Karta atleta

Export do excelu
  • Simona Pelová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.52 Kladno 30.04.2014
60 m 09.28 h Praha-Strahov 10.01.2016
150 m 25.35 h Praha-Strahov 12.01.2014
200 m 29.65 Kladno 26.05.2018
300 m 48.27 h Praha-Stromovka 03.02.2016
300 m 47.07 Kladno 14.06.2019
400 m 62.64 Kolín 06.06.2018
400 m 65.07 h Praha - Strahov 19.01.2019
600 m 2:04.03 Kladno 21.06.2013
800 m 2:20.36 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
800 m 2:20.90 Kladno 01.06.2020
1000 m 3:42.81 Kladno 28.09.2014
1000 m 3:29.15 h Praha - Stromovka 18.02.2017
1500 m 5:20.75 h Jablonec nad Nisou 14.02.2018
1500 m 5:00.54 Kladno 27.06.2020
3000 m 10:34.78 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.42 Kladno 30.04.2014
200 m překážek (0.76) 38.71 Kladno 26.04.2015
3000 m překážek 12:22.64 Ostrava - Vítkovice 22.08.2020
skok daleký 3.29 h Praha-Strahov 12.01.2014
skok daleký 3.88 Beroun 28.08.2015
hod kriketovým míčkem 19.46 Kladno 30.04.2014
pohár rozhlasu 0618 Kladno 02.05.2017
středoškolský pohár 0955 Slaný 14.09.2017
pětiboj 1417 Kladno 30.04.2014
5 km chůze 29:28 Milovice 20.06.2020
10 km chůze 66:02 Olomouc 01.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:20.36 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
800 m 2:20.90 Kladno 01.06.2020
1500 m 5:00.54 Kladno 27.06.2020
3000 m 10:34.78 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
3000 m překážek 12:22.64 Ostrava - Vítkovice 22.08.2020
5 km chůze 29:28 Milovice 20.06.2020
10 km chůze 66:02 Olomouc 01.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/U23Z/R3 7 Jablonec nad Nisou 2:28.15
16.09.2020 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž 4 Kladno 2:24.84
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Jky/R1 6 Ostrava - Vítkovice 2:22.17
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Jky 11 Ostrava - Vítkovice 10:34.78
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 3000 m/Jky Kolín 10:47.58
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) 1500 m/Jky MS Praha - Přátelství 5:08.91
22.08.2020 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m překážek/Ž 8 Ostrava - Vítkovice 12:22.64
22.08.2020 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 10 km chůze/Ž/F 7 Ostrava - Vítkovice
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 800 m/U23Z/B01 5 Jablonec nad Nisou 2:23.17
01.08.2020 54. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi - 10 km chůze pro MČR družstev a 3. kolo I. ligy a II. ligy mužů a žen (Atletický klub Olomouc z.s.) 10 km chůze/Ž 15 Olomouc 66:02
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) chůze dráha 5000 m/Ž 4 Liberec NM
11.07.2020 Novoměstská procházka 2020 - 10 000 m chůze pro 2. kolo extraligy a I.ligy mužů a žen, 5 000 m chůze pro 2. kolo II. ligy mužů a žen (SK Nové Město nad Metují) chůze dráha 5000 m/Ž 14 Nové Město nad Metují 30:20.0
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 800 m/Ž/B01 3 Bílina 2:24.49
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 5 km chůze/Ž Bílina NM
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) 1500 m/Jky Kladno 5:00.54
20.06.2020 Milovice Race Walking - 10 km chůze pro 1. kolo extraligy a I. ligy mužů a žen, 5 km chůze pro 1. kolo II. ligy mužů a žen (Sportovní chůze Praha, z. s.) 5 km chůze/Ž 8 Milovice 29:28
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 800 m/Jky Kladno 2:23.96
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Jky/F Vlašim 2:22.12
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kladno (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž Kladno 2:20.90
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Jky/R2 5 Ostrava - Vítkovice 2:20.36
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Jky/F 8 Ostrava - Vítkovice 2:20.76
08.02.2020 18. MITGAS Schüler hallensportfest (SG Motor Gohlis-Nord Leipzig) 800 m/Ž 5 Lipsko 2:26.30
01.02.2020 Indoor Track & Field Vienna 800 m/Ž/B4 4 Vídeň 2:22.55
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Ž/F MS Praha - Strahov 2:26.80
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Jky 4 Praha - Strahov 2:22.80