Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Ježková
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Nová Včelnice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 1674 979
    akt. 20.07.2021
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.02 h Praha - Stromovka 23.02.2019
60 m 07.71 Nová Včelnice 01.06.2020
100 m 12.06 Praha - Eden 12.06.2021
150 m 19.77 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 26.97 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
200 m 25.07 Plzeň 02.06.2021
300 m 49.62 h Praha-Stromovka 16.01.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.67 h Praha-Strahov 17.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 09.45 h Nová Včelnice 14.12.2018
60 m překážek (0.84) 09.14 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 15.01 Domažlice 26.05.2018
100 m překážek (0.84) 14.72 České Budějovice 04.07.2020
300 m překážek (0.76) 51.27 Jihlava 29.04.2017
skok vysoký 1.23 Nová Včelnice 04.05.2019
skok daleký 4.22 Třebíč 23.04.2017
vrh koulí 3kg 09.76 Třebíč 12.05.2018
vrh koulí 4kg 07.53 Nová Včelnice 04.05.2019
hod oštěpem 500g 21.02 Třebíč 23.04.2017
středoškolský pohár 2632 Atletický stadion Josefa Jelínka , Nová Včelnice 19.09.2018
sprintérský trojboj 2229 Litomyšl 05.08.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.17 h Praha - Strahov 25.01.2020
60 m 07.71 Nová Včelnice 01.06.2020
100 m 12.12 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
200 m 27.21 h Praha - Stromovka 19.01.2020
200 m 25.20 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
60 m překážek (0.84) 09.37 h Praha - Strahov 25.01.2020
100 m překážek (0.84) 14.72 České Budějovice 04.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2020 Mezistátní utkání ČR-Polsko juniorů a juniorek 100 m/Jky 5 Karpacz 12.43
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Jky/R1 2 Ostrava - Vítkovice 12.23
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Jky/F Ostrava - Vítkovice 12.12
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/R2 3 Ostrava - Vítkovice 25.26
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/F 4 Ostrava - Vítkovice 25.20
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Ž/B01 1 České Budějovice 25.35
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R01 1 Praha - Děkanka 12.53
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/FA Praha - Děkanka 12.46
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 2 Praha - Děkanka 14.79
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B01 5 Praha - Děkanka 26.07
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/R2 4 Plzeň 12.22
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Ž/R1 6 Plzeň 14.84
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 5 Domažlice 15.06
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m/Ž/FA Domažlice 12.40
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m/Ž/R01 1 Domažlice 12.45
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 200 m/Ž/B01 4 Domažlice 25.43
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/FA České Budějovice 12.40
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Ž/B01 2 České Budějovice 25.47
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/R02 1 České Budějovice 12.35
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 1 České Budějovice 14.72
12.06.2020 Mikromítink ČAS (USK Praha) 200 m/Ž/B01 6 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 25.75
12.06.2020 Mikromítink ČAS (USK Praha) 100 m/Ž/B01 5 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.02
04.06.2020 Veřejné závody - Děkanka podruhé (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/B01 1 Praha - Děkanka 12.49
04.06.2020 Veřejné závody - Děkanka podruhé (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 3 Praha - Děkanka 15.19
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Nová Včelnice (TJ Nová Včelnice, z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Nová Včelnice 25.79
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Nová Včelnice (TJ Nová Včelnice, z.s.) 100 m/Ž/B01 1 Nová Včelnice 12.20
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Nová Včelnice (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Ž/B01 1 Nová Včelnice 07.71
25.01.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 200 m/Ž/B01 1 Praha - Strahov 27.27
25.01.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m překážek (0.84)/Ž/B01 1 Praha - Strahov 09.37
25.01.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Ž/F 4 Praha - Strahov 08.24
25.01.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Ž/R03 2 Praha - Strahov 08.17
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Ž/R04 MS Praha - Stromovka 08.22
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 200 m/Ž/B07 MS Praha - Stromovka 27.21