Karta atleta

Export do excelu
  • Monica Hladíková
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér:
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.25 Brno-město 16.05.2017
60 m 08.35 h Brno-Nový Lískovec 04.01.2019
100 m 12.94 Olomouc 02.08.2020
150 m 20.79 h Praha-Stromovka 03.12.2016
150 m 19.41 Brno 20.07.2020
200 m 26.31 Třinec 18.05.2019
200 m 26.67 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
300 m 43.22 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
300 m 41.50 Brno 20.07.2020
400 m 61.49 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
400 m 59.11 Olomouc 02.08.2020
500 m 1:18.08 Brno 13.07.2020
600 m 1:46.91 Brno 13.08.2018
800 m 2:30.66 Brno 05.08.2019
skok vysoký 1.36 VUT Pod Palackého vrchem 18.09.2018
skok daleký 5.47 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
skok daleký 5.51 Olomouc 04.07.2020
vrh koulí 3kg 06.66 Brno 06.08.2018
vrh koulí 4kg 06.48 Brno 27.07.2020
hod kriketovým míčkem 26.00 Brno 16.05.2016
pohár rozhlasu 1722 Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie IV 11.05.2017
středoškolský pohár 2553 Brno 24.09.2019
středoškolský pohár 1336 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.41 h Brno - Nový Lískovec 03.01.2020
60 m 08.25 Brno 13.07.2020
100 m 12.94 Olomouc 02.08.2020
150 m 19.41 Brno 20.07.2020
200 m 26.67 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
200 m 26.31 Znojmo 28.06.2020
300 m 44.66 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
300 m 41.50 Brno 20.07.2020
400 m 61.68 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
400 m 59.11 Olomouc 02.08.2020
500 m 1:18.08 Brno 13.07.2020
skok daleký 5.47 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
skok daleký 5.51 Olomouc 04.07.2020
vrh koulí 4kg 06.48 Brno 27.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/U23Z/R1 7 Jablonec nad Nisou 60.23
20.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/U23Z 9 Jablonec nad Nisou 5.36
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/R3 5 Ostrava - Vítkovice 59.72
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Jky 10 Ostrava - Vítkovice 5.31
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/R2 5 Ostrava - Vítkovice 26.41
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) 200 m/Jky/B01 3 Třinec 26.57
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) 400 m/Jky/B01 2 Třinec 60.70
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Jky Třinec 5.50
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž Břeclav DNS
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B03 Břeclav DNS
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 100 m/Jky/F Olomouc 12.96
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 400 m/Jky/F Olomouc 59.11
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 200 m/Jky/F Olomouc 26.62
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 100 m/Jky/R01 2 Olomouc 12.94
27.07.2020 Třetí prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) vrh koulí 4kg/Ž 6 Brno 06.48
20.07.2020 Druhý prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Ž/B01 2 Brno 41.50
20.07.2020 Druhý prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Ž/B01 1 Brno 19.41
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 400 m/Ž/B01 4 Uherské Hradiště 59.13
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m/Ž/R01 3 Uherské Hradiště 12.83
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m/Ž/FB Uherské Hradiště 12.75
13.07.2020 První prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) vrh koulí 4kg/Jky Brno 06.41
13.07.2020 První prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 500 m/Ž/B01 1 Brno 1:18.08
13.07.2020 První prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Ž/B04 3 Brno 08.25
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Jky/B01 6 Vyškov 26.52
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Jky Vyškov 5.38
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Jky/B01 4 Vyškov 59.60
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok daleký/Ž 5 Olomouc 5.51
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 400 m/Ž/B02 3 Olomouc 61.26
28.06.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Znojmo) skok daleký/Jky Znojmo 5.46
28.06.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Znojmo) 200 m/Jky Znojmo 26.31
28.06.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Znojmo) 400 m/Jky Znojmo 59.71
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Brno 1 (AC Moravská Slavia Brno) 100 m/Ž Brno 12.97
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Brno 1 (AC Moravská Slavia Brno) 400 m/Ž/B01 2 Brno 61.75
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Brno 1 (AC Moravská Slavia Brno) skok daleký/Ž Brno 5.18
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Jky 11 Ostrava - Vítkovice 5.28
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) skok daleký/Ž 7 Ostrava - Vítkovice 5.18
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B08 3 Ostrava - Vítkovice 26.67
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B3 3 Ostrava - Vítkovice 26.68
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Jky/B3 1 Ostrava - Vítkovice 61.68
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok daleký/Jky 4 Ostrava - Vítkovice 5.47
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B04 2 Ostrava - Vítkovice 61.70
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B07 1 Ostrava - Vítkovice 26.73
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Jky 6 Ostrava - Vítkovice 5.09
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B02 3 Ostrava - Vítkovice 62.52
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B04 1 Ostrava - Vítkovice 27.02
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Jky Ostrava - Vítkovice 44.66
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Ž 5 Ostrava - Vítkovice 5.04
03.01.2020 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Ž Brno - Nový Lískovec 4.83
03.01.2020 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Ž/R02 1 Brno - Nový Lískovec 08.53
03.01.2020 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Ž/FA Brno - Nový Lískovec 08.41