Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Žák
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: Kubica Jaroslav
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.41 Praha - Děkanka 05.10.2019
60 m 07.75 h Praha - Stromovka 01.02.2020
60 m 07.58 Praha - Děkanka 18.06.2020
100 m 11.77 Plzeň 19.07.2020
150 m 19.02 h Praha-Strahov 16.12.2017
150 m 17.71 Praha - Děkanka 28.05.2020
200 m 24.23 h Praha - Stromovka 02.02.2020
200 m 23.67 Vlašim 23.08.2020
300 m 38.70 Praha - Děkanka 04.06.2020
400 m 54.76 Praha - Přátelství 27.08.2020
skok vysoký 1.40 Praha - Děkanka 07.10.2019
skok daleký 4.84 Praha - Eden 21.06.2017
trojskok 09.21 Praha - Děkanka 16.10.2018
vrh koulí 4kg 07.91 h Praha - Strahov 27.01.2017
vrh koulí 6kg 09.01 Praha - Děkanka 24.09.2020
hod diskem 1,5kg 25.65 Praha - Děkanka 18.10.2019
hod kladivem 6kg 15.90 Praha - Děkanka 29.09.2020
hod oštěpem 700g 29.95 Praha - Děkanka 10.10.2019
hod oštěpem 800g 35.57 Praha - Děkanka 09.10.2020
pohár rozhlasu 1494 Radotín 10.05.2018
sprintérský trojboj 2011 Praha - Děkanka 18.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.75 h Praha - Stromovka 01.02.2020
60 m 07.58 Praha - Děkanka 18.06.2020
100 m 11.77 Plzeň 19.07.2020
150 m 17.71 Praha - Děkanka 28.05.2020
200 m 24.23 h Praha - Stromovka 02.02.2020
200 m 23.67 Vlašim 23.08.2020
300 m 38.70 Praha - Děkanka 04.06.2020
400 m 54.76 Praha - Přátelství 27.08.2020
skok vysoký 1.40 Praha - Děkanka 05.10.2020
vrh koulí 6kg 09.01 Praha - Děkanka 24.09.2020
hod kladivem 6kg 15.90 Praha - Děkanka 29.09.2020
hod oštěpem 800g 35.57 Praha - Děkanka 09.10.2020
sprintérský trojboj 2011 Praha - Děkanka 18.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2020 Podzimní závody v hodu oštěpem (Spartak Praha 4) hod oštěpem 800g/M Praha - Děkanka 35.57
05.10.2020 Podzimní závody ve skoku vysokém (Spartak Praha 4) skok vysoký/M 5 Praha - Děkanka 1.40
03.10.2020 Muži - Ženy 2020 (Spartak Praha 4) 100 yardů/M/B01 Praha - Děkanka DQ
29.09.2020 Podzimní závody v hodu kladivem (Spartak Praha 4) hod kladivem 6kg/J Praha - Děkanka 15.90
24.09.2020 Podzimní závody ve vrhu koulí (Spartak Praha 4) vrh koulí 6kg/J Praha - Děkanka 09.01
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) 100 m/J/B03 4 Praha - Přátelství 11.90
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) 400 m/J/B05 2 Praha - Přátelství 54.76
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/R02 3 Vlašim 11.89
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/FB Vlašim 11.83
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B02 2 Vlašim 23.67
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/FA 6 Plzeň 11.77
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B01 6 Plzeň 24.87
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R03 1 Plzeň 11.90
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/FA 4 Pacov 11.65
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/R02 2 Pacov 11.52
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/B02 2 Pacov 23.76
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/J/R03 3 Praha - Eden 11.97
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/J/FB 4 Praha - Eden 12.17
27.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B04 4 Praha - Eden 24.46
18.06.2020 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) sprintérský trojboj/M Praha - Děkanka 2011
18.06.2020 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) 100 m/M/B01 6 Praha - Děkanka 12.00
18.06.2020 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) 60 m/M/B02 1 Praha - Děkanka 07.58
18.06.2020 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) 200 m/M/B03 1 Praha - Děkanka 24.23
04.06.2020 Veřejné závody - Děkanka podruhé (Spartak Praha 4) 300 m/M/B03 2 Praha - Děkanka 38.70
04.06.2020 Veřejné závody - Děkanka podruhé (Spartak Praha 4) 100 m/M/B02 2 Praha - Děkanka 12.16
28.05.2020 Veřejné závody - Děkanka poprvé (Spartak Praha 4) 150 m/M/B01 2 Praha - Děkanka 17.71
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/FB Praha - Stromovka DNS
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/R01 5 Praha - Stromovka 07.75
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/B06 5 Praha - Stromovka 24.23