Karta atleta

Export do excelu
  • David Pšenka
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér: Nohejl Jaroslav
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.63 Hradec Králové 03.09.2019
60 m 07.38 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
100 m 11.64 Kolín 22.08.2020
200 m 24.84 Hradec Králové 03.09.2019
400 m 59.63 Hradec Králové 13.06.2020
1000 m 3:08.63 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
60 m překážek (0.91) 09.13 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
60 m překážek (0.99) 08.55 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
110 m překážek (0.91) 15.84 Praha - Eden 14.09.2019
110 m překážek (1.06) 16.52 Jablonec nad Nisou 18.07.2020
110 m překážek (0.99) 15.11 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
300 m překážek (0.91) 45.46 Hradec Králové 01.06.2020
400 m překážek (0.91) 62.23 Kolín 22.08.2020
skok vysoký 1.66 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.50 Nové Město nad Metují 31.08.2019
skok o tyči 2.20 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok daleký 5.83 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 5.80 Hradec Králové 13.06.2020
vrh koulí 5kg 06.98 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
vrh koulí 6kg 08.27 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 6kg 07.54 Hradec Králové 13.06.2020
hod oštěpem 700g 23.34 Jablonec nad Nisou 18.08.2018
sedmiboj hala [Dci] 3156 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
sedmiboj hala [J] 3469 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sprintérský trojboj 1926 Hradec Králové 03.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.38 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
100 m 11.64 Kolín 22.08.2020
400 m 59.63 Hradec Králové 13.06.2020
1000 m 3:08.63 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
60 m překážek (0.99) 08.55 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
110 m překážek (1.06) 16.52 Jablonec nad Nisou 18.07.2020
110 m překážek (0.99) 15.11 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
300 m překážek (0.91) 45.46 Hradec Králové 01.06.2020
400 m překážek (0.91) 62.23 Kolín 22.08.2020
skok vysoký 1.54 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 5.83 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 5.80 Hradec Králové 13.06.2020
vrh koulí 6kg 08.27 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 6kg 07.54 Hradec Králové 13.06.2020
sedmiboj hala [J] 3469 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/B01 3 Praha - Eden 15.36
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/R2 4 Ostrava - Vítkovice 15.11
29.08.2020 KPD dorostu a juniorů KHK a Pardubického kraje (SK Nové Město nad Metují) 110 m překážek (0.99)/J Nové Město nad Metují 15.79
29.08.2020 KPD dorostu a juniorů KHK a Pardubického kraje (SK Nové Město nad Metují) 100 m/J/FA Nové Město nad Metují 11.74
29.08.2020 KPD dorostu a juniorů KHK a Pardubického kraje (SK Nové Město nad Metují) 100 m/J/R02 1 Nové Město nad Metují 11.84
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R02 4 Kolín 11.64
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FB 6 Kolín 11.46
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m překážek (0.91)/M/B03 1 Kolín 62.23
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 110 m překážek (0.99)/J Jablonec nad Nisou 15.72
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 100 m/U23M/R03 4 Jablonec nad Nisou 11.90
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B03 4 Praha - Eden 11.78
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R01 4 Jablonec nad Nisou 11.84
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B02 1 Jablonec nad Nisou 16.52
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/FB 4 Jablonec nad Nisou 11.96
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B03 4 Jablonec nad Nisou 62.24
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/R03 6 Mladá Boleslav 11.88
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B02 4 Mladá Boleslav 16.85
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B02 3 Mladá Boleslav 64.24
20.06.2020 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 100 m/J/FA 4 Pardubice 11.96
20.06.2020 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 100 m/J/R01 3 Pardubice 11.88
20.06.2020 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 110 m překážek (0.99)/J Pardubice 15.34
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) desetiboj [J]/J Hradec Králové DNF
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/J/B01 4 Hradec Králové 59.63
14.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 110 m překážek (0.99)/J/B01 2 Hradec Králové 16.11
14.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1,75kg/J Hradec Králové DNS
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 6kg/J 7 Hradec Králové 07.54
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/J 6 Hradec Králové 5.80
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/J Hradec Králové NM
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/B01 3 Hradec Králové 11.79
08.06.2020 Nejrychlejší Hradečák (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M Hradec Králové 11.93
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Hradec Králové (TJ Sokol Hradec Králové) 300 m překážek (0.91)/M Hradec Králové 45.46
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Hradec Králové (TJ Sokol Hradec Králové) 110 m překážek (0.99)/J Hradec Králové 17.05
25.05.2020 Oddílové závody (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/M Hradec Králové 5.48
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/R2 5 Ostrava - Vítkovice 08.58
05.02.2020 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/B1 6 Jablonec nad Nisou 13.05
05.02.2020 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B7 3 Jablonec nad Nisou 07.49
01.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/J/FA 6 Jablonec nad Nisou 07.38
01.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J 4 Jablonec nad Nisou 08.55
01.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/J/R02 3 Jablonec nad Nisou 07.45
29.01.2020 4. halová středa (LIAZ Jablonec n. N.) 60 m překážek (0.99)/J/B02 4 Jablonec nad Nisou 08.62
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/B2 4 Praha - Stromovka 08.67
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/FB 4 Jablonec nad Nisou 07.44
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/R01 3 Jablonec nad Nisou 07.45
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj hala [J]/J/F 12 Jablonec nad Nisou 3469
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/J/B01 6 Jablonec nad Nisou 3:08.63
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/J/B03 3 Jablonec nad Nisou 07.47
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 6kg/J/FB 11 Jablonec nad Nisou 08.27
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/J/FB 10 Jablonec nad Nisou 5.83
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/J/FB 9 Jablonec nad Nisou 1.54
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/B02 2 Jablonec nad Nisou 08.70
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/J/FB Jablonec nad Nisou NM