Karta atleta

Export do excelu
  • Michael Höfner
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šimánek Jindřich
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 2 - - 1 1 -
- - - - - - - - - 1 - - - 1 -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Hala Dorostenci
4 x 200 m 1:29.97 Ostrava 25.02.2018

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.15 Brno 26.06.2017
60 m 07.15 h Ostrava 24.02.2018
100 m 10.93 Ostrava 28.09.2019
150 m 16.84 Jablonec nad Nisou 07.10.2017
150 m 16.88 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 22.26 Praha - Eden 05.07.2019
200 m 22.60 h Praha - Stromovka 02.02.2020
300 m 38.2 Praha - Kotlářka 08.06.2016
300 m 36.20 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 50.13 Zlín 31.05.2019
800 m 2:41.91 Praha 23.04.2015
1000 m 2:58.26 h Praha - Stromovka 11.02.2018
1500 m 4:44.12 Zlín 01.06.2019
60 m překážek (0.76) 11.06 Praha 23.04.2015
60 m překážek (0.91) 09.40 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
60 m překážek (0.99) 09.42 h Jablonec nad Nisou 08.01.2020
100 m překážek (0.84) 16.72 Praha - Kotlářka 08.10.2017
110 m překážek (0.91) 16.40 Praha - Juliska 13.10.2019
300 m překážek (0.84) 39.55 Praha - Eden 26.05.2019
skok vysoký 1.60 h Praha - Stromovka 10.02.2018
skok vysoký 1.63 Zlín 31.05.2019
skok o tyči 3.80 Praha-Eden 11.08.2019
skok o tyči 3.90 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 6.92 Praha - Eden 25.05.2019
skok daleký 6.65 h Praha - Stromovka 08.02.2020
vrh koulí 3kg 12.38 Kolín 27.09.2015
vrh koulí 4kg 10.89 h Praha-Strahov 24.02.2016
vrh koulí 4kg 10.35 Praha - Děkanka 25.05.2016
vrh koulí 5kg 11.47 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
vrh koulí 5kg 13.41 Praha - Eden 25.05.2019
vrh koulí 6kg 11.09 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 6kg 10.25 Praha - Přátelství 27.08.2020
hod diskem 1kg 34.55 Praha-Juliska 22.06.2016
hod diskem 1,5kg 36.04 Bílina 05.05.2019
hod oštěpem 600g 37.64 Praha - Kotlářka 08.10.2017
hod oštěpem 700g 40.12 Praha - Juliska 19.09.2019
hod kriketovým míčkem 41.70 Praha 23.04.2015
pohár rozhlasu 0000 Praha - Kotlářka 23.05.2018
pětiboj 1925 Praha 23.04.2015
sedmiboj hala [Dci] 4152 h Praha - Stromovka 11.02.2018
sedmiboj hala [J] 4389 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
desetiboj [Dci] 6182 Praha - Juliska 13.10.2019
vrhačský trojboj 1511 Praha - Juliska 19.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.16 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
100 m 11.06 Praha - Juliska 18.08.2020
150 m 16.88 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 22.60 h Praha - Stromovka 02.02.2020
200 m 22.65 Plzeň 09.08.2020
300 m 36.20 h Praha - Stromovka 21.01.2020
1000 m 3:02.36 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
60 m překážek (0.99) 09.42 h Jablonec nad Nisou 08.01.2020
skok vysoký 1.57 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok o tyči 3.90 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 6.65 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok daleký 6.85 Praha - Juliska 18.08.2020
vrh koulí 6kg 11.09 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 6kg 10.25 Praha - Přátelství 27.08.2020
sedmiboj hala [J] 4389 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/U23M/R1 5 Jablonec nad Nisou 11.31
20.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/U23M/R2 5 Jablonec nad Nisou 22.78
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/J/R3 4 Ostrava - Vítkovice 11.15
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/J 5 Ostrava - Vítkovice 6.67
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) vrh koulí 6kg/J 11 Praha - Přátelství 10.25
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) skok daleký/M Praha - Děkanka 6.37
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/M/R04 Praha - Děkanka DNS
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 100 m/J/B01 2 Praha - Juliska 11.06
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 200 m/J/B01 Praha - Juliska DNS
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) skok daleký/J Praha - Juliska 6.85
09.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/R2 8 Plzeň 22.65
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M 5 Praha - Eden 11.11
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M Praha - Eden DQ
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m/M/R01 2 Domažlice 11.48
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 200 m/M/B01 5 Domažlice 22.98
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) skok daleký/M 5 Domažlice 6.32
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m/M/FA 4 Domažlice 11.43
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/M/B01 4 České Budějovice 23.29
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/R03 5 České Budějovice 11.35
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/FB České Budějovice 11.23
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/B1 3 Praha - Stromovka 07.23
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/J 4 Praha - Stromovka 6.65
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 6kg/J Praha - Stromovka DNS
09.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) sedmiboj hala [J]/J/F Praha - Stromovka DNF
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/FA 7 Praha - Stromovka 07.26
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/J/S02 3 Praha - Stromovka 3.90
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/J Praha - Stromovka 6.64
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/R01 2 Praha - Stromovka 07.23
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/B02 2 Praha - Stromovka 22.60
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/B2 7 Praha - Stromovka 09.46
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B5 3 Praha - Stromovka 22.75
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/M/S2 5 Praha - Stromovka 6.39
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B3 4 Praha - Stromovka 07.24
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 6kg/J 10 Praha - Stromovka 09.30
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B5 1 Praha - Stromovka 36.20
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B6 1 Praha - Strahov 16.88
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B19 1 Praha - Strahov 16.95
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) skok daleký/M 7 Praha - Strahov 6.57
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/J 5 Ostrava - Vítkovice 6.26
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/B01 5 Ostrava - Vítkovice 07.19
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj hala [J]/J/F 4 Jablonec nad Nisou 4389
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/J/B01 1 Jablonec nad Nisou 07.16
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/J/FA Jablonec nad Nisou 3.90
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/J/B02 4 Jablonec nad Nisou 3:02.36
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 6kg/J/FB Jablonec nad Nisou 11.09
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/J/FB Jablonec nad Nisou 6.61
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/J/FB 7= Jablonec nad Nisou 1.57
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/B03 2 Jablonec nad Nisou 09.61
08.01.2020 1. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/M Jablonec nad Nisou 6.48
08.01.2020 1. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.99)/J 5 Jablonec nad Nisou 09.42