Karta atleta

Export do excelu
  • František Doubek
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC Jablonec nad Nisou, z. s.
  • Trenér: Rucký Miroslav
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Dálka 870 929
    akt. 31.03.2020
  • Úspěchy:
    2018: ME17-oštěp/Q, 10boj/13.; 2019: EYOF-10boj/4., 100-200-300-400 m/R
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 - - 2 1 - 2 - -
- - - - - - 1 - - 1 2 - - - -
- - - - - - - 1 - - 1 - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Dráha Dorostenci
desetiboj 7526 Nova Gorica 06.10.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.07 h Praha - Stromovka 08.02.2020
60 m 07.19 Moravská Třebová 19.09.2020
100 m 11.02 Praha - Eden 25.07.2020
150 m 18.12 Dvůr Králové nad Labem 18.08.2017
200 m 22.22 Liberec 19.07.2020
400 m 49.30 Praha - Eden 25.07.2020
600 m 1:33.86 h Jablonec nad Nisou 16.01.2019
1000 m 2:51.10 h Praha - Stromovka 10.02.2019
1000 m 2:55.48 Moravská Třebová 19.09.2020
1500 m 4:43.36 Nova Gorica 06.10.2019
60 m překážek (0.84) 08.57 h Praha-Strahov 16.12.2017
60 m překážek (0.91) 08.12 h Praha - Stromovka 23.02.2019
60 m překážek (0.99) 08.07 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m překážek (0.84) 13.97 Olomouc 26.05.2017
110 m překážek (0.91) 14.36 Zlín 01.06.2019
110 m překážek (1.06) 17.80 Brno 29.09.2019
110 m překážek (0.99) 13.95 Liberec 11.07.2020
200 m překážek (0.76) 27.24 Česká Lípa 06.09.2017
skok vysoký 1.95 Rumburk 11.05.2019
skok vysoký 1.92 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok o tyči 4.43 h Praha - Stromovka 23.02.2019
skok o tyči 4.50 Bílina 18.05.2019
skok daleký 7.24 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok daleký 7.18 Plzeň 20.06.2020
trojskok 12.81 h Jablonec nad Nisou 27.01.2018
trojskok 13.35 Jablonec nad Nisou 15.09.2018
vrh koulí 4kg 14.35 Týniště nad Orlicí 13.08.2017
vrh koulí 4kg 15.38 h Praha - Stromovka 09.12.2017
vrh koulí 5kg 15.16 h Jablonec nad Nisou 23.01.2019
vrh koulí 5kg 15.38 Nova Gorica 05.10.2019
vrh koulí 6kg 14.56 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
vrh koulí 6kg 14.52 Plzeň 20.06.2020
vrh koulí 7,26kg 11.90 Brno 29.09.2019
hod diskem 1kg 46.09 Praha - Eden 21.06.2017
hod diskem 1,5kg 47.91 Nova Gorica 06.10.2019
hod diskem 1,75kg 42.70 Praha - Eden 26.07.2020
hod diskem 2kg 37.89 Turnov 22.08.2020
hod oštěpem 600g 60.38 Břeclav 24.09.2017
hod oštěpem 700g 65.13 Halle 27.05.2018
hod oštěpem 800g 62.02 Praha - Eden 26.07.2020
sedmiboj 3338 Svitavy 29.04.2017
čtyřboj 1820 Nová Paka 05.07.2016
sedmiboj hala [Dci] 5231 h Praha - Stromovka 10.02.2019
sedmiboj hala [J] 5307 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
devítiboj 5758 Olomouc 27.05.2017
desetiboj [M] 6179 Brno 29.09.2019
desetiboj [Dci] 7526 Nova Gorica 06.10.2019
desetiboj [J] 7666 Plzeň 20.06.2020
klasický pětiboj 3555 Kolín 31.08.2020
30 m 03.07 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.07 h Praha - Stromovka 08.02.2020
60 m 07.19 Moravská Třebová 19.09.2020
100 m 11.02 Praha - Eden 25.07.2020
200 m 22.22 Liberec 19.07.2020
400 m 49.30 Praha - Eden 25.07.2020
1000 m 2:52.30 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
1000 m 2:55.48 Moravská Třebová 19.09.2020
1500 m 4:45.94 Plzeň 21.06.2020
60 m překážek (0.99) 08.07 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
110 m překážek (0.99) 13.95 Liberec 11.07.2020
skok vysoký 1.92 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok vysoký 1.95 Moravská Třebová 19.09.2020
skok o tyči 4.40 h Jablonec nad Nisou 08.01.2020
skok o tyči 4.40 Plzeň 21.06.2020
skok daleký 7.24 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok daleký 7.18 Plzeň 20.06.2020
vrh koulí 6kg 14.56 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
vrh koulí 6kg 14.52 Plzeň 20.06.2020
hod diskem 1,75kg 42.70 Praha - Eden 26.07.2020
hod diskem 2kg 37.89 Turnov 22.08.2020
hod oštěpem 800g 62.02 Praha - Eden 26.07.2020
sedmiboj hala [J] 5307 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
desetiboj [J] 7666 Plzeň 20.06.2020
klasický pětiboj 3555 Kolín 31.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) skok daleký/M/S01 1 Moravská Třebová 7.00
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) skok vysoký/M/S01 2 Moravská Třebová 1.95
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) 60 m překážek/M/B01 1 Moravská Třebová 07.92
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) vrh koulí 5kg/M/S01 1 Moravská Třebová 15.39
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) hod oštěpem 700g/M/S01 1 Moravská Třebová 54.87
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) 1000 m/M/B01 3 Moravská Třebová 2:55.48
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) 60 m/M/B02 1 Moravská Třebová 07.19
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) 200 m/M/B02 2 Moravská Třebová 22.52
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/R3 Ostrava - Vítkovice DQ
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/J Ostrava - Vítkovice 6.96
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) hod oštěpem 800g/J Ostrava - Vítkovice NM
31.08.2020 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) klasický pětiboj/J Kolín 3555
31.08.2020 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J Kolín 22.59
31.08.2020 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/J Kolín 4:59.84
31.08.2020 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1,75kg/J Kolín 40.27
31.08.2020 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 800g/J Kolín 54.73
31.08.2020 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/J Kolín 7.11
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 100 m/M/R01 1 Turnov 11.26
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 100 m/M/FA 1= Turnov 11.37
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) hod diskem 2kg/M 5 Turnov 37.89
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj [J]/J/F Praha - Eden 7579
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/J/B1 1 Praha - Eden 11.02
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B1 1 Praha - Eden 49.30
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/J 8 Praha - Eden 4:56.66
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/B1 1 Praha - Eden 14.96
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/J 4 Praha - Eden 1.92
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok o tyči/J Praha - Eden 4.20
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/J Praha - Eden 7.04
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 6kg/J Praha - Eden 14.00
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,75kg/J Praha - Eden 42.70
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/J Praha - Eden 62.02
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/R01 1 Liberec 11.05
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/FA Liberec 11.03
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B01 1 Liberec 22.22
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 110 m překážek (0.99)/J MS Liberec 13.95
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) hod diskem 1,75kg/J MS Liberec 42.18
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) desetiboj [J]/J MS Liberec 0042
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R01 1 Bílina 11.09
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/FA Bílina 11.05
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/M/B01 1 Bílina 50.36
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/J/B 1 Plzeň 11.04
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/J Plzeň 7.18
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 6kg/J Plzeň 14.52
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/J Plzeň 1.89
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/J/B 1 Plzeň 50.64
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/J/B 2 Plzeň 4:45.94
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 110 m překážek (0.99)/J/B 1 Plzeň 14.67
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 1,75kg/J Plzeň 41.83
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 800g/J Plzeň 60.19
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok o tyči/J Plzeň 4.40
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) desetiboj [J]/J Plzeň 7666
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) desetiboj [J]/J Hradec Králové DNF
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/J/B01 1 Hradec Králové 50.42
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 6kg/J Hradec Králové 14.43
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/J Hradec Králové 6.81
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/J 2= Hradec Králové 1.85
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/B01 1 Hradec Králové 11.10
17.05.2020 Vrhačské zahajovačky (AC Rumburk, z.s.) vrh koulí 6kg/J Rumburk 14.20
17.05.2020 Vrhačské zahajovačky (AC Rumburk, z.s.) hod oštěpem 800g/J Rumburk 52.95
17.05.2020 Vrhačské zahajovačky (AC Rumburk, z.s.) hod diskem 1,75kg/J Rumburk 40.68
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/R3 1 Ostrava - Vítkovice 08.18
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/J Ostrava - Vítkovice NM
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/J Ostrava - Vítkovice 7.06
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/F 4 Ostrava - Vítkovice 08.07
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/B1 1 Praha - Stromovka 07.07
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/J Praha - Stromovka 7.24
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 6kg/J Praha - Stromovka 14.10
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/J Praha - Stromovka 1.92
09.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/B1 1 Praha - Stromovka 08.13
09.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/J Praha - Stromovka DNS
09.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) sedmiboj hala [J]/J/F Praha - Stromovka DNF
05.02.2020 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B7 1 Jablonec nad Nisou 07.14
05.02.2020 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/M Jablonec nad Nisou 4.25
01.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec, z.s.) skok o tyči/J Jablonec nad Nisou NM
01.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/J/FA Jablonec nad Nisou DNS
01.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec, z.s.) vrh koulí 6kg/J Jablonec nad Nisou 14.56
01.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/J/R02 1 Jablonec nad Nisou 07.13
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m/J/B01 1 Ostrava - Vítkovice 07.14
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 6kg/J Ostrava - Vítkovice 13.76
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/J Ostrava - Vítkovice 6.76
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/J Ostrava - Vítkovice 1.92
19.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) sedmiboj hala [J]/J Ostrava - Vítkovice 5307
19.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.99)/J/B01 1 Ostrava - Vítkovice 08.24
19.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok o tyči/J/S02 1= Ostrava - Vítkovice 4.40
19.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 1000 m/J/B02 3 Ostrava - Vítkovice 3:04.72
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj hala [J]/J/F Jablonec nad Nisou 5043
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/J/B01 2 Jablonec nad Nisou 07.25
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/B01 1 Jablonec nad Nisou 08.50
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 6kg/J/FA Jablonec nad Nisou 13.80
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/J/FA Jablonec nad Nisou 6.63
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/J/FA Jablonec nad Nisou 4.00
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/J/B02 1 Jablonec nad Nisou 2:52.30
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/J/FA 6 Jablonec nad Nisou 1.75
08.01.2020 1. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/M 1= Jablonec nad Nisou 4.40
08.01.2020 1. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.99)/J Jablonec nad Nisou 08.38