:02.26 Liberec 01.06.2020
1500 m 4:51.14 Mladá Boleslav 27.06.2020
skok daleký 4.98 Jablonec nad Nisou 13.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 800 m/Jky/B01 2 Opava 2:20.21
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 400 m/Jky/B02 2 Opava 58.31
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m/Jky/B01 5 Praha - Eden 60.29
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 800 m/Jky Praha - Eden 2:15.49
20.09.2020 Mezistátní utkání ČR-Polsko juniorů a juniorek 800 m/Jky Karpacz 2:11.12
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 1500 m/Jky Turnov 4:55.77
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 400 m/Jky Turnov 58.52
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Jky/R2 1 Ostrava - Vítkovice 2:16.44
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Jky/F Ostrava - Vítkovice 2:09.57
30.08.2020 KPJ muži, ženy a juniorské a dorostenecké kategorie (AC Mladá Boleslav) 100 m/Jky/F 6 Mladá Boleslav 13.21
30.08.2020 KPJ muži, ženy a juniorské a dorostenecké kategorie (AC Mladá Boleslav) 200 m/Jky/B01 4 Mladá Boleslav 26.95
30.08.2020 KPJ muži, ženy a juniorské a dorostenecké kategorie (AC Mladá Boleslav) 100 m/Jky/R02 5 Mladá Boleslav 13.28
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Ž/B01 5 Kolín 59.08
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Ž/B01 1 Kolín 2:12.00
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 800 m/U23Z/B01 1 Jablonec nad Nisou 2:14.97
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 200 m/U23Z/B01 7 Jablonec nad Nisou 27.08
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Ž/B01 5 Jablonec nad Nisou 58.43
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B03 Jablonec nad Nisou DNF
14.07.2020 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 800 m/Ž Tábor 2:11.03
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 800 m/Ž/B01 1 Mladá Boleslav 2:13.25
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 200 m/Jky/B01 6 Mladá Boleslav 27.12
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 1500 m/Jky Mladá Boleslav 4:51.14
19.06.2020 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 800 m/Ž/B01 5 Liberec 2:16.20
14.06.2020 1. kolo KP družstev dospělých (AC TJ Jičín) 400 m/Ž/B01 MS Jičín 59.01
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/Jky/B01 3 Jablonec nad Nisou 26.42
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/Jky/R02 3 Jablonec nad Nisou 13.11
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/Jky Jablonec nad Nisou 4.98
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/Jky/FA 4 Jablonec nad Nisou 13.24
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Liberec (AC Slovan Liberec) 1000 m/Ž Liberec 3:02.26
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Liberec (AC Slovan Liberec) 300 m/Ž/B03 2 Liberec 41.40
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/R3 4 Ostrava - Vítkovice 57.75
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Jky/R1 1 Ostrava - Vítkovice 2:18.76
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Jky/F Ostrava - Vítkovice 2:13.02
12.02.2020 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B02 3 Jablonec nad Nisou 08.32
12.02.2020 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Ž/B01 1 Jablonec nad Nisou 41.98
01.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec, z.s.) 800 m/Jky Jablonec nad Nisou 2:17.08
29.01.2020 4. halová středa (LIAZ Jablonec n. N.) 150 m/Ž/B01 2 Jablonec nad Nisou 20.07
29.01.2020 4. halová středa (LIAZ Jablonec n. N.) 500 m/Ž/B01 1 Jablonec nad Nisou 1:16.40
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Ž/B01 2 Jablonec nad Nisou 58.49
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B03 3 Jablonec nad Nisou 27.06
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 400 m/Ž/B02 MS Praha - Stromovka 58.08
15.01.2020 2. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Ž/B01 1 Jablonec nad Nisou 41.46
15.01.2020 2. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B01 6 Jablonec nad Nisou 08.29