Karta atleta

Export do excelu
  • Maria Anna Cukerová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Novotný Petr
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.07 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
60 m 08.25 Praha - Eden 10.07.2020
100 m 13.00 Domažlice 18.07.2020
150 m 19.71 h Praha - Strahov 10.01.2020
150 m 19.38 Praha - Eden 29.05.2020
200 m 26.51 Praha - Eden 30.05.2019
200 m 26.43 h Praha - Stromovka 28.01.2020
300 m 43.16 h Praha - Strahov 10.01.2020
300 m 42.65 Praha - Eden 04.06.2020
400 m 64.53 h Praha-Stromovka 03.02.2018
400 m 62.44 Praha - Přátelství 27.08.2020
800 m 2:53.84 Praha - Eden 07.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 14.08 Praha 01.05.2013
100 m překážek (0.76/8.20) 22.42 Praha - Juliska 10.10.2015
100 m překážek (0.76/8.50) 20.80 Praha - Eden 06.10.2018
skok vysoký 1.24 Praha 22.05.2014
skok daleký 4.35 h Praha-Stromovka 03.02.2016
skok daleký 4.77 Praha - Eden 07.10.2018
vrh koulí 2kg 06.08 Praha-Podvinný Mlýn 16.05.2013
vrh koulí 3kg 08.22 Praha - Eden 06.10.2018
hod oštěpem 500g 15.03 Praha - Eden 07.10.2018
hod kriketovým míčkem 19.07 Praha 01.05.2013
středoškolský pohár 2454 Břeclav 10.10.2017
pětiboj 1034 Praha 01.05.2013
sedmiboj [Zky] 2204 Praha - Juliska 11.10.2015
sedmiboj [Dky] 2707 Praha - Eden 07.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.07 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
60 m 08.25 Praha - Eden 10.07.2020
100 m 13.00 Domažlice 18.07.2020
150 m 19.71 h Praha - Strahov 10.01.2020
150 m 19.38 Praha - Eden 29.05.2020
200 m 26.43 h Praha - Stromovka 28.01.2020
200 m 26.70 Praha - Eden 27.06.2020
300 m 43.16 h Praha - Strahov 10.01.2020
300 m 42.65 Praha - Eden 04.06.2020
400 m 62.44 Praha - Přátelství 27.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 100 m/Jky/R03 5 Opava 13.27
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Jky/R3 8 Ostrava - Vítkovice 13.17
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/R1 6 Ostrava - Vítkovice 26.85
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) 100 m/Jky/B02 5 Praha - Přátelství 13.13
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) 400 m/Jky/B02 2 Praha - Přátelství 62.44
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R05 MS Praha - Děkanka 13.02
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B05 MS Praha - Děkanka 27.26
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 100 m/Jky/B02 2 Praha - Juliska 13.25
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 200 m/Jky/B03 3 Praha - Juliska 27.32
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m/Ž/R03 4 Domažlice 13.03
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m/Ž/FB 6 Domažlice 13.00
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 200 m/Ž/B04 2 Domažlice 26.76
10.07.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B01 1 Praha - Eden 08.25
10.07.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B01 2 Praha - Eden 19.59
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/BMS MS České Budějovice 13.12
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Ž/B03 MS České Budějovice 26.92
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/R01 3 Praha - Eden 13.09
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/FB Praha - Eden 13.11
27.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B03 1 Praha - Eden 26.70
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B03 Praha - Eden DNS
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B04 Praha - Eden DNS
04.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B03 2 Praha - Eden 42.65
04.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B02 5 Praha - Eden 19.60
29.05.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B03 1 Praha - Eden 08.06
29.05.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B04 1 Praha - Eden 19.38
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R2 5 Ostrava - Vítkovice 08.07
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B2 6 Praha - Stromovka 08.10
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B8 3 Praha - Stromovka 08.23
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/FA 6 Praha - Stromovka 08.14
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/R03 3 Praha - Stromovka 08.11
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/B03 4 Praha - Stromovka 26.79
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B13 1 Praha - Stromovka 26.43
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B4 3 Praha - Stromovka 08.24
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B6 1 Praha - Stromovka 08.23
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B16 1 Praha - Stromovka 08.23
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/Ž/B11 1 Praha - Strahov 43.16
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Ž/B15 2 Praha - Strahov 19.71