Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Bažoutová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér: Slanař Jan
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Dálka 886 946
    akt. 31.03.2020
  • Úspěchy:
    2018: ME17-7boj/19.; 2019: EYOF-7boj/13.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 1 - - 1 - -
- - - - - - 1 - - 1 - - - 1 -
- - - - - - - 1 - 1 2 - 2 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.6 h Chrudim 08.01.2018
60 m 08.74 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
60 m 08.02 Litomyšl 18.06.2017
100 m 12.91 Litomyšl 20.05.2018
150 m 19.15 h Praha - Stromovka 05.03.2017
150 m 19.05 Olomouc 26.05.2017
200 m 25.74 Györ 05.07.2018
300 m 42.96 h Praha-Stromovka 05.03.2016
300 m 42.69 Třebíč 10.09.2016
400 m 63.24 Třebíč 29.05.2016
600 m 1:47.24 Třebíč 19.05.2015
800 m 2:32.37 h Praha-Stromovka 12.02.2016
800 m 2:32.05 Kolín 02.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.0 h Chrudim 03.12.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 10.16 Stará Boleslav 24.05.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 09.10 h Praha - Stromovka 10.02.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 08.76 h Praha - Stromovka 23.02.2019
60 m překážek (0.84) 08.80 h Praha - Stromovka 08.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 14.30 Litomyšl 18.06.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 14.35 Olomouc 29.06.2019
100 m překážek (0.84) 14.73 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
skok vysoký 1.65 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok vysoký 1.68 Praha - Eden 25.07.2020
skok daleký 5.72 Čáslav 26.08.2017
skok daleký 5.80 h Praha - Strahov 02.02.2020
vrh koulí 3kg 13.24 h Praha - Stromovka 24.02.2019
vrh koulí 3kg 13.58 Baku 24.07.2019
vrh koulí 4kg 11.84 h Praha - Stromovka 08.02.2020
vrh koulí 4kg 11.93 Hradec Králové 13.06.2020
hod oštěpem 500g 43.74 Zlín 01.06.2019
hod oštěpem 600g 40.67 Opava 03.10.2020
hod kriketovým míčkem 45.06 Chrudim 29.04.2015
pohár rozhlasu 2113 Třebíč 23.05.2017
středoškolský pohár 2281 Jihlava 26.09.2017
pětiboj 2958 Stará Boleslav 24.05.2015
pětiboj hala [Zky] 3232 h Praha - Stromovka 10.02.2017
pětiboj hala [Dky] 3621 h Praha - Stromovka 08.02.2019
pětiboj hala [Z] 3717 h Praha - Stromovka 08.02.2020
sedmiboj [Zky] 5000 Olomouc 27.05.2017
sedmiboj [Dky] 5428 Zlín 01.06.2019
sedmiboj [Z] 5069 Praha - Eden 26.07.2020
sprintérský trojboj 2269 Litomyšl 05.08.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.07 Chrudim 01.06.2020
200 m 25.92 Praha - Eden 25.07.2020
800 m 2:33.91 h Praha - Stromovka 08.02.2020
800 m 2:35.95 Praha - Eden 26.07.2020
60 m překážek (0.84) 08.80 h Praha - Stromovka 08.02.2020
100 m překážek (0.84) 14.73 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
skok vysoký 1.65 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok vysoký 1.68 Praha - Eden 25.07.2020
skok daleký 5.80 h Praha - Strahov 02.02.2020
skok daleký 5.68 Litomyšl 04.07.2020
vrh koulí 4kg 11.84 h Praha - Stromovka 08.02.2020
vrh koulí 4kg 11.93 Hradec Králové 13.06.2020
hod oštěpem 600g 40.67 Opava 03.10.2020
pětiboj hala [Z] 3717 h Praha - Stromovka 08.02.2020
sedmiboj [Z] 5069 Praha - Eden 26.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 600g/Jky Opava 40.67
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.84)/Jky/B02 4 Opava 15.18
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) skok daleký/Jky 5 Opava 5.45
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Jky/R3 3 Ostrava - Vítkovice 14.73
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Jky 7 Ostrava - Vítkovice 5.44
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Jky 9 Ostrava - Vítkovice 10.94
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Jky/F 6 Ostrava - Vítkovice 14.77
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.84)/Jky/B01 2 Třinec 15.14
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 4kg/Jky Třinec 11.41
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Jky Třinec 5.65
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 3 Jičín 15.60
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) skok daleký/Ž Jičín 5.67
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) vrh koulí 4kg/Ž Jičín 11.40
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Z]/Jky/F Praha - Eden 5069
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/B1 6 Praha - Eden 15.07
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B1 3 Praha - Eden 25.92
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Jky 9 Praha - Eden 2:35.95
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Jky Praha - Eden 1.68
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Jky Praha - Eden 5.54
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Jky Praha - Eden 11.63
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Jky Praha - Eden 38.24
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž Ústí nad Orlicí 11.92
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/Ž/B02 1 Ústí nad Orlicí 26.80
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/Jky 7 Vyškov 1.54
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m překážek (0.84)/Jky/B01 2 Vyškov 15.23
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Jky 7 Vyškov 5.13
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) hod oštěpem 600g/Ž Litomyšl 40.19
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Ž Litomyšl 5.68
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 1 Litomyšl 14.75
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 7 Plzeň 16.66
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Ž 9 Plzeň 1.63
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 4kg/Ž 7 Plzeň 11.49
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B02 5 Plzeň 26.57
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) sedmiboj [Z]/Ž 9 Plzeň 4695
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Ž/B 11 Plzeň 2:44.13
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 600g/Ž 4 Plzeň 37.38
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Ž 7 Plzeň 5.74
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) sedmiboj [Z]/Jky Hradec Králové DNF
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Jky/B01 1 Hradec Králové 26.56
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m překážek (0.84)/Jky/B01 Hradec Králové DQ
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 4kg/Jky Hradec Králové 11.93
14.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Jky Hradec Králové DNS
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Jky Hradec Králové 1.63
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Chrudim (Atletika Chrudim) 60 m/Jky Chrudim 08.07
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Chrudim (Atletika Chrudim) skok vysoký/Jky Chrudim 1.62
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Chrudim (Atletika Chrudim) hod oštěpem 600g/Jky Chrudim 38.90
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/R1 3 Ostrava - Vítkovice 08.85
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Jky 13 Ostrava - Vítkovice 5.26
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Jky 5 Ostrava - Vítkovice 11.65
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/F 6 Ostrava - Vítkovice 08.88
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/B1 3 Praha - Stromovka 08.80
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Jky 4 Praha - Stromovka 1.65
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Jky 6 Praha - Stromovka 5.41
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Jky Praha - Stromovka 11.84
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj hala [Z]/Jky/F Praha - Stromovka 3717
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Jky/B2 7 Praha - Stromovka 2:33.91
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) skok daleký/Ž Praha - Strahov 5.80
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) skok vysoký/Ž Praha - Strahov 1.62
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/B02 1 Praha - Strahov 09.03
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) skok daleký/Jky MS Praha - Stromovka 5.47
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) vrh koulí 4kg/Jky MS Praha - Stromovka 11.40
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 800 m/Ž/F Praha - Stromovka DNS
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Z]/Jky Ostrava - Vítkovice DNF
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 800 m/Jky Ostrava - Vítkovice DNS
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Jky Ostrava - Vítkovice 10.32
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/Jky Ostrava - Vítkovice NM
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/Jky 6 Ostrava - Vítkovice 1.60
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Jky/B02 2 Ostrava - Vítkovice 09.06
11.01.2020 ASVÖ Vienna Indoor Gala 60 m překážek (0.84)/Ž/R1 5 Vídeň 09.20
11.01.2020 ASVÖ Vienna Indoor Gala 60 m překážek (0.84)/Ž/F 5 Vídeň 09.16