Karta atleta

Export do excelu
  • Marian Pražák
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.00 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 07.25 h Praha - Stromovka 23.02.2019
60 m 07.33 Otrokovice 19.05.2020
100 m 11.26 Znojmo 23.08.2020
150 m 18.78 h Ostrava 20.02.2018
150 m 17.32 Holešov 01.05.2019
200 m 24.69 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
200 m 23.16 Opava 03.10.2020
300 m 38.95 Holešov 01.05.2019
skok daleký 4.90 Otrokovice 03.05.2018
vrh koulí 5kg 09.08 Otrokovice 03.08.2019
vrh koulí 6kg 07.26 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1,5kg 19.31 Otrokovice 03.08.2019
hod diskem 1,75kg 16.08 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 700g 22.07 Otrokovice 03.08.2019
hod oštěpem 800g 22.17 Otrokovice 11.05.2020
pohár rozhlasu 1063 Uherské Hradiště 23.05.2018
středoškolský pohár 0765 Kroměříž 17.09.2019
sprintérský trojboj 2372 Uherské Hradiště 28.05.2020
vrhačský trojboj 0879 Otrokovice 03.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.33 Otrokovice 19.05.2020
100 m 11.26 Znojmo 23.08.2020
200 m 23.16 Opava 03.10.2020
vrh koulí 6kg 07.26 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1,75kg 16.08 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 800g 22.17 Otrokovice 11.05.2020
sprintérský trojboj 2372 Uherské Hradiště 28.05.2020
vrhačský trojboj 0714 Otrokovice 11.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 100 m/J/R01 6 Opava 11.65
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 200 m/J/B03 3 Opava 23.16
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B01 5 Břeclav 11.44
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B02 3 Břeclav 23.32
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/J/R2 4 Ostrava - Vítkovice 11.26
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/FA Znojmo 11.26
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/R02 1 Znojmo 11.38
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/M/B02 1 Znojmo 23.51
15.08.2020 Mítink Zlín 2020 (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/M/B3 7 Zlín 11.48
15.08.2020 Mítink Zlín 2020 (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m/M/B3 3 Zlín 23.63
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 100 m/J/R02 1 Olomouc 11.63
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/FA Břeclav 11.46
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/R02 1 Břeclav 11.51
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B02 1 Břeclav 23.42
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/J/B01 5 Vyškov 11.44
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/J/B03 2 Vyškov 23.61
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/FA Vyškov 11.31
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/R03 1 Vyškov 11.35
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/M/B02 2 Vyškov 23.41
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 100 m/M/R05 4 Olomouc 11.65
20.06.2020 Krajský pohár jednotlivců dorosteneckých a juniorských kategorií (Atletika Holešov, z.s.) 200 m/J/B01 2 Holešov 23.57
20.06.2020 Krajský pohár jednotlivců dorosteneckých a juniorských kategorií (Atletika Holešov, z.s.) 100 m/J/R01 1 Holešov 11.57
20.06.2020 Krajský pohár jednotlivců dorosteneckých a juniorských kategorií (Atletika Holešov, z.s.) 100 m/J/F Holešov 11.47
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) 100 m/M/B01 1 Otrokovice 11.33
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) 200 m/M/B01 3 Otrokovice 23.77
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/J Uherské Hradiště 07.18
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m/M/B01 3 Uherské Hradiště 11.31
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m/M/B01 5 Uherské Hradiště 23.27
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) sprintérský trojboj/M 2= Uherské Hradiště 2372
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) 100 m/J Otrokovice 11.68
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/M Otrokovice 07.33
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod diskem 1,75kg/J Otrokovice 16.08
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 6kg/J Otrokovice 07.26
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod oštěpem 800g/J Otrokovice 22.17
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrhačský trojboj/J Otrokovice 0714