Karta atleta

Export do excelu
  • Magdaléna Menčíková
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC TJ Jičín
  • Trenér: Nosek Miroslav
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.98 Trutnov 09.10.2019
60 m 07.82 h Praha - Strahov 02.02.2020
100 m 12.36 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
150 m 20.67 h Jablonec nad Nisou 30.01.2016
150 m 19.69 Liberec 06.09.2016
200 m 25.52 h Praha - Stromovka 28.01.2020
200 m 24.99 Ústí nad Orlicí 19.07.2020
300 m 46.28 h Jablonec nad Nisou 18.02.2015
300 m 45.96 Mladá Boleslav 12.05.2015
800 m 2:46.19 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.83 Jičín 16.06.2013
60 m překážek (0.76/7.70) 12.23 h Jablonec nad Nisou 07.12.2013
60 m překážek (0.76/8.20) 09.49 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 08.86 h Ostrava 18.02.2017
60 m překážek (0.84) 08.86 h Praha - Stromovka 14.02.2021
100 m překážek (0.76/8.20) 14.31 Jablonec nad Nisou 17.09.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 14.09 Jičín 27.05.2017
100 m překážek (0.84) 14.47 Ústí nad Orlicí 19.07.2020
400 m překážek (0.76) 59.81 Karpacz 20.09.2020
skok vysoký 1.36 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok o tyči 2.22 Jičín 22.09.2019
skok daleký 5.98 Nové Město nad Metují 29.08.2020
skok daleký 5.90 h Praha - Stromovka 30.01.2021
vrh koulí 2kg 08.13 Jablonec nad Nisou 11.06.2014
vrh koulí 3kg 09.71 h Jablonec nad Nisou 18.02.2015
vrh koulí 3kg 08.87 Mladá Boleslav 14.06.2016
vrh koulí 4kg 07.99 Nové Město nad Metují 31.08.2019
vrh koulí 4kg 08.58 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
pohár rozhlasu 1434 Lázně Bělohrad 04.05.2017
středoškolský pohár 2695 Hradec Králové 17.10.2018
středoškolský pohár 2381 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
pětiboj hala [Z] 2937 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.82 h Praha - Strahov 02.02.2020
100 m 12.36 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
200 m 25.52 h Praha - Stromovka 28.01.2020
200 m 24.99 Ústí nad Orlicí 19.07.2020
800 m 2:46.19 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
60 m překážek (0.84) 08.91 h Praha - Strahov 02.02.2020
100 m překážek (0.84) 14.47 Ústí nad Orlicí 19.07.2020
400 m překážek (0.76) 59.81 Karpacz 20.09.2020
skok vysoký 1.36 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 5.48 h Praha - Strahov 02.02.2020
skok daleký 5.98 Nové Město nad Metují 29.08.2020
vrh koulí 4kg 08.58 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
pětiboj hala [Z] 2937 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) skok daleký/Jky Praha - Eden 5.80
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/B01 1 Praha - Eden 14.66
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B01 1 Praha - Eden 25.13
20.09.2020 Mezistátní utkání ČR-Polsko juniorů a juniorek 400 m překážek (0.76)/Jky Karpacz 59.81
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Jky/R3 1 Ostrava - Vítkovice 60.61
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Jky 6 Ostrava - Vítkovice 5.55
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Jky/F Ostrava - Vítkovice 59.99
29.08.2020 KPD dorostu a juniorů KHK a Pardubického kraje (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/Jky Nové Město nad Metují 5.98
29.08.2020 KPD dorostu a juniorů KHK a Pardubického kraje (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Jky/B01 1 Nové Město nad Metují 25.17
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 1 Jičín 63.55
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 1 Jičín 14.80
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/Ž Ústí nad Orlicí 5.85
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Ústí nad Orlicí 24.99
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 1 Ústí nad Orlicí 14.47
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 1 Litomyšl 14.77
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 1 Litomyšl 62.18
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) skok daleký/Jky MS Mladá Boleslav 5.84
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 200 m/Jky/B01 MS Mladá Boleslav 25.27
20.06.2020 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) skok daleký/Jky Pardubice 5.60
20.06.2020 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 200 m/Jky/B01 1 Pardubice 25.83
20.06.2020 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 100 m překážek (0.84)/Jky Pardubice 15.07
17.06.2020 Mikromítink ČAS - 120 let kolínské atletiky (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.84)/Ž 5 Kolín 14.85
17.06.2020 Mikromítink ČAS - 120 let kolínské atletiky (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B01 3 Kolín 25.34
12.06.2020 Mikromítink ČAS (USK Praha) skok daleký/Ž 9 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 5.41
12.06.2020 Mikromítink ČAS (USK Praha) 100 m/Ž/B02 1= Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.36
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Pardubice II (Hvězda Pardubice) 200 m/Ž/B01 1 Pardubice 25.10
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Pardubice II (Hvězda Pardubice) 100 m/Ž/B01 1 Pardubice 12.31
27.05.2020 Oddílové závody (Hvězda Pardubice) skok daleký/Ž Pardubice 5.43
23.05.2020 Jarní atletický mítink dopoledne (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B01 2 Litomyšl 12.76
23.05.2020 Jarní atletický mítink dopoledne (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m překážek (0.84)/Ž Litomyšl 14.91
23.05.2020 Jarní atletický mítink odpoledne (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Ž Litomyšl 5.21
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R2 4 Ostrava - Vítkovice 07.85
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Jky 14 Ostrava - Vítkovice 5.21
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/B01 MS Praha - Strahov 08.91
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) 60 m/Ž/R01 MS Praha - Strahov 07.82
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) skok daleký/Ž MS Praha - Strahov 5.48
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B8 2 Praha - Stromovka 25.52
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B2 5 Praha - Stromovka 09.05
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/FA Jablonec nad Nisou 07.91
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Ž/S01 1 Jablonec nad Nisou 5.46
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R05 1 Jablonec nad Nisou 07.93
22.01.2020 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky Jablonec nad Nisou 09.14
18.01.2020 Jablonecká hala 2020 Mezinárodní atletický mítink - 48. ročník (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R1 4 Jablonec nad Nisou 07.99
18.01.2020 Jablonecká hala 2020 Mezinárodní atletický mítink - 48. ročník (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/F 7 Jablonec nad Nisou 08.30
18.01.2020 Jablonecká hala 2020 Mezinárodní atletický mítink - 48. ročník (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/R1 4 Jablonec nad Nisou 09.31
18.01.2020 Jablonecká hala 2020 Mezinárodní atletický mítink - 48. ročník (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/F 6 Jablonec nad Nisou 08.98
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Z]/Jky/F 9 Jablonec nad Nisou 2937
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Jky/B01 3 Jablonec nad Nisou 2:46.19
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/B01 2 Jablonec nad Nisou 08.99
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 4kg/Jky/FA 12 Jablonec nad Nisou 08.58
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Jky/FA Jablonec nad Nisou 5.20
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Jky/FB 7= Jablonec nad Nisou 1.36