Karta atleta

Export do excelu
  • Denisa Jansová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér: Novotná Gréta
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
200 m 29.67 Stará Boleslav 09.09.2020
300 m 46.97 Stará Boleslav 23.09.2020
400 m 65.74 Wendelstein 17.10.2020
500 m 1:26.57 Stará Boleslav 04.09.2019
600 m 1:52.03 Hradec Králové 06.05.2016
800 m 2:36.30 h Praha - Stromovka 02.12.2017
800 m 2:26.53 Jablonec nad Nisou 18.07.2020
1500 m 5:26.44 Brno 12.09.2017
2000 m 8:25.24 Praha - Děkanka 05.06.2016
200 m překážek (0.76) 36.61 Nové Město nad Metují 17.06.2017
300 m překážek (0.76) 50.78 Ústí nad Orlicí 16.06.2018
400 m překážek (0.76) 68.78 Jablonec nad Nisou 18.07.2020
skok daleký 4.10 Trutnov 09.10.2019
středoškolský pohár 2001 Hradec Králové 25.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 29.67 Stará Boleslav 09.09.2020
300 m 46.97 Stará Boleslav 23.09.2020
400 m 65.74 Wendelstein 17.10.2020
800 m 2:26.53 Jablonec nad Nisou 18.07.2020
400 m překážek (0.76) 68.78 Jablonec nad Nisou 18.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.10.2020 Mittelfränkische Meisterschaften der m/w U18, U20 und M/F 400 m/Jky Wendelstein 65.74
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 800 m/Jky 11 Praha - Eden 2:42.51
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.76)/Jky/B02 3 Praha - Eden 73.42
23.09.2020 4. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 300 m/Jky Stará Boleslav 46.97
09.09.2020 2. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 400 m překážek (0.76)/Ž 5 Stará Boleslav 69.48
09.09.2020 2. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 200 m/Jky Stará Boleslav 29.67
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Jky/R2 6 Ostrava - Vítkovice 2:28.76
29.08.2020 KPD dorostu a juniorů KHK a Pardubického kraje (SK Nové Město nad Metují) 800 m/Jky Nové Město nad Metují 2:28.03
29.08.2020 KPD dorostu a juniorů KHK a Pardubického kraje (SK Nové Město nad Metují) 400 m překážek (0.76)/Jky Nové Město nad Metují 69.94
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Ž/B02 1 Kolín 2:26.97
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 4 Kolín 70.08
09.08.2020 Unterfränkische Meisterschaften 2020 (LG Main Spessart) 800 m/Ž Marktheidenfeld 2:28.65
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Ž 7 Jablonec nad Nisou 2:26.53
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B03 2 Jablonec nad Nisou 68.78
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 800 m/Ž/B02 5 Olomouc 2:30.55
20.06.2020 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 800 m/Jky Pardubice 2:36.63
20.06.2020 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 400 m překážek (0.76)/Jky Pardubice 75.85
13.06.2020 KP mužů, žen, juniorů a dorostu (Atletika Jihlava) 400 m překážek (0.76)/Ž MS Jihlava 71.19
06.06.2020 2. Oddílové kontrolní závody pro ročníky 2006 a starší (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Ž Jablonec nad Nisou 2:34.35
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Hradec Králové (TJ Sokol Hradec Králové) 300 m překážek/Ž Hradec Králové 50.58
25.05.2020 Oddílové závody (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Ž Hradec Králové 2:33.08