Karta atleta

Export do excelu
  • Ayeni David
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér Daniel Musil
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.24 Praha - Eden 02.10.2019
60 m 07.00 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m 10.94 Praha - Eden 25.05.2019
150 m 17.49 Cheb 04.09.2018
150 m 17.33 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 22.68 Praha - Eden 25.05.2019
200 m 22.57 h Praha - Stromovka 23.02.2019
300 m 38.56 Sušice 15.05.2018
300 m 37.94 h Praha-Strahov 11.01.2019
60 m překážek 08.60 h Praha - Strahov 22.02.2017
100 m překážek 14.19 Praha - Juliska 11.05.2017
200 m překážek 29.91 Praha-Juliska 22.06.2016
300 m překážek 43.21 Praha - Eden 03.09.2019
sprintérský trojboj 2258 Vlašim 01.09.2018
středoškolský pohár 0799 Praha - Eden 02.10.2019
vrh koulí 3kg 08.19 Praha-Podvinný Mlýn 11.06.2015
vrh koulí 4kg 08.39 Praha - Kotlářka 08.06.2016
skok daleký 5.03 Praha - Eden 02.10.2019
skok daleký 5.34 h Praha - Stromovka 15.03.2017
skok vysoký 1.20 Praha 21.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.00 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
200 m 22.84 h Praha - Stromovka 01.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R1 3 Ostrava - Vítkovice 07.07
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/F 6 Ostrava - Vítkovice 07.00
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/R3 Ostrava - Vítkovice DNF
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/FB Praha - Strahov DNS
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/R02 MS Praha - Strahov 07.23
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/FA Praha - Stromovka 07.05
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/B01 3 Praha - Stromovka 22.84
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/R03 1 Praha - Stromovka 07.08
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B3 1 Praha - Stromovka 07.16
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B2 4 Praha - Stromovka 07.22
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B16 3 Praha - Stromovka 07.22
18.01.2020 Jablonecká hala 2020 Mezinárodní atletický mítink - 48. ročník (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/R1 7 Jablonec nad Nisou 07.15
18.01.2020 Jablonecká hala 2020 Mezinárodní atletický mítink - 48. ročník (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/FB 4 Jablonec nad Nisou 07.18