Karta atleta

Export do excelu
  • Philippe Carpentier
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Konop Petr
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
400 m 53.04 Písek 10.07.2021
800 m 2:04.60 h Praha - Stromovka 25.01.2020
800 m 1:57.79 Domažlice 06.06.2020
1000 m 2:45.47 h Jablonec nad Nisou 30.01.2019
1000 m 2:36.19 Cheb 27.08.2020
1500 m 4:01.47 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
1500 m 4:01.22 Ostrava 23.05.2021
3000 m 08:41.39 h Ostrava 06.03.2021
3000 m 08:48.94 Stříbro 18.05.2021
5000 m 15:41.17 Pardubice 05.06.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 54.45 Praha - Eden 26.09.2020
800 m 2:04.60 h Praha - Stromovka 25.01.2020
800 m 1:57.79 Domažlice 06.06.2020
1000 m 2:36.19 Cheb 27.08.2020
1500 m 4:01.47 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
1500 m 4:02.32 Domažlice 18.07.2020
3000 m 08:52.49 Domažlice 19.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů mílařů, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Český běžecký klub, z.s.) Přespolní běh mílaři/M 33 Praha - Běchovice 13:51
05.12.2020 Běh Bukovem, Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu (AC Falcon Rokycany z.s.) Přespolní běh/J Plískov 16:11
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 1500 m/J 7 Opava 4:17.26
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 800 m/J/B01 9 Opava 2:05.74
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 800 m/J 4 Praha - Eden 2:02.80
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B03 5 Praha - Eden 54.45
20.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/U23M 13 Jablonec nad Nisou 4:12.43
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/J 11 Ostrava - Vítkovice 4:11.72
27.08.2020 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 1000 m/M 5 Cheb 2:36.19
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 1500 m/M 4 Praha - Děkanka 4:07.68
16.08.2020 55. ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice) 1500 m/M/B01 13 Domažlice 4:09.16
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 1500 m/M Domažlice 4:02.32
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/M 5 České Budějovice 4:07.38
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 800 m/J/B01 2 Karlovy Vary 2:01.84
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 400 m/J/B03 Karlovy Vary DNF
19.06.2020 7. mítink Plzeňského kraje (Mílaři Domažlice) 3000 m/M Domažlice 08:52.49
06.06.2020 4. mítink Plzeňského kraje (AC Domažlice) 800 m/M/B01 3 Domažlice 1:57.79
23.05.2020 2. mítink Plzeňského kraje (TJ Baník Stříbro ) 1500 m/M Stříbro 4:04.05
15.05.2020 1. mítink Plzeňského kraje (AC Falcon Rokycany z.s.) 1000 m/M Rokycany 2:37.98
23.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/M 13 Ostrava - Vítkovice 4:06.80
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/J Ostrava - Vítkovice 4:01.47
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 1500 m/M/B01 1 Ostrava - Vítkovice 4:03.24
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 800 m/M/F MS Praha - Stromovka 2:04.60
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 1500 m/M 4 Praha - Stromovka 4:05.48
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/J Ostrava - Vítkovice 4:09.57