Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Nela Šínová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.66 h Praha-Stromovka 05.12.2015
60 m 08.50 Praha-Eden 19.05.2016
100 m 13.46 Praha - Děkanka 22.08.2020
150 m 21.19 h Praha-Stromovka 05.12.2015
150 m 20.77 Praha - Eden 03.05.2019
200 m 28.91 h Praha - Stromovka 20.01.2018
200 m 27.66 Praha - Eden 25.07.2020
300 m 48.07 h Praha - Strahov 19.12.2015
600 m 2:10.23 ZŠ Campanus 12.05.2014
800 m 2:45.48 h Praha - Stromovka 09.02.2019
800 m 2:36.25 Praha - Eden 26.07.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.86 h Praha - Juliska 09.01.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 11.44 Praha 25.06.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 09.33 h Praha-Strahov 17.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 09.18 h Praha-Stromovka 03.02.2018
60 m překážek (0.84) 09.10 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.04 Praha-Podvinný Mlýn 25.08.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 15.26 Kolín 12.05.2018
100 m překážek (0.84) 14.41 Praha - Eden 25.07.2020
200 m překážek (0.76) 32.45 Kolín 30.06.2016
skok vysoký 1.53 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok vysoký 1.60 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok daleký 5.46 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok daleký 5.43 Praha - Juliska 18.08.2020
trojskok 11.68 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
trojskok 12.03 Karpacz 20.09.2020
vrh koulí 2kg 09.00 h Praha-Stromovka 12.02.2014
vrh koulí 2kg 08.69 Praha 15.05.2014
vrh koulí 3kg 13.09 h Ostrava 24.02.2018
vrh koulí 3kg 13.00 Praha - Juliska 09.05.2018
vrh koulí 4kg 11.39 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
vrh koulí 4kg 12.03 Opava 03.10.2020
hod diskem 0,75kg 21.32 Praha 27.05.2015
hod diskem 1kg 28.84 Praha - Eden 13.06.2017
hod kladivem 3kg 42.49 Praha-Vinohrady 18.05.2018
hod kladivem 4kg 40.81 Praha - Děkanka 26.08.2020
hod oštěpem 500g 37.42 Praha-Stromovka 22.05.2018
hod oštěpem 600g 35.15 Praha - Juliska 18.08.2020
hod kriketovým míčkem 41.73 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
středoškolský pohár 1215 Praha - Strahov 05.10.2018
pětiboj 2059 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
pětiboj hala [Zky] 2021 h Jablonec nad Nisou 11.01.2015
pětiboj hala [Dky] 3043 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
pětiboj hala [Z] 3140 h Praha - Stromovka 09.02.2019
sedmiboj [Zky] 3772 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
sedmiboj [Dky] 3099 Kolín 12.05.2018
sedmiboj [Z] 4552 Praha - Eden 26.07.2020
čtyřboj 1377 Praha 11 22.09.2014
sprintérský trojboj 1794 Praha 01.07.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.46 Praha - Děkanka 22.08.2020
200 m 27.66 Praha - Eden 25.07.2020
800 m 2:36.25 Praha - Eden 26.07.2020
60 m překážek (0.84) 09.10 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m překážek (0.84) 14.41 Praha - Eden 25.07.2020
skok vysoký 1.53 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok vysoký 1.60 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok daleký 5.46 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok daleký 5.43 Praha - Juliska 18.08.2020
trojskok 11.68 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
trojskok 12.03 Karpacz 20.09.2020
vrh koulí 4kg 11.39 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
vrh koulí 4kg 12.03 Opava 03.10.2020
hod kladivem 4kg 40.81 Praha - Děkanka 26.08.2020
hod oštěpem 600g 35.15 Praha - Juliska 18.08.2020
pětiboj hala [Z] 2828 h Praha - Stromovka 08.02.2020
sedmiboj [Z] 4552 Praha - Eden 26.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) trojskok/Jky 4 Opava 11.76
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) vrh koulí 4kg/Jky 4 Opava 12.03
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.84)/Jky/B01 4 Opava 14.80
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Jky 4 Praha - Eden 10.78
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) hod kladivem 4kg/Jky 5 Praha - Eden 37.53
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/B01 3 Praha - Eden 14.89
20.09.2020 Mezistátní utkání ČR-Polsko juniorů a juniorek trojskok/Jky 5 Karpacz 12.13
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Jky/R3 2 Ostrava - Vítkovice 14.71
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Jky Ostrava - Vítkovice 11.96
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Jky 7 Ostrava - Vítkovice 11.27
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) hod kladivem 4kg/Jky 13 Ostrava - Vítkovice 36.66
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Jky/F 4 Ostrava - Vítkovice 14.57
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) trojskok/Jky Praha - Přátelství 11.85
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) vrh koulí 4kg/Jky Praha - Přátelství 11.55
26.08.2020 Kladivo pro II. kolo MPD dorostu a juniorů (Spartak Praha 4) hod kladivem 4kg/Jky Praha - Děkanka 40.81
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) hod kladivem 4kg/Ž Praha - Děkanka NM
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R06 MS Praha - Děkanka 13.46
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) vrh koulí 4kg/Ž 4 Praha - Děkanka 11.28
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 600g/Jky Praha - Juliska 35.15
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/B01 1 Praha - Juliska 14.84
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) skok daleký/Jky Praha - Juliska 5.43
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Ž/R1 Plzeň DNF
09.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) trojskok/Ž Plzeň NM
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Z]/Jky/F 5 Praha - Eden 4552
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/B1 3 Praha - Eden 14.41
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B2 4 Praha - Eden 27.66
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Jky 10 Praha - Eden 2:36.25
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Jky 5 Praha - Eden 1.53
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Jky 5 Praha - Eden 5.29
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Jky 6 Praha - Eden 11.14
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Jky 7 Praha - Eden 28.95
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 4 Domažlice 14.91
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) skok daleký/Ž 6 Domažlice 5.29
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) vrh koulí 4kg/Ž 5 Domažlice 11.30
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) trojskok/Ž 4 České Budějovice 11.75
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) hod kladivem 4kg/Ž 5 České Budějovice 40.46
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 2 České Budějovice 14.71
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/FA Praha - Eden 14.93
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Jky Praha - Eden 11.38
27.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) trojskok/Jky Praha - Eden 11.76
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/R01 1 Praha - Eden 14.98
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 4kg/Jky Praha - Děkanka 10.97
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Jky 5 Praha - Děkanka 1.60
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Jky Praha - Děkanka 14.55
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m/Jky/B04 2 Praha - Děkanka 28.1
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Jky Praha - Děkanka 5.03
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) hod oštěpem 600g/Jky 5 Praha - Děkanka 26.32
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Jky 6 Praha - Děkanka 2:42.65
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) sedmiboj [Z]/Jky/F Praha - Děkanka 4352
11.06.2020 Přebory Prahy v hodu kladivem mužů, juniorů, žen a juniorek (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 4kg/Jky/F Praha - Vinohrady 39.72
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha (A. C. Sparta Praha) trojskok/Ž Praha - Podvinný mlýn 11.78
30.05.2020 5. ročník Memoriálu Josefa Hájka v hodu kladivem a vložené závody v hodu diskem mužů a žen (Technicky zajišťuje ASK Slavia) hod kladivem 4kg/Jky Kolín 39.03
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Ž Ostrava - Vítkovice NM
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 13 Ostrava - Vítkovice 11.20
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/R1 5 Ostrava - Vítkovice 09.10
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Jky 17 Ostrava - Vítkovice 5.09
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Jky 5 Ostrava - Vítkovice 11.68
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Jky 8 Ostrava - Vítkovice 11.39
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/B1 7 Praha - Stromovka 09.15
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Jky 7= Praha - Stromovka 1.53
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Jky Praha - Stromovka 5.46
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Jky 4 Praha - Stromovka 11.17
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj hala [Z]/Jky/F 14 Praha - Stromovka 2828
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Jky/B2 Praha - Stromovka DNF
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Jky 4 Praha - Stromovka 11.29
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/FA Praha - Stromovka 09.13
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Jky/F 4 Praha - Stromovka 10.74
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Jky 9 Praha - Stromovka 1.52
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/R02 1 Praha - Stromovka 09.19
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 60 m překážek (0.84)/Jky/F Praha - Stromovka DNS
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) skok daleký/Jky Praha - Stromovka DNS
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) vrh koulí 4kg/Jky Praha - Stromovka DNS
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) trojskok/Ž MS Praha - Stromovka 11.33
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) vrh koulí 4kg/Ž MS Praha - Stromovka 11.10
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/B02 MS Praha - Stromovka 09.12
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) skok vysoký/Ž 11= Praha - Strahov 1.45
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.84)/Jky/B01 MS Praha - Strahov 09.11
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Jky MS Praha - Strahov 5.12
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Jky MS Praha - Strahov 10.68