Karta atleta

Export do excelu
  • David Ayeni
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Novák Michal
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - 2 - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.24 Praha - Eden 02.10.2019
60 m 07.00 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m 10.94 Praha - Eden 25.05.2019
150 m 17.49 Cheb 04.09.2018
150 m 17.33 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 22.57 h Praha - Stromovka 24.02.2019
200 m 22.68 Praha - Eden 26.05.2019
300 m 38.56 Sušice 15.05.2018
300 m 37.94 h Praha-Strahov 11.01.2019
60 m překážek (0.84) 08.60 h Praha - Strahov 22.02.2017
100 m překážek (0.84) 14.32 Praha - Podvinný mlýn 17.05.2017
200 m překážek (0.76) 30.03 Praha - Děkanka 25.05.2016
300 m překážek (0.84) 43.21 Praha - Eden 03.09.2019
skok vysoký 1.20 Praha 21.05.2015
skok daleký 5.34 h Praha - Stromovka 15.03.2017
skok daleký 5.03 Praha - Eden 02.10.2019
vrh koulí 3kg 08.19 Praha-Podvinný Mlýn 11.06.2015
vrh koulí 4kg 08.39 Praha - Kotlářka 08.06.2016
středoškolský pohár 0799 Praha - Eden 02.10.2019
sprintérský trojboj 2258 Vlašim 01.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.00 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m 11.32 Tábor 14.07.2020
200 m 22.84 h Praha - Stromovka 02.02.2020
200 m 23.16 Domažlice 18.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 100 m/J/R01 5 Opava 11.61
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 200 m/J/B02 5 Opava 23.32
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/FA 6 Praha - Eden 11.81
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/R02 2 Praha - Eden 11.56
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B02 Praha - Eden DNF
09.09.2020 2. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 100 m/M/B01 4 Stará Boleslav 11.47
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B03 2 Praha - Eden 11.35
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B05 1 Praha - Eden 22.93
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m/M/FA 6 Domažlice 11.48
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m/M/R02 3 Domažlice 11.48
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 200 m/M/B02 2 Domažlice 23.16
14.07.2020 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/BD 1 Tábor 11.32
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/R03 3 České Budějovice 11.33
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/FB 6 České Budějovice 11.49
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R1 3 Ostrava - Vítkovice 07.07
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/F 6 Ostrava - Vítkovice 07.00
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/R3 Ostrava - Vítkovice DNF
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/FB Praha - Strahov DNS
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/R02 MS Praha - Strahov 07.23
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/FA Praha - Stromovka 07.05
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/B01 3 Praha - Stromovka 22.84
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/R03 1 Praha - Stromovka 07.08
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B3 1 Praha - Stromovka 07.16
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B2 4 Praha - Stromovka 07.22
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B16 3 Praha - Stromovka 07.22
18.01.2020 Jablonecká hala 2020 Mezinárodní atletický mítink - 48. ročník (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/R1 7 Jablonec nad Nisou 07.15
18.01.2020 Jablonecká hala 2020 Mezinárodní atletický mítink - 48. ročník (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/FB 4 Jablonec nad Nisou 07.18