Karta atleta

Export do excelu
  • Kryštof Šípek
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér: Klíma Tomáš
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.03 Brno 23.05.2013
150 m 24.62 Brno 23.05.2013
200 m 25.64 Znojmo 28.06.2020
300 m 41.73 Znojmo 28.05.2017
400 m 56.55 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
400 m 55.53 Znojmo 28.06.2020
600 m 1:50.27 Brno 11.09.2013
800 m 2:01.46 Břeclav 26.05.2018
800 m 2:00.23 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
1000 m 3:10.49 Olomouc 27.09.2015
1000 m 2:56.67 h Praha - Stromovka 09.12.2017
1500 m 4:27.67 Kaunas 07.07.2017
1500 m 4:29.23 h Ostrava 13.02.2018
3000 m 10:21.57 h Praha - Stromovka 05.03.2017
3000 m 11:04.23 Znojmo 04.06.2017
60 m překážek (0.76) 12.89 Brno 02.05.2013
2000 m překážek (0.91) 7:06.38 Břeclav 26.09.2020
3000 m překážek 11:30.79 Plzeň 28.09.2019
skok daleký 5.31 Kladno 06.06.2017
pohár rozhlasu 1072 Břeclav 23.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 25.64 Znojmo 28.06.2020
400 m 55.53 Znojmo 28.06.2020
800 m 2:10.44 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
1500 m 4:47.00 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
2000 m překážek (0.91) 7:06.38 Břeclav 26.09.2020
3000 m překážek 11:47.44 Opava 03.10.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 3000 m překážek/J 14 Opava 11:47.44
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 2000 m překážek (0.91)/J Břeclav 7:06.38
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) 2000 m překážek (0.91)/J 7 Třinec 7:16.40
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 2000 m překážek (0.91)/J 8 Vyškov 7:45.66
28.06.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Znojmo) 400 m/J 5 Znojmo 55.53
28.06.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Znojmo) 200 m/J/B01 5 Znojmo 25.64
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/J 13 Ostrava - Vítkovice 2:14.89
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 800 m/M/B02 9 Ostrava - Vítkovice 2:10.44
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/J 9 Ostrava - Vítkovice 4:47.00